FC VEREYA - FC Atletik Kuklen (2-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC VEREYA
Third League Southeast | |||
yuvarlak 38 | |||
2023-06-03 | TUNDZHA YAMBOL - FC VEREYA | 6 - 0 | |
yuvarlak 37 | |||
2023-05-27 | FC VEREYA - FC Atletik Kuklen | 2 - 4 | |
yuvarlak 36 | |||
2023-05-20 | PFC Lokomotiv II Plovdiv - FC VEREYA | 0 - 1 | |
yuvarlak 35 | |||
2023-05-13 | FC VEREYA - FC Borislav 2009 Parvomay | 4 - 3 | |
yuvarlak 34 | |||
2023-05-10 | FC Rodopa Smolyan - FC VEREYA | 3 - 0 |
FC VEREYA - FC Atletik Kuklen
Bulgaria Amateur, Third League Southeast, maç FC VEREYA - FC Atletik Kuklen, başlangıç zamanı 2023-05-27 15:00:00 uluslararası saat.
FC VEREYA Ve FC Atletik Kuklen şampiyonaya katılır Third League Southeast, Bulgaria Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Atletik Kuklen
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | FC Atletik Kuklen - FC Rodopa Smolyan | - | |
Third League Southeast | |||
yuvarlak 38 | |||
2024-05-31 | PFC Beroe II Stara Zagora - FC Atletik Kuklen | 0 - 3 | |
yuvarlak 37 | |||
2024-05-25 | FC Atletik Kuklen - SOZOPOL | 1 - 0 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-19 | TUNDZHA YAMBOL - FC Atletik Kuklen | 0 - 1 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-15 | FC Atletik Kuklen - Spartak 94 Plovdiv | 1 - 0 |
Puan durumu
Treta Liga - YI 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFC Nesebar Nesebar | 38 | 26 | 5 | 7 | 84:32 | 83 |
2
|
C´Morets Burgas | 38 | 24 | 8 | 6 | 82:26 | 80 |
3
|
OFC Gigant Saedinenie | 38 | 23 | 9 | 6 | 69:28 | 78 |
4
|
ZAGORETS NOVA ZAGORA | 38 | 22 | 10 | 6 | 64:19 | 76 |
5
|
FC Sayana Haskovo | 38 | 20 | 9 | 9 | 68:36 | 69 |
6
|
FC Rozova Dolina Kazanlak | 38 | 20 | 8 | 10 | 66:29 | 68 |
7
|
Spartak 94 Plovdiv | 38 | 19 | 8 | 11 | 73:43 | 65 |
8
|
FC Asenovets 2005 Asenovgrad | 38 | 19 | 7 | 12 | 69:41 | 64 |
9
|
PFC Lokomotiv II Plovdiv | 38 | 20 | 4 | 14 | 57:33 | 64 |
10
|
TUNDZHA YAMBOL | 38 | 16 | 9 | 13 | 57:48 | 57 |
11
|
FC Rodopa Smolyan | 38 | 16 | 7 | 15 | 51:48 | 55 |
12
|
FC Dimitrovgrad 1947 Dimitrovgrad | 38 | 16 | 4 | 18 | 52:54 | 52 |
13
|
FC Sokol Markovo | 38 | 15 | 3 | 20 | 54:58 | 48 |
14
|
OFC Levski Karlovo | 38 | 12 | 6 | 20 | 45:69 | 42 |
15
|
OFC Karnobat Karnobat | 38 | 11 | 8 | 19 | 37:57 | 41 |
16
|
PFC Beroe II Stara Zagora | 38 | 11 | 4 | 23 | 45:74 | 37 |
17
|
FC Sliven | 38 | 10 | 6 | 22 | 58:93 | 36 |
18
|
FC Atletik Kuklen | 38 | 11 | 3 | 24 | 37:83 | 36 |
19
|
FC Borislav 2009 Parvomay | 38 | 5 | 6 | 27 | 34:92 | 21 |
20
|
FC VEREYA | 38 | 2 | 0 | 36 | 24:163 | 6 |