PFC Ludogorets III Razgrad - FC Septemvri 98 Tervel (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: PFC Ludogorets III Razgrad
Third League Northeast | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-26 | PFC Ludogorets III Razgrad - FC Fratria Benkovski | 1 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | FC Ustrem Donchevo - PFC Ludogorets III Razgrad | 0 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-12 | PFC Ludogorets III Razgrad - FC Dorostol Silistra | 2 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-08 | FC Septemvri 98 Tervel - PFC Ludogorets III Razgrad | 1 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-01 | PFC Ludogorets III Razgrad - FC Riltsi Dobrich | 3 - 1 |
PFC Ludogorets III Razgrad - FC Septemvri 98 Tervel
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, maç PFC Ludogorets III Razgrad - FC Septemvri 98 Tervel, başlangıç zamanı 2023-05-28 15:00:00 uluslararası saat.
PFC Ludogorets III Razgrad Ve FC Septemvri 98 Tervel şampiyonaya katılır Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Septemvri 98 Tervel
Third League Northeast | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | FC Septemvri 98 Tervel - FC Benkovski Isperih | 3 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-26 | FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Septemvri 98 Tervel | 0 - 4 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | FC Septemvri 98 Tervel - FC Spartak 1918 II Varna | 2 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-11 | PFC Cherno More II Varna - FC Septemvri 98 Tervel | 2 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-08 | FC Septemvri 98 Tervel - PFC Ludogorets III Razgrad | 1 - 0 |
Puan durumu
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CHERNOMORETS BALCHIK | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
FC Septemvri 98 Tervel | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
FC Botev Novi Pazar | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |