BK Marienlyst - Avarta (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: BK Marienlyst
Danmarksserien | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-23 | BK Marienlyst - Broenshoej BK | - | |
2024-06-19 | Broenshoej BK - BK Marienlyst | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | BK Marienlyst - Viby | 7 - 3 | |
2024-06-08 | Odder IGF - BK Marienlyst | 3 - 1 | |
2024-06-01 | BK Marienlyst - Norresundby FB | 4 - 2 | |
2024-05-25 | Kjellerup - BK Marienlyst | 1 - 1 | |
2024-05-18 | BK Marienlyst - Vorup FB | 1 - 1 |
BK Marienlyst - Avarta
Danimarka Amatör, Danmarksserien, maç BK Marienlyst - Avarta, başlangıç zamanı 2023-04-05 17:00:00 uluslararası saat.
BK Marienlyst Ve Avarta şampiyonaya katılır Danmarksserien, Danimarka Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Avarta
3rd Division | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Ishøj IF - Avarta | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-09 | Avarta - Bk Frem | 2 - 4 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-02 | Avarta - Holbaek BI | 0 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-25 | Naesby BK - Avarta | 5 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-18 | VSK Aarhus - Avarta | 1 - 0 |
Puan durumu
Danmarksserien 22/23, Group 1: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Holbaek BI | 18 | 11 | 5 | 2 | 44:18 | 38 |
2
|
Broenshoej BK | 18 | 11 | 5 | 2 | 51:27 | 38 |
3
|
Karlslunde If | 18 | 11 | 3 | 4 | 33:27 | 36 |
4
|
Taarnby FF | 18 | 8 | 5 | 5 | 28:18 | 29 |
5
|
Greve Fodbold | 18 | 7 | 6 | 5 | 31:21 | 27 |
6
|
KFUM Roskilde | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:30 | 23 |
7
|
Gørslev IF | 18 | 5 | 3 | 10 | 21:33 | 18 |
8
|
GVI | 18 | 3 | 5 | 10 | 25:42 | 14 |
9
|
B 1908 | 18 | 2 | 7 | 9 | 26:38 | 13 |
10
|
Herstedoster IC | 18 | 1 | 6 | 11 | 26:59 | 9 |
Danmarksserien 22/23, Group 2: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Avarta | 18 | 13 | 3 | 2 | 41:16 | 42 |
2
|
Frederikssund IK | 18 | 12 | 1 | 5 | 34:16 | 37 |
3
|
Ledøje-Smørum Fodbold | 18 | 8 | 2 | 8 | 34:33 | 26 |
4
|
Næstved IF | 18 | 7 | 4 | 7 | 37:39 | 25 |
5
|
Alleread FK | 18 | 7 | 3 | 8 | 32:27 | 24 |
6
|
Skjold | 18 | 6 | 6 | 6 | 23:24 | 24 |
7
|
Slagelse Bi | 17 | 7 | 1 | 9 | 32:34 | 22 |
8
|
Herlev IF | 18 | 5 | 4 | 9 | 28:39 | 19 |
9
|
Værebro BK | 17 | 5 | 3 | 9 | 25:36 | 18 |
10
|
Kfums Boldklub Kopenhagen | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:40 | 14 |
Danmarksserien 22/23, Group 3: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Marienlyst | 18 | 12 | 2 | 4 | 42:24 | 38 |
2
|
Ringkobing | 18 | 11 | 3 | 4 | 49:28 | 36 |
3
|
Tarup-Paarup If | 18 | 10 | 5 | 3 | 40:22 | 35 |
4
|
OKS | 18 | 7 | 7 | 4 | 30:24 | 28 |
5
|
Hedensted If | 18 | 8 | 3 | 7 | 29:23 | 27 |
6
|
B 1909 | 18 | 5 | 6 | 7 | 24:24 | 21 |
7
|
Varde IF | 18 | 5 | 6 | 7 | 22:30 | 21 |
8
|
B1913 | 18 | 4 | 6 | 8 | 20:29 | 18 |
9
|
Brabrand IF 2 | 18 | 3 | 6 | 9 | 22:38 | 15 |
10
|
Otterup | 18 | 1 | 4 | 13 | 16:52 | 7 |
