Olaylar: OKS Stomil Olsztyn
II Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | OKS Stomil Olsztyn - Radunia Stęzyca | 2 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Skra Czestochowa - OKS Stomil Olsztyn | 2 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-12 | OKS Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziadz | 0 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-03 | Kotwica Kolobrzeg - OKS Stomil Olsztyn | 2 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-29 | OKS Stomil Olsztyn - Lech II Poznan | 1 - 0 |
OKS Stomil Olsztyn - Kotwica Kolobrzeg
Polonya, II Liga, maç OKS Stomil Olsztyn - Kotwica Kolobrzeg, başlangıç zamanı 2022-11-07 17:15:00 uluslararası saat.
OKS Stomil Olsztyn Ve Kotwica Kolobrzeg şampiyonaya katılır II Liga, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Kotwica Kolobrzeg
II Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | Sandecja Nowy Sacz - Kotwica Kolobrzeg | 3 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Kotwica Kolobrzeg - Hutnik Krakow | 2 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg | 0 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-03 | Kotwica Kolobrzeg - OKS Stomil Olsztyn | 2 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | S. Stalowa Wola - Kotwica Kolobrzeg | 1 - 1 |
Puan durumu
II Liga 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Varşova | 34 | 18 | 11 | 5 | 57:36 | 65 |
2
|
Znicz Pruszkow | 34 | 18 | 5 | 11 | 49:37 | 59 |
3
|
Kotwica Kolobrzeg | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:33 | 59 |
4
|
OKS Stomil Olsztyn | 34 | 14 | 15 | 5 | 51:32 | 57 |
5
|
Wisla Pulawy | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:38 | 56 |
6
|
Motor Lublin | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:37 | 55 |
7
|
KKS Kalisz | 34 | 15 | 9 | 10 | 63:45 | 54 |
8
|
Pogon Siedlce | 34 | 13 | 9 | 12 | 41:42 | 48 |
9
|
Olimpia Elblag | 34 | 12 | 11 | 11 | 40:36 | 47 |
10
|
Jastrzebie | 34 | 13 | 8 | 13 | 41:45 | 47 |
11
|
Lech II Poznan | 34 | 10 | 12 | 12 | 45:60 | 42 |
12
|
Hutnik Krakow | 34 | 10 | 10 | 14 | 41:48 | 40 |
13
|
Radunia Stęzyca | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:57 | 39 |
14
|
Zaglebie II Lubin | 34 | 11 | 5 | 18 | 44:68 | 38 |
15
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:52 | 37 |
16
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:57 | 33 |
17
|
RKS Garbarnia Krakow | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:65 | 32 |
18
|
Slask Wroclaw II | 34 | 8 | 7 | 19 | 38:57 | 31 |