KA Akureyri - Fram Reykjavik (4-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
72 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
12 | Kristijan Jajalo | G | 30 | 0,0M+ | |
22 | Hrannar Bjorn Steingrimsson | D | 31 | 45.9 | |
16 | Kristoffer Paulsen | D | 18 | ||
3 | Dušan Brković | D | 34 | 0,3M+ | 49.9 |
27 | Thorri Mar Thorisson | M | 24 | ||
4 | Rodrigo Gomes Mateo | M | 32 | ||
77 | Bjarni Adalsteinsson | M | 24 | ||
11 | Ásgeir Sigurgeirsson | F | 26 | 0,1M+ | 49.9 |
7 | Daniel Hafsteinsson | M | 24 | 0,1M+ | 48.5 |
10 | Hallgrimur Mar Steingrimsson | M | 33 | 55.3 | |
9 | Elfar Arni Adalsteinsson | F | 33 | 0,2M+ | |
vekil | |||||
13 | Steinthor Mar Audunsson | G | 33 | ||
14 | Andri Fannar Stefansson | D | 32 | 0,1M+ | |
29 | Jakob Snaer Arnason | M | 26 | ||
30 | Sveinn Margeir Hauksson | M | 19 | ||
37 | Harley Willard | M | 26 | 0,1M+ | |
8 | Paetur Joensson Petersen | F | 25 | 0,1M+ | |
44 | Valdimar Logi Saevarsson |
İlk onbirler doğrulandı
4-4-2
Kadro oluşumu
77.5 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Olafur Isholm Olafsson | G | 28 | 0,0M+ | 34.9 |
4 | Orri Sigurjonsson | D | 28 | 0,0M+ | |
5 | Delphin Tshiembe | D | 31 | 0,4M+ | 49.9 |
14 | Hlynur Atli Magnusson | D | 32 | 0,0M+ | |
23 | Mar Aegisson | M | 22 | ||
10 | Fred Saraiva | F | 27 | 54.9 | |
7 | Aron Johannsson | M | 29 | 49.5 | |
22 | Oskar Jonsson | M | 25 | ||
11 | Magnus Thordarson | M | 23 | ||
77 | Gudmundur Magnusson | F | 31 | 0,1M+ | |
28 | Tiago Fernandes | M | 27 | ||
vekil | |||||
12 | Benjamín Jónsson | G | |||
17 | Adam Örn Arnarson | D | 28 | 0,2M+ | 46.7 |
6 | Tryggvi Snær Geirsson | M | 23 | ||
8 | Albert Hafsteinsson | M | 26 | 0,0M+ | |
9 | Thorir Gudjonsson | M | 32 | 0,1M+ | |
15 | Breki Baldursson | M | |||
27 | Sigfús Árni Gudmundsson | M |
Olaylar: KA Akureyri
Urvalsdeild | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-06 | KA Akureyri - Valur Reykjavik | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-29 | Reykjavik - KA Akureyri | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-20 | KA Akureyri - Vigingur Reykjavik | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-14 | IF Vestri - KA Akureyri | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-08 | FH Hafnarfjördur - KA Akureyri | - | |
Bikarinn | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-07-02 | KA Akureyri - Valur Reykjavik | 3 - 2 | |
Urvalsdeild | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-28 | Kopavogur - KA Akureyri | 1 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-23 | KA Akureyri - Fram Reykjavik | 3 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-19 | B. Kopavogur - KA Akureyri | 2 - 1 | |
Bikarinn | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-06-13 | KA Akureyri - Fram Reykjavik | 3 - 0 |
KA Akureyri - Fram Reykjavik
İzlanda, Urvalsdeild, maç KA Akureyri - Fram Reykjavik, başlangıç zamanı 2023-05-29 16:00:00 uluslararası saat.
KA Akureyri Ve Fram Reykjavik şampiyonaya katılır Urvalsdeild, İzlanda.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Fram Reykjavik
Urvalsdeild | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-12 | Akranes - Fram Reykjavik | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-06 | Fram Reykjavik - Stjarnan Gardabae | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-29 | Fylkir Reykjavik - Fram Reykjavik | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-21 | Fram Reykjavik - Valur Reykjavik | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-11 | Fram Reykjavik - Reykjavik | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-30 | Vigingur Reykjavik - Fram Reykjavik | 2 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-27 | IF Vestri - Fram Reykjavik | 1 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-23 | KA Akureyri - Fram Reykjavik | 3 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-18 | Fram Reykjavik - Kopavogur | 1 - 2 | |
Bikarinn | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-06-13 | KA Akureyri - Fram Reykjavik | 3 - 0 |
Puan durumu
Besta deild: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vigingur Reykjavik | 22 | 19 | 2 | 1 | 65:20 | 59 |
2
|
Valur Reykjavik | 22 | 14 | 3 | 5 | 53:25 | 45 |
3
|
B. Kopavogur | 22 | 11 | 5 | 6 | 44:36 | 38 |
4
|
Stjarnan Gardabae | 22 | 10 | 4 | 8 | 45:25 | 34 |
5
|
FH Hafnarfjördur | 22 | 10 | 4 | 8 | 41:44 | 34 |
6
|
Reykjavik | 22 | 9 | 5 | 8 | 29:36 | 32 |
7
|
KA Akureyri | 22 | 8 | 5 | 9 | 31:39 | 29 |
8
|
Kopavogur | 22 | 6 | 7 | 9 | 37:48 | 25 |
9
|
Fylkir Reykjavik | 22 | 5 | 6 | 11 | 29:45 | 21 |
10
|
Fram Reykjavik | 22 | 5 | 4 | 13 | 32:47 | 19 |
11
|
IBV Vestmannaeyjar | 22 | 5 | 4 | 13 | 24:43 | 19 |
12
|
Keflavik | 22 | 1 | 9 | 12 | 20:42 | 12 |
Championship Round: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vigingur Reykjavik | 27 | 21 | 3 | 3 | 76:30 | 66 |
2
|
Valur Reykjavik | 27 | 17 | 4 | 6 | 66:35 | 55 |
3
|
Stjarnan Gardabae | 27 | 14 | 4 | 9 | 55:29 | 46 |
4
|
B. Kopavogur | 27 | 12 | 5 | 10 | 52:49 | 41 |
5
|
FH Hafnarfjördur | 27 | 12 | 4 | 11 | 49:54 | 40 |
6
|
Reykjavik | 27 | 10 | 7 | 10 | 38:48 | 37 |
Relegation Round: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KA Akureyri | 27 | 12 | 5 | 10 | 42:45 | 41 |
2
|
Fylkir Reykjavik | 27 | 7 | 8 | 12 | 43:55 | 29 |
3
|
Kopavogur | 27 | 6 | 9 | 12 | 41:55 | 27 |
4
|
Fram Reykjavik | 27 | 7 | 6 | 14 | 40:56 | 27 |
5
|
IBV Vestmannaeyjar | 27 | 6 | 7 | 14 | 31:50 | 25 |
6
|
Keflavik | 27 | 2 | 10 | 15 | 27:54 | 16 |