Olaylar: Assen
Tweede Divisie | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | Excelsior Maassluis - Assen | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-18 | Assen - Katwijk | 3 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | Amsterdamsche FC - Assen | 3 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-04 | Assen - Koninklijke HFC | 0 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-20 | Rijnsburgse Boys - Assen | 1 - 1 |
Assen - Aswh
Netherlands Amateur, Derde Divisie, maç Assen - Aswh, başlangıç zamanı 2023-05-27 12:30:00 uluslararası saat.
Assen Ve Aswh şampiyonaya katılır Derde Divisie, Netherlands Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Aswh
Derde Divisie | |||
yuvarlak 34 | |||
2023-05-27 | Assen - Aswh | İptal Edildi | |
yuvarlak 33 | |||
2023-05-20 | Aswh - VV Dovo | 0 - 3 | |
yuvarlak 32 | |||
2023-05-13 | Ter Leede - Aswh | 1 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2023-05-06 | VVOG - Aswh | 2 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2023-04-22 | Aswh - ZSV Sportlust '46 | 0 - 1 |
Puan durumu
Derde Divisie Zaterdag 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Assen | 34 | 22 | 9 | 3 | 71:33 | 75 |
2
|
Gvvv | 34 | 21 | 6 | 7 | 77:40 | 69 |
3
|
SteDoCo | 34 | 18 | 4 | 12 | 59:42 | 58 |
4
|
FC Rijnvogels | 34 | 17 | 5 | 12 | 64:55 | 56 |
5
|
BVV Barendrecht | 34 | 18 | 5 | 11 | 71:54 | 55 |
6
|
ZSV Sportlust '46 | 34 | 15 | 8 | 11 | 52:50 | 53 |
7
|
DVS'33 Ermelo | 34 | 15 | 7 | 12 | 54:43 | 52 |
8
|
Hoek | 34 | 16 | 2 | 16 | 71:72 | 50 |
9
|
VV Sparta Nijkerk | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:45 | 50 |
10
|
VV Dovo | 34 | 15 | 3 | 16 | 51:56 | 48 |
11
|
VV Staphorst | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:41 | 45 |
12
|
SV Urk | 34 | 13 | 3 | 18 | 62:76 | 42 |
13
|
Harkemase Boys | 34 | 10 | 8 | 16 | 52:56 | 38 |
14
|
RKAV Volendam | 34 | 9 | 9 | 16 | 52:72 | 36 |
15
|
VVOG | 34 | 10 | 5 | 19 | 49:71 | 35 |
16
|
Excelsior | 34 | 8 | 9 | 17 | 47:58 | 33 |
17
|
Ter Leede | 34 | 8 | 9 | 17 | 50:65 | 33 |
18
|
Aswh | 34 | 7 | 6 | 21 | 25:61 | 27 |
Derde Divisie Zondag 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADO '20 | 34 | 27 | 3 | 4 | 85:37 | 84 |
2
|
VVSB | 34 | 22 | 5 | 7 | 87:52 | 71 |
3
|
USV Hercules | 34 | 18 | 9 | 7 | 64:33 | 63 |
4
|
Blauw Geel '38 | 34 | 15 | 10 | 9 | 53:45 | 55 |
5
|
OJC Rosmalen | 34 | 16 | 6 | 12 | 58:54 | 54 |
6
|
HSC '21 | 34 | 14 | 9 | 11 | 64:42 | 51 |
7
|
TOGB | 34 | 13 | 10 | 11 | 68:56 | 49 |
8
|
HV & CV Quick | 34 | 13 | 10 | 11 | 59:47 | 49 |
9
|
VV UNA | 34 | 12 | 13 | 9 | 53:41 | 49 |
10
|
RKVV DEM | 34 | 13 | 9 | 12 | 58:53 | 48 |
11
|
Gemert | 34 | 14 | 5 | 15 | 52:59 | 47 |
12
|
GVV Unitas | 34 | 13 | 6 | 15 | 43:59 | 45 |
13
|
Groene Ster | 34 | 10 | 13 | 11 | 42:44 | 43 |
14
|
SV OSS '20 | 34 | 8 | 12 | 14 | 39:59 | 36 |
15
|
JOS Watergraafsmeer | 34 | 8 | 8 | 18 | 35:80 | 32 |
16
|
VV Baronie | 34 | 8 | 4 | 22 | 44:70 | 28 |
17
|
Dongen | 34 | 6 | 7 | 21 | 45:77 | 25 |
18
|
UDI'19/CSU | 34 | 4 | 5 | 25 | 26:67 | 17 |