FK GORAZDE - Orasje , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FK GORAZDE
Prva Liga, Federacije BiH | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-21 | FK GORAZDE - NK Stupčanica Olovo | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-14 | Travnik - FK GORAZDE | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-08 | FK GORAZDE - Bratstvo Gracanica | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-01 | NK Jedinstvo Bihac - FK GORAZDE | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | FK GORAZDE - FK Tuzla City | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | Celik Zenica - FK GORAZDE | 1 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-09 | FK RADNIK HADZICI - FK GORAZDE | 1 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-01 | FK GORAZDE - NK Stupčanica Olovo | 2 - 3 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | Zvijezda Gradacac - FK GORAZDE | 1 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-22 | FK GORAZDE - OFK GRADINA SREBRENIK | 3 - 2 |
FK GORAZDE - Orasje
Bosna-Hersek, Prva Liga, Federacije BiH, maç FK GORAZDE - Orasje, başlangıç zamanı 2022-11-12 12:30:00 uluslararası saat.
FK GORAZDE Ve Orasje şampiyonaya katılır Prva Liga, Federacije BiH, Bosna-Hersek.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Orasje
Prva Liga, Federacije BiH | |||
yuvarlak 15 | |||
2022-11-19 | Orasje - NK TOSK Tesanj | İptal Edildi | |
yuvarlak 14 | |||
2022-11-12 | FK GORAZDE - Orasje | İptal Edildi | |
yuvarlak 13 | |||
2022-11-05 | GOŠK Gabela - Orasje | İptal Edildi | |
yuvarlak 12 | |||
2022-10-29 | Orasje - FK Buducnost Banovici | İptal Edildi | |
yuvarlak 11 | |||
2022-10-22 | NK VIS Simm-Bau - Orasje | İptal Edildi |
Puan durumu
Prva Liga FBiH 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GOŠK Gabela | 30 | 19 | 7 | 4 | 59:24 | 64 |
2
|
NK Stupčanica Olovo | 30 | 16 | 4 | 10 | 46:27 | 52 |
3
|
FK Buducnost Banovici | 30 | 14 | 8 | 8 | 41:37 | 50 |
4
|
FK GORAZDE | 30 | 14 | 7 | 9 | 41:31 | 49 |
5
|
Zvijezda Gradacac | 30 | 14 | 5 | 11 | 59:52 | 47 |
6
|
OFK GRADINA SREBRENIK | 30 | 14 | 5 | 11 | 40:39 | 47 |
7
|
HNK TOMISLAV TOMISLAVGRAD | 30 | 12 | 7 | 11 | 45:39 | 43 |
8
|
FK Rudar Kakanj | 30 | 13 | 4 | 13 | 40:41 | 43 |
9
|
NK TOSK Tesanj | 30 | 10 | 10 | 10 | 29:26 | 40 |
10
|
NK VIS Simm-Bau | 30 | 9 | 12 | 9 | 42:46 | 39 |
11
|
NK Jedinstvo Bihac | 30 | 11 | 4 | 15 | 40:47 | 37 |
12
|
Bratstvo Gracanica | 30 | 10 | 6 | 14 | 42:43 | 36 |
13
|
FK Mladost Doboj-Kakanj | 30 | 10 | 6 | 14 | 32:45 | 36 |
14
|
FK RADNIK HADZICI | 30 | 10 | 4 | 16 | 26:36 | 34 |
15
|
Travnik | 30 | 10 | 1 | 19 | 26:49 | 31 |
16
|
FK RADNICKI LUKAVAC | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:57 | 24 |