Compostela - Real Aviles CF (4-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Compostela
Segunda División B | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | R. Santander (A) - Compostela | 3 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-28 | Compostela - Real Aviles CF | 3 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-20 | Real Oviedo B - Compostela | 0 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-14 | Compostela - Pontevedra | 2 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-07 | Coruxo FC - Compostela | 0 - 0 |
Compostela - Real Aviles CF
İspanya, Segunda División B, maç Compostela - Real Aviles CF, başlangıç zamanı 2022-11-27 16:00:00 uluslararası saat.
Compostela Ve Real Aviles CF şampiyonaya katılır Segunda División B, İspanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Real Aviles CF
Segunda División B | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-19 | Real Aviles CF - CD Manchego Ciudad Real | 1 - 0 | |
2024-05-12 | CD Manchego Ciudad Real - Real Aviles CF | 0 - 0 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | Real Aviles CF - Ourense CF | 0 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-28 | Compostela - Real Aviles CF | 3 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-21 | Real Aviles CF - CD Covadonga | 3 - 1 |
Puan durumu
Segunda RFEF 22/23, Group 1: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Arenteiro | 34 | 21 | 10 | 3 | 44:19 | 73 |
2
|
Real Aviles CF | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:30 | 59 |
3
|
Valladolid B | 34 | 16 | 8 | 10 | 49:41 | 56 |
4
|
Compostela | 34 | 14 | 12 | 8 | 42:27 | 54 |
5
|
CD Guijuelo | 34 | 14 | 12 | 8 | 35:29 | 54 |
6
|
Zamora | 34 | 15 | 9 | 10 | 38:33 | 54 |
7
|
Real Oviedo B | 34 | 16 | 3 | 15 | 44:42 | 51 |
8
|
Gimnastica Torrelavega | 34 | 13 | 12 | 9 | 32:31 | 51 |
9
|
Marino Luanco | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:34 | 49 |
10
|
R. Santander (A) | 34 | 14 | 6 | 14 | 41:41 | 48 |
11
|
Coruxo FC | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:29 | 46 |
12
|
UP Langreo | 34 | 12 | 9 | 13 | 36:38 | 45 |
13
|
Ourense CF | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:36 | 43 |
14
|
Cristo Atlético | 34 | 10 | 11 | 13 | 25:32 | 41 |
15
|
CD Laredo | 34 | 9 | 8 | 17 | 20:31 | 35 |
16
|
Burgos Promesas | 34 | 7 | 6 | 21 | 29:54 | 27 |
17
|
CD Lugo B Polvorin | 34 | 5 | 11 | 18 | 30:47 | 26 |
18
|
Bergantiños FC | 34 | 4 | 10 | 20 | 33:54 | 22 |
Segunda RFEF 22/23, Group 2: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sestao River | 34 | 20 | 12 | 2 | 55:17 | 72 |
2
|
Deportivo Alavés B | 34 | 16 | 11 | 7 | 40:23 | 59 |
3
|
Sociedad Deportivo Tarazona | 34 | 16 | 8 | 10 | 60:37 | 56 |
4
|
Gernika Club | 34 | 15 | 8 | 11 | 43:31 | 53 |
5
|
Utebo FC | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:32 | 53 |
6
|
CD Tudelano | 34 | 14 | 10 | 10 | 39:32 | 52 |
7
|
Real Sociedad C | 34 | 16 | 4 | 14 | 46:42 | 52 |
8
|
AD San Juan | 34 | 13 | 12 | 9 | 33:27 | 51 |
9
|
Izarra | 34 | 12 | 12 | 10 | 39:31 | 48 |
10
|
Arenas Club de Getxo | 34 | 13 | 9 | 12 | 39:42 | 48 |
11
|
Mutilvera | 34 | 14 | 4 | 16 | 44:37 | 46 |
12
|
SD Beasain | 34 | 11 | 11 | 13 | 43:40 | 44 |
13
|
CD Brea | 34 | 12 | 8 | 14 | 27:33 | 44 |
14
|
CA Cirbonero | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:40 | 40 |
15
|
Alfaro CD | 34 | 8 | 10 | 16 | 35:54 | 34 |
16
|
UD Logroñés B | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:54 | 32 |
17
|
