İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-3-3
Kadro oluşumu
72.1 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
22 | Matúš Kira | G | 29 | 0,3M+ | |
18 | Martin Sindelar | D | 32 | 0,4M+ | |
5 | Jakub Jakubko | M | |||
20 | Ján Krivák | D | 30 | 0,3M+ | |
7 | Jan Mizerak | D | 30 | 0,2M+ | |
10 | Boris Turčák | M | 30 | ||
66 | Peter Varga | M | 25 | 0,1M+ | |
13 | Matej Jakubek | D | 28 | 0,1M+ | |
11 | Valjmir Nafiu | F | 29 | 0,3M+ | |
31 | Miloš Lačný | F | 35 | 0,1M+ | |
9 | Erik Pačinda | F | 34 | 0,3M+ | |
vekil | |||||
1 | Frederik Valach | G | 24 | 0,1M+ | |
3 | Bernard Petrak | D | 23 | 0,0M+ | |
17 | Oleksandr Golikov | D | 32 | 0,2M+ | |
19 | Samuel Magda | D | 18 | ||
23 | Michal Jonec | D | 27 | 0,2M+ | |
27 | Erik Liener | M | 29 | 0,2M+ | |
8 | David Gallovic | M | 27 | 0,1M+ | |
80 | Landing Sagna | F | |||
25 | Patrik Volesky | F | 25 |
İlk onbirler doğrulandı
5-4-1
Kadro oluşumu
58.7 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
22 | Ezekiel Ayotunde Ikuepamitan | G | 26 | 0,0M+ | |
19 | Jakub Sova | D | |||
20 | David Spak | D | 22 | 0,0M+ | |
13 | Samuel Jenat | D | 22 | ||
6 | Ervin Matta | D | 20 | ||
24 | Danylo Sydorenko | ||||
10 | Peter Kolesar | M | 25 | 0,4M+ | |
8 | Roman Begala | M | 24 | 0,0M+ | |
15 | Stanislav Danko | M | 29 | 0,2M+ | |
4 | Tomas Ilinjo | M | 25 | 0,1M+ | |
11 | Yevgeniy Kovalenko | M | 30 | 0,2M+ | |
vekil | |||||
21 | Filip Dlubáč | G | 20 | ||
1 | Ludovit Pap | G | |||
16 | Frantisek Sitarcik | D | |||
23 | Vladimir Bajtos | D | |||
18 | Vladimir Rusnak | D | |||
12 | Vladimir Kanuch | M | |||
7 | Samuel Kovalcin | F | |||
9 | Tomáš Vaľovčin | F |
Olaylar: FC Košice
Superliga | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-20 | AS Trencin - FC Košice | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-17 | SK Slovan Bratislava - FC Košice | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-10 | FC Košice - FK Zeleziarne Podbrezova | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-28 | FC Košice - FC DAC 1904 Dunajska Streda | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-03 | MSK Zilina - FC Košice | - | |
2024-06-29 | Kisvarda FC - FC Košice | 1 - 1 | |
2024-06-22 | FK Humenné - FC Košice | 1 - 0 | |
Superliga | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-05-18 | FC Košice - MFK Zemplin Michalovce | 2 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-11 | MFK Skalica - FC Košice | 1 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-03 | MFK Dukla Banska Bystrica - FC Košice | 2 - 1 |
FC Košice - FK Slavoj Trebisov
Slovakya, 2. Liga, maç FC Košice - FK Slavoj Trebisov, başlangıç zamanı 2023-04-15 14:00:00 uluslararası saat.
FC Košice Ve FK Slavoj Trebisov şampiyonaya katılır 2. Liga, Slovakya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Slavoj Trebisov
2. Liga | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-17 | FK Slavoj Trebisov - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 0 - 3 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-10 | MSK Zilina B - FK Slavoj Trebisov | 0 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-04 | FK Slavoj Trebisov - KFC Komárno | 1 - 3 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-04-27 | 1. FC Tatran Presov - FK Slavoj Trebisov | 3 - 2 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-04-24 | MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FK Slavoj Trebisov | 1 - 2 |
Puan durumu
2. Liga 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Košice | 30 | 20 | 6 | 4 | 61:21 | 66 |
2
|
1. FC Tatran Presov | 30 | 20 | 2 | 8 | 49:24 | 62 |
3
|
KFC Komárno | 30 | 14 | 11 | 5 | 41:26 | 53 |
4
|
MSK Zilina B | 30 | 14 | 5 | 11 | 63:53 | 47 |
5
|
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | 30 | 11 | 11 | 8 | 45:41 | 44 |
6
|
Spartak Myjava | 30 | 12 | 7 | 11 | 46:41 | 43 |
7
|
Slovan Bratislava B | 30 | 12 | 7 | 11 | 43:45 | 43 |
8
|
MŠK Považská Bystrica | 30 | 10 | 10 | 10 | 52:48 | 40 |
9
|
FC Stk 1914 Samorin | 30 | 12 | 4 | 14 | 44:50 | 40 |
10
|
MSK Puchov | 30 | 11 | 5 | 14 | 47:44 | 38 |
11
|
FK Slavoj Trebisov | 30 | 10 | 6 | 14 | 32:44 | 36 |
12
|
FC Petrzalka | 30 | 8 | 10 | 12 | 40:43 | 34 |
13
|
MFK Dolny Kubin | 30 | 10 | 4 | 16 | 36:60 | 34 |
14
|
FK Humenné | 30 | 7 | 11 | 12 | 24:35 | 32 |
15
|
FK Raca Bratislava | 30 | 6 | 8 | 16 | 25:52 | 26 |
16
|
FK Dubnica Nad Vahom | 30 | 6 | 7 | 17 | 38:59 | 25 |