Sestao River - CD Tudelano (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sestao River
Primera Division RFEF | |||
yuvarlak 38 | |||
2024-05-25 | Cultural Leonesa - Sestao River | 0 - 1 | |
yuvarlak 37 | |||
2024-05-18 | Sestao River - Sociedad Deportivo Tarazona | 1 - 1 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-12 | CA Osasuna B - Sestao River | 0 - 1 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-04 | Sestao River - Deportivo La Coruna | 0 - 1 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-04-27 | UD Cornella - Sestao River | 1 - 1 |
Sestao River - CD Tudelano
İspanya, Segunda División B, maç Sestao River - CD Tudelano, başlangıç zamanı 2023-01-08 16:30:00 uluslararası saat.
Sestao River Ve CD Tudelano şampiyonaya katılır Segunda División B, İspanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CD Tudelano
Segunda División B | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | CD Tudelano - Deportivo Alavés B | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-28 | CD Egues - CD Tudelano | 0 - 3 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-21 | CD Tudelano - Izarra | 4 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-14 | Unión Deportiva Barbastro - CD Tudelano | 0 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-05 | CD Tudelano - Athletic Bilbao B | 1 - 2 |
Puan durumu
Segunda RFEF 22/23, Group 1: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Arenteiro | 34 | 21 | 10 | 3 | 44:19 | 73 |
2
|
Real Aviles CF | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:30 | 59 |
3
|
Valladolid B | 34 | 16 | 8 | 10 | 49:41 | 56 |
4
|
Compostela | 34 | 14 | 12 | 8 | 42:27 | 54 |
5
|
CD Guijuelo | 34 | 14 | 12 | 8 | 35:29 | 54 |
6
|
Zamora | 34 | 15 | 9 | 10 | 38:33 | 54 |
7
|
Real Oviedo B | 34 | 16 | 3 | 15 | 44:42 | 51 |
8
|
Gimnastica Torrelavega | 34 | 13 | 12 | 9 | 32:31 | 51 |
9
|
Marino Luanco | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:34 | 49 |
10
|
R. Santander (A) | 34 | 14 | 6 | 14 | 41:41 | 48 |
11
|
Coruxo FC | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:29 | 46 |
12
|
UP Langreo | 34 | 12 | 9 | 13 | 36:38 | 45 |
13
|
Ourense CF | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:36 | 43 |
14
|
Cristo Atlético | 34 | 10 | 11 | 13 | 25:32 | 41 |
15
|
CD Laredo | 34 | 9 | 8 | 17 | 20:31 | 35 |
16
|
Burgos Promesas | 34 | 7 | 6 | 21 | 29:54 | 27 |
17
|
CD Lugo B Polvorin | 34 | 5 | 11 | 18 | 30:47 | 26 |
18
|
Bergantiños FC | 34 | 4 | 10 | 20 | 33:54 | 22 |
Segunda RFEF 22/23, Group 2: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sestao River | 34 | 20 | 12 | 2 | 55:17 | 72 |
2
|
Deportivo Alavés B | 34 | 16 | 11 | 7 | 40:23 | 59 |
3
|
Sociedad Deportivo Tarazona | 34 | 16 | 8 | 10 | 60:37 | 56 |
4
|
Gernika Club | 34 | 15 | 8 | 11 | 43:31 | 53 |
5
|
Utebo FC | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:32 | 53 |
6
|
CD Tudelano | 34 | 14 | 10 | 10 | 39:32 | 52 |
7
|
Real Sociedad C | 34 | 16 | 4 | 14 | 46:42 | 52 |
8
|
AD San Juan | 34 | 13 | 12 | 9 | 33:27 | 51 |
9
|
Izarra | 34 | 12 | 12 | 10 | 39:31 | 48 |
10
|
Arenas Club de Getxo | 34 | 13 | 9 | 12 | 39:42 | 48 |
11
|
Mutilvera | 34 | 14 | 4 | 16 | 44:37 | 46 |
12
|
SD Beasain | 34 | 11 | 11 | 13 | 43:40 | 44 |
13
|
CD Brea | 34 | 12 | 8 | 14 | 27:33 | 44 |
14
|
CA Cirbonero | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:40 | 40 |
15
|
Alfaro CD | 34 | 8 | 10 | 16 | 35:54 | 34 |
16
|
