CHERNOMORETS BALCHIK - FC Ustrem Donchevo (4-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CHERNOMORETS BALCHIK
Vtora Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-24 | FK SEPTEMVRI SOFIA - CHERNOMORETS BALCHIK | 3 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-18 | CHERNOMORETS BALCHIK - FC Dunav 2010 | 2 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-11 | FC Maritsa Plovdiv - CHERNOMORETS BALCHIK | 0 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-02 | CHERNOMORETS BALCHIK - FK Spartak 1918 Varna | 4 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | OFK Belasitsa Petrich - CHERNOMORETS BALCHIK | 3 - 0 |
CHERNOMORETS BALCHIK - FC Ustrem Donchevo
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, maç CHERNOMORETS BALCHIK - FC Ustrem Donchevo, başlangıç zamanı 2023-06-03 15:00:12 uluslararası saat.
CHERNOMORETS BALCHIK Ve FC Ustrem Donchevo şampiyonaya katılır Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Ustrem Donchevo
Third League Northeast | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | FC Fratria Benkovski - FC Ustrem Donchevo | 4 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-26 | FC Ustrem Donchevo - FC Dorostol Silistra | 4 - 3 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | FC Ustrem Donchevo - PFC Ludogorets III Razgrad | 0 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-11 | FC Riltsi Dobrich - FC Ustrem Donchevo | 4 - 1 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-01 | FC Ustrem Donchevo - FC Benkovski Isperih | 1 - 2 |
Puan durumu
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CHERNOMORETS BALCHIK | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
FC Septemvri 98 Tervel | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
FC Botev Novi Pazar | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |