CD Arnedo - Izarra (1-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CD Arnedo
Tercera Division, Group 16 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-12 | Club Haro Deportivo - CD Arnedo | 3 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-05 | CD Arnedo - Alfaro CD | 0 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-01 | CD Anguiano - CD Arnedo | 3 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-27 | CDFC La Calzada - CD Arnedo | 1 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-21 | CD Arnedo - CD Alberite | 2 - 2 |
CD Arnedo - Izarra
İspanya, Segunda División B, maç CD Arnedo - Izarra, başlangıç zamanı 2022-12-11 15:00:00 uluslararası saat.
CD Arnedo Ve Izarra şampiyonaya katılır Segunda División B, İspanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Izarra
Segunda División B | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-19 | Izarra - SD Formentera | 1 - 0 | |
2024-05-12 | SD Formentera - Izarra | 0 - 1 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | Real Sociedad C - Izarra | 2 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-28 | Izarra - Naxara CD | 3 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-21 | CD Tudelano - Izarra | 4 - 0 |
Puan durumu
Segunda RFEF 22/23, Group 1: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Arenteiro | 34 | 21 | 10 | 3 | 44:19 | 73 |
2
|
Real Aviles CF | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:30 | 59 |
3
|
Valladolid B | 34 | 16 | 8 | 10 | 49:41 | 56 |
4
|
Compostela | 34 | 14 | 12 | 8 | 42:27 | 54 |
5
|
CD Guijuelo | 34 | 14 | 12 | 8 | 35:29 | 54 |
6
|
Zamora | 34 | 15 | 9 | 10 | 38:33 | 54 |
7
|
Real Oviedo B | 34 | 16 | 3 | 15 | 44:42 | 51 |
8
|
Gimnastica Torrelavega | 34 | 13 | 12 | 9 | 32:31 | 51 |
9
|
Marino Luanco | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:34 | 49 |
10
|
R. Santander (A) | 34 | 14 | 6 | 14 | 41:41 | 48 |
11
|
Coruxo FC | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:29 | 46 |
12
|
UP Langreo | 34 | 12 | 9 | 13 | 36:38 | 45 |
13
|
Ourense CF | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:36 | 43 |
14
|
Cristo Atlético | 34 | 10 | 11 | 13 | 25:32 | 41 |
15
|
CD Laredo | 34 | 9 | 8 | 17 | 20:31 | 35 |
16
|
Burgos Promesas | 34 | 7 | 6 | 21 | 29:54 | 27 |
17
|
CD Lugo B Polvorin | 34 | 5 | 11 | 18 | 30:47 | 26 |
18
|
Bergantiños FC | 34 | 4 | 10 | 20 | 33:54 | 22 |
Segunda RFEF 22/23, Group 2: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sestao River | 34 | 20 | 12 | 2 | 55:17 | 72 |
2
|
Deportivo Alavés B | 34 | 16 | 11 | 7 | 40:23 | 59 |
3
|
Sociedad Deportivo Tarazona | 34 | 16 | 8 | 10 | 60:37 | 56 |
4
|
Gernika Club | 34 | 15 | 8 | 11 | 43:31 | 53 |
5
|
Utebo FC | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:32 | 53 |
6
|
CD Tudelano | 34 | 14 | 10 | 10 | 39:32 | 52 |
7
|
Real Sociedad C | 34 | 16 | 4 | 14 | 46:42 | 52 |
8
|
AD San Juan | 34 | 13 | 12 | 9 | 33:27 | 51 |
9
|
Izarra | 34 | 12 | 12 | 10 | 39:31 | 48 |
10
|
Arenas Club de Getxo | 34 | 13 | 9 | 12 | 39:42 | 48 |
11
|
Mutilvera | 34 | 14 | 4 | 16 | 44:37 | 46 |
12
|
SD Beasain | 34 | 11 | 11 | 13 | 43:40 | 44 |
13
|
CD Brea | 34 | 12 | 8 | 14 | 27:33 | 44 |
14
|
CA Cirbonero | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:40 | 40 |
15
|
Alfaro CD | 34 | 8 | 10 | 16 | 35:54 | 34 |
16
|
UD Logroñés B | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:54 | 32 |
17
|
Racing Rioja CF | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:57 | 32 |
