ASK-BSC Bruck/Leitha - Wiener Sport-Club (0-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: ASK-BSC Bruck/Leitha
Regionalliga East | |||
yuvarlak 30 | |||
2023-05-26 | ASV Drassburg - ASK-BSC Bruck/Leitha | İptal Edildi | |
yuvarlak 29 | |||
2023-05-19 | ASK-BSC Bruck/Leitha - TWL Elektra | İptal Edildi | |
yuvarlak 28 | |||
2023-05-12 | SV Leobendorf - ASK-BSC Bruck/Leitha | İptal Edildi | |
yuvarlak 27 | |||
2023-05-05 | ASK-BSC Bruck/Leitha - SR WGFM Donaufeld | İptal Edildi | |
yuvarlak 26 | |||
2023-04-28 | Traiskirchen FCM - ASK-BSC Bruck/Leitha | İptal Edildi |
ASK-BSC Bruck/Leitha - Wiener Sport-Club
Avusturya Amatör, Regionalliga East, maç ASK-BSC Bruck/Leitha - Wiener Sport-Club, başlangıç zamanı 2023-03-24 18:00:00 uluslararası saat.
ASK-BSC Bruck/Leitha Ve Wiener Sport-Club şampiyonaya katılır Regionalliga East, Avusturya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Wiener Sport-Club
Regionalliga East | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-08-16 | Young Violets Wien - Wiener Sport-Club | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-09 | Wiener Sport-Club - SV Oberwart | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-03 | Kremser SC - Wiener Sport-Club | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-26 | Wiener Sport-Club - Lac IC | - | |
2024-07-19 | Wiener Sport-Club - USC Indat Rohrbach | - | |
2024-07-16 | Wiener Sport-Club - ASK Ybbs II | 6 - 3 | |
2024-07-12 | Wiener Sport-Club - First Vienna | Ertelenen | |
2024-07-09 | Wiener Sport-Club - St Margarethen | 5 - 1 | |
2024-07-05 | Wiener Sport-Club - Sportunion Mauer | 0 - 3 | |
2024-06-28 | Wiener Sport-Club - SKU Amstetten | 1 - 4 |
Puan durumu
Regionalliga East 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Stripfing | 30 | 23 | 3 | 4 | 86:20 | 72 |
2
|
TWL Elektra | 29 | 18 | 5 | 6 | 54:28 | 59 |
3
|
Wiener Sport-Club | 30 | 13 | 10 | 7 | 43:30 | 49 |
4
|
SR WGFM Donaufeld | 29 | 15 | 4 | 10 | 52:40 | 49 |
5
|
Traiskirchen FCM | 30 | 14 | 5 | 11 | 44:37 | 47 |
6
|
FC Marchfeld Donauauen | 30 | 14 | 5 | 11 | 56:52 | 47 |
7
|
Kremser SC | 30 | 13 | 5 | 12 | 47:51 | 44 |
8
|
SV Leobendorf | 30 | 11 | 9 | 10 | 38:39 | 42 |
9
|
FC Mauerwerk | 30 | 12 | 5 | 13 | 52:63 | 41 |
10
|
SC Wiener Viktoria | 30 | 10 | 9 | 11 | 47:51 | 39 |
11
|
ASV Drassburg | 30 | 11 | 6 | 13 | 40:49 | 39 |
12
|
SC Neusiedl am See 1919 | 30 | 10 | 8 | 12 | 49:45 | 38 |
13
|
ASV SIEGENDORF | 30 | 11 | 3 | 16 | 35:43 | 36 |
14
|
Scheiblingkirchen-Warth USV | 30 | 8 | 10 | 12 | 44:48 | 34 |
15
|
1. Wiener Neustadter SC | 30 | 6 | 4 | 20 | 37:67 | 22 |
16
|
ASK-BSC Bruck/Leitha | 30 | 3 | 3 | 24 | 19:80 | 12 |