CD Remolinos - UD Casetas (0-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CD Remolinos
Primera Regional Aragón | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-06 | CD Calatorao - CD Remolinos | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-29 | CD Remolinos - CD Torres | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-22 | Luceni CF - CD Remolinos | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-15 | CD Remolinos - CD Tauste | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-08 | EF La Muela Suitec Fenix - CD Remolinos | - | |
Regional Preferente Aragón Grupo 1 | |||
yuvarlak 30 | |||
2023-05-07 | CD Remolinos - Atlético Calatayud | 1 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2023-04-30 | FC La Cartuja - CD Remolinos | 6 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2023-04-22 | CD Remolinos - SD Borja | 1 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2023-04-16 | UD Montecarlo - CD Remolinos | 3 - 1 | |
yuvarlak 25 | |||
2023-03-26 | CD Remolinos - UD Casetas | 0 - 4 |
CD Remolinos - UD Casetas
İspanya Amatör, Regional Preferente Aragón Grupo 1, maç CD Remolinos - UD Casetas, başlangıç zamanı 2023-03-26 14:30:26 uluslararası saat.
CD Remolinos Ve UD Casetas şampiyonaya katılır Regional Preferente Aragón Grupo 1, İspanya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: UD Casetas
Regional Preferente Aragón Grupo 1 | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-10-06 | AD Sabiñanigo - UD Casetas | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-29 | UD Casetas - CD Delicias | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-22 | Internacional Huesca - UD Casetas | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-15 | UD Casetas - Robres CD | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-08 | Ontiñena CF - UD Casetas | - | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-26 | CD La Almunia - UD Casetas | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | UD Casetas - CD Mallen | 3 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-12 | Andorra CF - UD Casetas | 2 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-05 | UD Casetas - CD Mores | 2 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-28 | CF Chiprana - UD Casetas | 0 - 1 |
Puan durumu
Regional Preferente Aragón Grupo 1 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UD Fraga | 26 | 19 | 6 | 1 | 70:18 | 63 |
2
|
Internacional Huesca | 26 | 18 | 6 | 2 | 56:22 | 60 |
3
|
AD Tardienta | 26 | 14 | 8 | 4 | 45:21 | 50 |
4
|
AD Sabiñanigo | 26 | 11 | 8 | 7 | 45:27 | 41 |
5
|
CF Jacetano | 26 | 12 | 5 | 9 | 36:38 | 41 |
6
|
CD Sarinena | 26 | 10 | 9 | 7 | 46:32 | 39 |
7
|
CD Altorricon | 26 | 11 | 5 | 10 | 50:39 | 38 |
8
|
CD Zuera | 26 | 7 | 14 | 5 | 34:29 | 35 |
9
|
Ontiñena CF | 26 | 9 | 7 | 10 | 34:46 | 34 |
10
|
CF Alcolea | 26 | 9 | 6 | 11 | 38:36 | 33 |
11
|
CD Actur Pablo Iglesias | 26 | 8 | 5 | 13 | 38:50 | 29 |
12
|
Villanueva CF | 26 | 6 | 4 | 16 | 32:61 | 22 |
13
|
CD AJAX De Juslibol | 26 | 2 | 3 | 21 | 28:76 | 9 |
14
|
UD Biescas | 26 | 2 | 2 | 22 | 23:80 | 8 |
Regional Preferente Aragón - Grupo 2 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SD Borja | 28 | 19 | 3 | 6 | 58:25 | 60 |
2
|
UD San José | 28 | 16 | 7 | 5 | 47:28 | 55 |
3
|
UD Montecarlo | 28 | 16 | 6 | 6 | 55:33 | 54 |
4
|
Atlético Calatayud | 28 | 14 | 6 | 8 | 44:23 | 48 |
5
|
CF Santa Anastasia | 28 | 14 | 6 | 8 | 50:31 | 48 |
6
|
CD Mores | 28 | 12 | 8 | 8 | 37:31 | 44 |
7
|
CD Valdefierro | 28 | 12 | 6 | 10 | 32:32 | 42 |
8
|
UD Casetas | 28 | 12 | 4 | 12 | 59:43 | 40 |
9
|
CF Villa De Alagón | 28 | 11 | 7 | 10 | 41:30 | 40 |
10
|
AD Magallon | 28 | 10 | 9 | 9 | 38:36 | 39 |
11
|
CD Sadabense | 28 | 9 | 10 | 9 | 37:42 | 37 |
12
|
CF El Gancho | 28 | 6 | 5 | 17 | 31:61 | 23 |
13
|
CD Remolinos | 28 | 6 | 4 | 18 | 32:59 | 22 |
14
|
FC La Cartuja | 28 | 5 | 3 | 20 | 37:72 | 18 |
15
|
CD Calatorao | 28 | 5 | 2 | 21 | 25:77 | 17 |
Regional Preferente Aragón - Grupo 3 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Belchite 97 | 26 | 18 | 7 | 1 | 71:17 | 61 |
2
|
CD Fuentes | 26 | 18 | 7 | 1 | 60:19 | 61 |
3
|
CD Quinto | 26 | 14 | 6 | 6 | 46:23 | 48 |
4
|
Andorra CF | 26 | 13 | 5 | 8 | 36:32 | 44 |
5
|
Atlético Escalerillas | 26 | 11 | 7 | 8 | 31:25 | 40 |
6
|
Alcañiz CF | 26 | 12 | 4 | 10 | 42:37 | 40 |
7
|
CD Cella | 26 | 11 | 4 | 11 | 38:40 | 37 |
8
|
CD Delicias | 26 | 11 | 3 | 12 | 40:38 | 36 |
9
|
Atlético Teruel CF | 26 | 10 | 2 | 14 | 42:63 | 32 |
10
|
CD Alcorisa | 26 | 8 | 6 | 12 | 37:42 | 30 |
11
|
CD San Agustín | 26 | 9 | 3 | 14 | 37:49 | 30 |
12
|
Calamocha | 26 | 6 | 4 | 16 | 27:53 | 22 |
13
|
CD Herrera | 26 | 5 | 4 | 17 | 27:58 | 19 |
14
|
CD Giner Torrero | 26 | 3 | 4 | 19 | 20:58 | 13 |