İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-4-1-1
Kadro oluşumu
67.6 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav Vasilyuchek | G | 29 | 0,1M+ | |
99 | Dmitri Girs | M | 24 | ||
16 | Igor Zayats | D | 23 | ||
12 | Nikita Bylinkin | D | 22 | ||
23 | Yaroslav Yarotski | M | 27 | 0,2M+ | |
10 | Sergey Glebko | F | 28 | 0,1M+ | |
26 | Konstantin Kotov | M | 23 | 0,2M+ | |
8 | Sergey Rusak | M | 30 | ||
7 | Sergei Pushnyakov | D | 30 | 0,3M+ | |
9 | Vladislav Sychev | M | 21 | ||
33 | Kirill Vergeychik | F | 32 | ||
vekil | |||||
34 | Boris Pankratov | G | 40 | 0,0M+ | |
15 | Andrey Rum | D | 19 | ||
55 | Pavel Grechishko | D | 32 | 0,1M+ | |
3 | Vladislav Kulchitsky | M | 20 | ||
5 | Ivan Mikhnyuk | M | 19 | ||
71 | Andrey Kren | M | 17 | ||
74 | Mikhail Sachkovskiy | M | 18 | ||
11 | Nikita Melnikov | F | 26 | ||
31 | Arseny Achapovsky | F | 18 | ||
77 | Abdoul Gafar | F | 24 | 0,1M+ |
İlk onbirler doğrulandı
4-1-4-1
Kadro oluşumu
37.4 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
31 | Aleksandr Nechaev | G | 27 | ||
22 | Gleb Gurban | D | 21 | ||
4 | Gleb Yakushevich | D | 21 | ||
3 | Ivan Tarabesh | D | |||
78 | Aleksei Chernook | D | 19 | ||
6 | Yuli Kuznetsov | M | 18 | ||
20 | Ihnat Pranovich | F | |||
13 | Daniil Dusheuski | M | 18 | ||
87 | Rodion Pechura | M | |||
7 | Kiryl Zabelin | M | 21 | ||
47 | Timofey Martynov | F | |||
vekil | |||||
30 | Vladimir Pyatigorets | G | 31 | ||
5 | Valentin Dikhtievskiy | D | |||
14 | Vladislav Grekovich | D | |||
72 | Fiodar Fedorovich | D | |||
60 | Alexey Tumanov | M | 18 | ||
9 | Egor Lapun | M | 23 | ||
11 | Semen Penchuk | M | 21 | ||
77 | Evgeni Malashevich | M | 20 | ||
49 | Dzenyagha Saagi | M | |||
2 | Arseni Migdalenok | F |
Olaylar: FC SLUTSK
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-09 | FC SLUTSK - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-02 | FC Gomel - FC SLUTSK | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-13 | Energetik BGU Minsk - FC SLUTSK | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | Naftan Novopolotsk - FC SLUTSK | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | FC SLUTSK - Minsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-21 | Smorgon - FC SLUTSK | 4 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-15 | FC SLUTSK - Dinamo Minsk | 0 - 5 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-31 | Bate Borisov - FC SLUTSK | 6 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-21 | FC SLUTSK - Neman Grodno | 2 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | FC SLUTSK - FC Dinamo Brest | 1 - 4 |
FC SLUTSK - Minsk
Belarus, Vysshaya Liga, maç FC SLUTSK - Minsk, başlangıç zamanı 2023-04-02 11:00:00 uluslararası saat.
FC SLUTSK Ve Minsk şampiyonaya katılır Vysshaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Minsk
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-09 | Dinamo Minsk - Minsk | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-02 | Bate Borisov - Minsk | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-12 | Belshina - Minsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | Minsk - Neman Grodno | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | FC SLUTSK - Minsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | SLAVIA MOZYR - Minsk | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | Dinamo Minsk - Minsk | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-05-30 | Minsk - Shakhter Soligorsk | 0 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-21 | ISLOCH - Minsk | 3 - 0 |
Puan durumu
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Minsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Neman Grodno | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Torpedo Belaz Zhodino | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
ISLOCH | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
Bate Borisov | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
FC Gomel | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
SLAVIA MOZYR | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
FC SLUTSK | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
Minsk | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
FC Dinamo Brest | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
Smorgon | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Shakhter Soligorsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
Energetik BGU Minsk | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Belshina | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |