Sotra SK - Stromsgodset (A) (3-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sotra SK
2nd Division Group 1 | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Sotra SK - FK Orn-Horten | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-08 | SK Brann II - Sotra SK | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-03 | Sotra SK - Viking (A) | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-26 | Sotra SK - FK Arendal | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-20 | Flekkeroy IL - Sotra SK | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-11 | Sotra SK - Lysekloster | 1 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-05 | FK Eik-Toensberg - Sotra SK | 1 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-04-27 | Sotra SK - Jerv | 0 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-04-20 | Vard Haugesund - Sotra SK | 1 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-04-14 | KVIK Halden FK - Sotra SK | 0 - 0 |
Sotra SK - Stromsgodset (A)
Norveç, 2nd Division Group 2, maç Sotra SK - Stromsgodset (A), başlangıç zamanı 2023-04-17 14:30:00 uluslararası saat.
Sotra SK Ve Stromsgodset (A) şampiyonaya katılır 2nd Division Group 2, Norveç.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Stromsgodset (A)
3rd Division Group 4 | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Stromsgodset (A) - Trygg/Lade | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-10 | Stromsgodset (A) - Stabaek IF 2 | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-03 | Tiller - Stromsgodset (A) | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-26 | Stromsgodset (A) - Nardo FK | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-21 | Rosenborg 2 - Stromsgodset (A) | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-12 | Rana FK - Stromsgodset (A) | 3 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-06 | Stromsgodset (A) - Mosjøen | 6 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-04-29 | Lillestrom (A) - Stromsgodset (A) | 1 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-04-21 | Stromsgodset (A) - Surnadal | 2 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-04-13 | Orkla - Stromsgodset (A) | 2 - 3 |
Puan durumu
2. Division 2023, Group 2: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levanger FK | 26 | 22 | 4 | 0 | 74:17 | 70 |
2
|
Tromsdalen UIL | 26 | 15 | 5 | 6 | 56:29 | 50 |
3
|
Sotra SK | 26 | 12 | 9 | 5 | 43:30 | 45 |
4
|
Strommen | 26 | 14 | 3 | 9 | 39:35 | 45 |
5
|
Ullensaker / Kisa | 26 | 11 | 8 | 7 | 43:34 | 41 |
6
|
Alta | 26 | 12 | 3 | 11 | 51:53 | 39 |
7
|
Stjordals-Blink | 26 | 10 | 8 | 8 | 54:42 | 38 |
8
|
KVIK Halden FK | 26 | 9 | 4 | 13 | 43:51 | 31 |
9
|
SK Brann II | 26 | 7 | 7 | 12 | 52:65 | 28 |
10
|
Junkeren | 26 | 6 | 9 | 11 | 40:54 | 27 |
11
|
FK Gjovik-Lyn | 26 | 7 | 9 | 10 | 37:50 | 26 |
12
|
Baerum | 26 | 7 | 5 | 14 | 44:61 | 26 |
13
|
Stromsgodset (A) | 26 | 5 | 5 | 16 | 35:57 | 20 |
14
|
Ullern | 26 | 2 | 7 | 17 | 26:59 | 13 |