18
|
CD Arnedo | 34 | 6 | 6 | 22 | 28:65 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 3: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Teruel | 34 | 17 | 15 | 2 | 37:23 | 66 |
2
|
Santa Eulalia | 34 | 17 | 10 | 7 | 50:27 | 61 |
3
|
Valencia B | 34 | 16 | 10 | 8 | 50:28 | 58 |
4
|
CE Manresa | 34 | 14 | 12 | 8 | 40:32 | 54 |
5
|
Espanyol Barcelona B | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:37 | 53 |
6
|
Terrassa | 34 | 11 | 16 | 7 | 44:37 | 49 |
7
|
Hercules CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:37 | 49 |
8
|
Alzira | 35 | 13 | 9 | 13 | 44:46 | 48 |
9
|
UE Costa Brava | 34 | 12 | 11 | 11 | 37:39 | 47 |
10
|
Lleida | 34 | 12 | 11 | 11 | 31:25 | 47 |
11
|
Atlético Saguntino | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:33 | 46 |
12
|
SD Formentera | 34 | 12 | 9 | 13 | 37:35 | 45 |
13
|
RZ Deportivo Aragón | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:42 | 43 |
14
|
AE Prat | 34 | 10 | 11 | 13 | 34:43 | 41 |
15
|
UE Olot | 34 | 8 | 11 | 16 | 26:38 | 35 |
16
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 34 | 6 | 11 | 17 | 32:50 | 29 |
17
|
Mallorca B | 35 | 7 | 8 | 20 | 26:46 | 29 |
18
|
CD Ebro | 34 | 4 | 12 | 18 | 25:39 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 4: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Antequera | 34 | 22 | 7 | 5 | 58:24 | 73 |
2
|
Recreativo Huelva | 34 | 17 | 12 | 5 | 39:24 | 63 |
3
|
Granada CF B | 34 | 17 | 8 | 9 | 47:32 | 59 |
4
|
Atletico Sanluqueno CF | 34 | 16 | 10 | 8 | 47:33 | 58 |
5
|
Ucam Murcia | 34 | 13 | 15 | 6 | 46:27 | 54 |
6
|
Yeclano Deportivo | 34 | 13 | 13 | 8 | 35:29 | 52 |
7
|
CD San Roque de Lepe | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:30 | 47 |
8
|
Sevilla Atletico | 34 | 13 | 6 | 16 | 36:31 | 45 |
9
|
FC Cartagena II | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:42 | 45 |
10
|
Mar Menor CF | 34 | 12 | 9 | 13 | 32:36 | 45 |
11
|
Cádiz B | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:46 | 45 |
12
|
Real Betis B | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:35 | 44 |
13
|
Vélez | 34 | 13 | 5 | 16 | 41:52 | 44 |
14
|
Xerez Deportivo FC | 34 | 10 | 10 | 14 | 30:36 | 40 |
15
|
CD El Ejido 2012 | 34 | 11 | 6 | 17 | 34:41 | 39 |
16
|
Juventud Torremolinos CF | 34 | 8 | 10 | 16 | 30:40 | 34 |
17
|
Atletico Mancha Real | 34 | 8 | 7 | 19 | 26:48 | 31 |
18
|
CD Utrera | 34 | 5 | 4 | 25 | 27:67 | 19 |
Segunda RFEF 22/23, Group 5: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Melilla | 34 | 18 | 12 | 4 | 41:15 | 66 |
2
|
Atl. Madrid (A) | 34 | 19 | 8 | 7 | 60:33 | 65 |
3
|
Navalcarnero | 34 | 19 | 5 | 10 | 46:28 | 62 |
4
|
Cacereno | 34 | 15 | 10 | 9 | 35:23 | 55 |
5
|
Gimnastica Segoviana | 34 | 14 | 10 | 10 | 48:44 | 52 |
6
|
Villanovense | 34 | 13 | 11 | 10 | 29:25 | 50 |
7
|
Guadalajara | 34 | 12 | 12 | 10 | 49:35 | 48 |
8
|
CD Estepona | 34 | 12 | 14 | 9 | 35:26 | 47 |
9
|
AD Unión Adarve | 34 | 12 | 10 | 12 | 43:43 | 46 |
10
|
CD Atlético Paso | 34 | 11 | 8 | 15 | 38:39 | 41 |
11
|
FC Cerdanyola Del Vallés | 34 | 10 | 11 | 13 | 28:45 | 41 |
12
|
CD Coria | 34 | 9 | 12 | 13 | 31:43 | 39 |
13
|
UD Montijo | 34 | 10 | 9 | 15 | 33:47 | 39 |
14
|
Leganés B | 34 | 8 | 13 | 13 | 31:39 | 37 |
15
|
AD Alcorcón B | 34 | 7 | 14 | 13 | 34:42 | 35 |
16
|
CD Diocesano | 34 | 8 | 10 | 16 | 33:43 | 34 |
17
|
UD Socuellamos CF | 34 | 7 | 12 | 15 | 25:41 | 33 |
18
|
Don Benito | 34 | 7 | 11 | 16 | 19:47 | 32 |