UD Logroñés B | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:54 | 32 |
17
|
Racing Rioja CF | 34 | 8 | 8 | 18 | 27:57 | 32 |
18
|
CD Arnedo | 34 | 6 | 6 | 22 | 28:65 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 3: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Teruel | 34 | 17 | 15 | 2 | 37:23 | 66 |
2
|
Santa Eulalia | 34 | 17 | 10 | 7 | 50:27 | 61 |
3
|
Valencia B | 34 | 16 | 10 | 8 | 50:28 | 58 |
4
|
CE Manresa | 34 | 14 | 12 | 8 | 40:32 | 54 |
5
|
Espanyol Barcelona B | 34 | 14 | 11 | 9 | 39:37 | 53 |
6
|
Terrassa | 34 | 11 | 16 | 7 | 44:37 | 49 |
7
|
Hercules CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 33:37 | 49 |
8
|
Alzira | 35 | 13 | 9 | 13 | 44:46 | 48 |
9
|
UE Costa Brava | 34 | 12 | 11 | 11 | 37:39 | 47 |
10
|
Lleida | 34 | 12 | 11 | 11 | 31:25 | 47 |
11
|
Atlético Saguntino | 34 | 11 | 13 | 10 | 36:33 | 46 |
12
|
SD Formentera | 34 | 12 | 9 | 13 | 37:35 | 45 |
13
|
RZ Deportivo Aragón | 34 | 11 | 10 | 13 | 36:42 | 43 |
14
|
AE Prat | 34 | 10 | 11 | 13 | 34:43 | 41 |
15
|
UE Olot | 34 | 8 | 11 | 16 | 26:38 | 35 |
16
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 34 | 6 | 11 | 17 | 32:50 | 29 |
17
|
Mallorca B | 35 | 7 | 8 | 20 | 26:46 | 29 |
18
|
CD Ebro | 34 | 4 | 12 | 18 | 25:39 | 24 |
Segunda RFEF 22/23, Group 4: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Antequera | 34 | 22 | 7 | 5 | 58:24 | 73 |
2
|
Recreativo Huelva | 34 | 17 | 12 | 5 | 39:24 | 63 |
3
|
Granada CF B | 34 | 17 | 8 | 9 | 47:32 | 59 |
4
|
Atletico Sanluqueno CF | 34 | 16 | 10 | 8 | 47:33 | 58 |
5
|
Ucam Murcia | 34 | 13 | 15 | 6 | 46:27 | 54 |
6
|
Yeclano Deportivo | 34 | 13 | 13 | 8 | 35:29 | 52 |
7
|
CD San Roque de Lepe | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:30 | 47 |
8
|
Sevilla Atletico | 34 | 13 | 6 | 16 | 36:31 | 45 |
9
|
FC Cartagena II | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:42 | 45 |
10
|
Mar Menor CF | 34 | 12 | 9 | 13 | 32:36 | 45 |
11
|
Cádiz B | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:46 | 45 |
12
|
Real Betis B | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:35 | 44 |
13
|
Vélez | 34 | 13 | 5 | 16 | 41:52 | 44 |
14
|
Xerez Deportivo FC | 34 | 10 | 10 | 14 | 30:36 | 40 |
15
|
CD El Ejido 2012 | 34 | 11 | 6 | 17 | 34:41 | 39 |
16
|
Juventud Torremolinos CF | 34 | 8 | 10 | 16 | 30:40 | 34 |
17
|
Atletico Mancha Real | 34 | 8 | 7 | 19 | 26:48 | 31 |
18
|
CD Utrera | 34 | 5 | 4 | 25 | 27:67 | 19 |
Segunda RFEF 22/23, Group 5: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Melilla | 34 | 18 | 12 | 4 | 41:15 | 66 |
2
|
Atl. Madrid (A) | 34 | 19 | 8 | 7 | 60:33 | 65 |
3
|
Navalcarnero | 34 | 19 | 5 | 10 | 46:28 | 62 |
4
|
Cacereno | 34 | 15 | 10 | 9 | 35:23 | 55 |
5
|
Gimnastica Segoviana | 34 | 14 | 10 | 10 | 48:44 | 52 |
6
|
Villanovense | 34 | 13 | 11 | 10 | 29:25 | 50 |
7
|
Guadalajara | 34 | 12 | 12 | 10 | 49:35 | 48 |
8
|
CD Estepona | 34 | 12 | 14 | 9 | 35:26 | 47 |
9
|
AD Unión Adarve | 34 | 12 | 10 | 12 | 43:43 | 46 |
10
|
CD Atlético Paso | 34 | 11 | 8 | 15 | 38:39 | 41 |
11
|
FC Cerdanyola Del Vallés | 34 | 10 | 11 | 13 | 28:45 | 41 |
12
|
CD Coria | 34 | 9 | 12 | 13 | 31:43 | 39 |
13
|
UD Montijo | 34 | 10 | 9 | 15 | 33:47 | 39 |
14
|
Leganés B | 34 | 8 | 13 | 13 | 31:39 | 37 |
15
|
AD Alcorcón B | 34 | 7 | 14 | 13 | 34:42 | 35 |
16
|
CD Diocesano | 34 | 8 | 10 | 16 | 33:43 | 34 |
17
|
UD Socuellamos CF | 34 | 7 | 12 | 15 | 25:41 | 33 |
18
|
Don Benito | 34 | 7 | 11 | 16 | 19:47 | 32 |