GVV Unitas - Dongen , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: GVV Unitas
Derde Divisie | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-25 | GVV Unitas - SV OSS '20 | 1 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-18 | Gemert - GVV Unitas | 0 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | GVV Unitas - OJC Rosmalen | 4 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-04 | Blauw Geel '38 - GVV Unitas | 4 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-20 | GVV Unitas - BVV Barendrecht | 2 - 1 |
GVV Unitas - Dongen
Netherlands Amateur, Derde Divisie, maç GVV Unitas - Dongen, başlangıç zamanı 2023-05-28 12:00:00 uluslararası saat.
GVV Unitas Ve Dongen şampiyonaya katılır Derde Divisie, Netherlands Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dongen
Derde Divisie | |||
yuvarlak 34 | |||
2023-05-28 | GVV Unitas - Dongen | İptal Edildi | |
yuvarlak 33 | |||
2023-05-21 | Dongen - Groene Ster | 1 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2023-05-17 | VV UNA - Dongen | devam edecek | |
yuvarlak 32 | |||
2023-05-14 | Dongen - VV Baronie | 1 - 2 | |
yuvarlak 30 | |||
2023-04-23 | Dongen - Gemert | 2 - 1 |
Puan durumu
Derde Divisie Zaterdag 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Assen | 34 | 22 | 9 | 3 | 71:33 | 75 |
2
|
Gvvv | 34 | 21 | 6 | 7 | 77:40 | 69 |
3
|
SteDoCo | 34 | 18 | 4 | 12 | 59:42 | 58 |
4
|
FC Rijnvogels | 34 | 17 | 5 | 12 | 64:55 | 56 |
5
|
BVV Barendrecht | 34 | 18 | 5 | 11 | 71:54 | 55 |
6
|
ZSV Sportlust '46 | 34 | 15 | 8 | 11 | 52:50 | 53 |
7
|
DVS'33 Ermelo | 34 | 15 | 7 | 12 | 54:43 | 52 |
8
|
Hoek | 34 | 16 | 2 | 16 | 71:72 | 50 |
9
|
VV Sparta Nijkerk | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:45 | 50 |
10
|
VV Dovo | 34 | 15 | 3 | 16 | 51:56 | 48 |
11
|
VV Staphorst | 34 | 12 | 9 | 13 | 38:41 | 45 |
12
|
SV Urk | 34 | 13 | 3 | 18 | 62:76 | 42 |
13
|
Harkemase Boys | 34 | 10 | 8 | 16 | 52:56 | 38 |
14
|
RKAV Volendam | 34 | 9 | 9 | 16 | 52:72 | 36 |
15
|
VVOG | 34 | 10 | 5 | 19 | 49:71 | 35 |
16
|
Excelsior | 34 | 8 | 9 | 17 | 47:58 | 33 |
17
|
Ter Leede | 34 | 8 | 9 | 17 | 50:65 | 33 |
18
|
Aswh | 34 | 7 | 6 | 21 | 25:61 | 27 |
Derde Divisie Zondag 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ADO '20 | 34 | 27 | 3 | 4 | 85:37 | 84 |
2
|
VVSB | 34 | 22 | 5 | 7 | 87:52 | 71 |
3
|
USV Hercules | 34 | 18 | 9 | 7 | 64:33 | 63 |
4
|
Blauw Geel '38 | 34 | 15 | 10 | 9 | 53:45 | 55 |
5
|
OJC Rosmalen | 34 | 16 | 6 | 12 | 58:54 | 54 |
6
|
HSC '21 | 34 | 14 | 9 | 11 | 64:42 | 51 |
7
|
TOGB | 34 | 13 | 10 | 11 | 68:56 | 49 |
8
|
HV & CV Quick | 34 | 13 | 10 | 11 | 59:47 | 49 |
9
|
VV UNA | 34 | 12 | 13 | 9 | 53:41 | 49 |
10
|
RKVV DEM | 34 | 13 | 9 | 12 | 58:53 | 48 |
11
|
Gemert | 34 | 14 | 5 | 15 | 52:59 | 47 |
12
|
GVV Unitas | 34 | 13 | 6 | 15 | 43:59 | 45 |
13
|
Groene Ster | 34 | 10 | 13 | 11 | 42:44 | 43 |
14
|
SV OSS '20 | 34 | 8 | 12 | 14 | 39:59 | 36 |
15
|
JOS Watergraafsmeer | 34 | 8 | 8 | 18 | 35:80 | 32 |
16
|
VV Baronie | 34 | 8 | 4 | 22 | 44:70 | 28 |
17
|
Dongen | 34 | 6 | 7 | 21 | 45:77 | 25 |
18
|
UDI'19/CSU | 34 | 4 | 5 | 25 | 26:67 | 17 |