Racing Rioja CF | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:57 | 32 |
18
|
CD Arnedo | 34 | 6 | 6 | 22 | 28:65 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 3: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Teruel | 34 | 17 | 15 | 2 | 37:23 | 66 |
2
|
Santa Eulalia | 34 | 17 | 10 | 7 | 50:27 | 61 |
3
|
Valencia B | 34 | 16 | 10 | 8 | 50:28 | 58 |
4
|
CE Manresa | 34 | 14 | 12 | 8 | 40:32 | 54 |
5
|
Espanyol Barcelona B | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:37 | 53 |
6
|
Terrassa | 34 | 11 | 16 | 7 | 44:37 | 49 |
7
|
Hercules CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:37 | 49 |
8
|
Alzira | 35 | 13 | 9 | 13 | 44:46 | 48 |
9
|
UE Costa Brava | 34 | 12 | 11 | 11 | 37:39 | 47 |
10
|
Lleida | 34 | 12 | 11 | 11 | 31:25 | 47 |
11
|
Atlético Saguntino | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:33 | 46 |
12
|
SD Formentera | 34 | 12 | 9 | 13 | 37:35 | 45 |
13
|
RZ Deportivo Aragón | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:42 | 43 |
14
|
AE Prat | 34 | 10 | 11 | 13 | 34:43 | 41 |
15
|
UE Olot | 34 | 8 | 11 | 16 | 26:38 | 35 |
16
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 34 | 6 | 11 | 17 | 32:50 | 29 |
17
|
Mallorca B | 35 | 7 | 8 | 20 | 26:46 | 29 |
18
|
CD Ebro | 34 | 4 | 12 | 18 | 25:39 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 4: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Antequera | 34 | 22 | 7 | 5 | 58:24 | 73 |
2
|
Recreativo Huelva | 34 | 17 | 12 | 5 | 39:24 | 63 |
3
|
Granada CF B | 34 | 17 | 8 | 9 | 47:32 | 59 |
4
|
Atletico Sanluqueno CF | 34 | 16 | 10 | 8 | 47:33 | 58 |
5
|
Ucam Murcia | 34 | 13 | 15 | 6 | 46:27 | 54 |
6
|
Yeclano Deportivo | 34 | 13 | 13 | 8 | 35:29 | 52 |
7
|
CD San Roque de Lepe | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:30 | 47 |
8
|
Sevilla Atletico | 34 | 13 | 6 | 16 | 36:31 | 45 |
9
|
FC Cartagena II | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:42 | 45 |
10
|
Mar Menor CF | 34 | 12 | 9 | 13 | 32:36 | 45 |
11
|
Cádiz B | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:46 | 45 |
12
|
Real Betis B | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:35 | 44 |
13
|
Vélez | 34 | 13 | 5 | 16 | 41:52 | 44 |
14
|
Xerez Deportivo FC | 34 | 10 | 10 | 14 | 30:36 | 40 |
15
|
CD El Ejido 2012 | 34 | 11 | 6 | 17 | 34:41 | 39 |
16
|
Juventud Torremolinos CF | 34 | 8 | 10 | 16 | 30:40 | 34 |
17
|
Atletico Mancha Real | 34 | 8 | 7 | 19 | 26:48 | 31 |
18
|
CD Utrera | 34 | 5 | 4 | 25 | 27:67 | 19 |
Segunda RFEF 22/23, Group 5: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Melilla | 34 | 18 | 12 | 4 | 41:15 | 66 |
2
|
Atl. Madrid (A) | 34 | 19 | 8 | 7 | 60:33 | 65 |
3
|
Navalcarnero | 34 | 19 | 5 | 10 | 46:28 | 62 |
4
|
Cacereno | 34 | 15 | 10 | 9 | 35:23 | 55 |
5
|
Gimnastica Segoviana | 34 | 14 | 10 | 10 | 48:44 | 52 |
6
|
Villanovense | 34 | 13 | 11 | 10 | 29:25 | 50 |
7
|
Guadalajara | 34 | 12 | 12 | 10 | 49:35 | 48 |
8
|
CD Estepona | 34 | 12 | 14 | 9 | 35:26 | 47 |
9
|
AD Unión Adarve | 34 | 12 | 10 | 12 | 43:43 | 46 |
10
|
CD Atlético Paso | 34 | 11 | 8 | 15 | 38:39 | 41 |
11
|
FC Cerdanyola Del Vallés | 34 | 10 | 11 | 13 | 28:45 | 41 |
12
|
CD Coria | 34 | 9 | 12 | 13 | 31:43 | 39 |
13
|
UD Montijo | 34 | 10 | 9 | 15 | 33:47 | 39 |
14
|
Leganés B | 34 | 8 | 13 | 13 | 31:39 | 37 |
15
|
AD Alcorcón B | 34 | 7 | 14 | 13 | 34:42 | 35 |
16
|
CD Diocesano | 34 | 8 | 10 | 16 | 33:43 | 34 |
17
|
UD Socuellamos CF | 34 | 7 | 12 | 15 | 25:41 | 33 |
18
|
Don Benito | 34 | 7 | 11 | 16 | 19:47 | 32 |