SD Ponferradina B - Arandina CF (2-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SD Ponferradina B
Tercera Division, Group 8 | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-11 | SD Ponferradina B - SD Almazán | 1 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-05 | Salamanca UDS - SD Ponferradina B | 3 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-01 | SD Ponferradina B - CD Villaralbo | 1 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-27 | Real Avila CF - SD Ponferradina B | 2 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-20 | SD Ponferradina B - Atlético Bembibre | 0 - 0 |
SD Ponferradina B - Arandina CF
İspanya Amatör, Tercera Division, Group 8, maç SD Ponferradina B - Arandina CF, başlangıç zamanı 2023-04-23 15:00:00 uluslararası saat.
SD Ponferradina B Ve Arandina CF şampiyonaya katılır Tercera Division, Group 8, İspanya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Arandina CF
Segunda División B | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | Zamora - Arandina CF | 4 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-28 | Arandina CF - Marino Luanco | 2 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-21 | R. Santander (A) - Arandina CF | 2 - 4 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-13 | Arandina CF - Real Aviles CF | 2 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-07 | Real Oviedo B - Arandina CF | 0 - 1 |
Puan durumu
Tercera RFEF 22/23, Group 8: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arandina CF | 30 | 19 | 11 | 0 | 55:18 | 68 |
2
|
Atletico Astorga | 30 | 18 | 7 | 5 | 54:27 | 61 |
3
|
Salamanca UDS | 30 | 16 | 5 | 9 | 38:26 | 53 |
4
|
Real Avila CF | 30 | 13 | 11 | 6 | 40:26 | 50 |
5
|
Atlético Tordesillas | 30 | 14 | 8 | 8 | 30:24 | 50 |
6
|
SD Almazán | 30 | 13 | 8 | 9 | 36:32 | 47 |
7
|
CD Virgen Del Camino | 30 | 13 | 6 | 11 | 36:33 | 45 |
8
|
SD Ponferradina B | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:32 | 39 |
9
|
CD Mirandes B | 30 | 10 | 8 | 12 | 41:38 | 38 |
10
|
Atlético Bembibre | 30 | 9 | 8 | 13 | 35:40 | 35 |
11
|
CD Becerril | 30 | 10 | 5 | 15 | 34:46 | 35 |
12
|
Palencia | 30 | 10 | 4 | 16 | 42:42 | 34 |
13
|
Júpiter Leonés | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:33 | 33 |
14
|
UD Santa Marta | 30 | 7 | 7 | 16 | 31:59 | 28 |
15
|
Unami CP | 30 | 6 | 6 | 18 | 20:52 | 24 |
16
|
CD Numancia B | 30 | 4 | 8 | 18 | 28:51 | 20 |