Danmarksserien 22/23, Group 4: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vejgaard BK | 18 | 14 | 3 | 1 | 49:17 | 45 |
2
|
Odder IGF | 18 | 12 | 4 | 2 | 42:20 | 40 |
3
|
Aalborg (A) | 18 | 10 | 6 | 2 | 35:18 | 36 |
4
|
Viby | 18 | 9 | 3 | 6 | 46:28 | 30 |
5
|
Aarhus Fremad 2 | 18 | 8 | 4 | 6 | 38:20 | 28 |
6
|
Norresundby FB | 18 | 6 | 3 | 9 | 30:37 | 21 |
7
|
Vri | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:33 | 18 |
8
|
ASA Aarhus | 18 | 4 | 5 | 9 | 36:45 | 17 |
9
|
Kjellerup | 18 | 4 | 0 | 14 | 21:64 | 12 |
10
|
Djursland | 18 | 1 | 2 | 15 | 17:56 | 5 |
Danmarksserien 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Holbaek BI | 14 | 9 | 2 | 3 | 25:14 | 32 |
2
|
Vejgaard BK | 14 | 8 | 3 | 3 | 22:9 | 30 |
3
|
Avarta | 14 | 6 | 5 | 3 | 16:11 | 26 |
4
|
BK Marienlyst | 14 | 6 | 2 | 6 | 23:21 | 23 |
5
|
Frederikssund IK | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:29 | 17 |
6
|
Broenshoej BK | 14 | 3 | 5 | 6 | 12:14 | 14 |
7
|
Odder IGF | 14 | 3 | 5 | 6 | 17:25 | 14 |
8
|
Ringkobing | 14 | 3 | 2 | 9 | 20:31 | 11 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 1: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Greve Fodbold | 32 | 16 | 8 | 8 | 49:38 | 56 |
2
|
Karlslunde If | 32 | 16 | 6 | 10 | 55:44 | 54 |
3
|
Taarnby FF | 32 | 13 | 8 | 11 | 50:40 | 47 |
4
|
B 1908 | 32 | 11 | 10 | 11 | 48:55 | 43 |
5
|
KFUM Roskilde | 32 | 10 | 9 | 13 | 43:48 | 39 |
6
|
Gørslev IF | 32 | 9 | 6 | 17 | 39:53 | 33 |
7
|
GVI | 32 | 6 | 9 | 17 | 39:63 | 27 |
8
|
Herstedoster IC | 32 | 6 | 8 | 18 | 54:86 | 26 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 4: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Aarhus Fremad 2 | 32 | 20 | 5 | 7 | 81:29 | 65 |
2
|
Aalborg (A) | 32 | 15 | 10 | 7 | 60:47 | 55 |
3
|
Viby | 32 | 15 | 9 | 8 | 70:44 | 54 |
4
|
Norresundby FB | 32 | 9 | 7 | 16 | 47:62 | 34 |
5
|
Kjellerup | 32 | 10 | 3 | 19 | 47:101 | 33 |
6
|
Vri | 32 | 7 | 9 | 16 | 42:59 | 30 |
7
|
ASA Aarhus | 32 | 6 | 9 | 17 | 50:70 | 27 |
8
|
Djursland | 32 | 5 | 7 | 20 | 45:84 | 22 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 2: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ledoje Smorum Fodbold | 32 | 15 | 6 | 11 | 60:51 | 51 |
2
|
Skjold | 32 | 13 | 11 | 8 | 55:44 | 50 |
3
|
Alleread FK | 32 | 13 | 6 | 13 | 58:52 | 45 |
4
|
Værebro BK | 31 | 12 | 5 | 14 | 52:54 | 41 |
5
|
Næstved IF | 32 | 11 | 8 | 13 | 60:69 | 41 |
6
|
Herlev IF | 32 | 10 | 7 | 15 | 49:58 | 37 |
7
|
Slagelse Bi | 31 | 10 | 3 | 18 | 46:65 | 33 |
8
|
Kfums Boldklub Kopenhagen | 32 | 7 | 8 | 17 | 34:64 | 29 |
Danmarksserien 22/23, Relegation Round, Group 3: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OKS | 32 | 18 | 8 | 6 | 68:41 | 62 |
2
|
Tarup-Paarup If | 32 | 16 | 8 | 8 | 68:40 | 56 |
3
|
Hedensted If | 32 | 16 | 5 | 11 | 59:41 | 53 |
4
|
Varde IF | 31 | 12 | 9 | 10 | 48:48 | 45 |
5
|
B 1909 | 32 | 8 | 12 | 12 | 42:50 | 36 |
6
|
B1913 | 32 | 8 | 8 | 16 | 42:58 | 32 |
7
|
Brabrand IF 2 | 31 | 6 | 11 | 15 | 38:64 | 29 |
8
|
Otterup | 32 | 3 | 5 | 24 | 33:95 | 14 |