FC Septemvri 98 Tervel - SFC Svetkavitsa Targovishte (4-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Septemvri 98 Tervel
Third League Northeast | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | FC Septemvri 98 Tervel - FC Benkovski Isperih | 3 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-26 | FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Septemvri 98 Tervel | 0 - 4 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | FC Septemvri 98 Tervel - FC Spartak 1918 II Varna | 2 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-11 | PFC Cherno More II Varna - FC Septemvri 98 Tervel | 2 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-05-08 | FC Septemvri 98 Tervel - PFC Ludogorets III Razgrad | 1 - 0 |
FC Septemvri 98 Tervel - SFC Svetkavitsa Targovishte
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, maç FC Septemvri 98 Tervel - SFC Svetkavitsa Targovishte, başlangıç zamanı 2023-06-03 15:00:00 uluslararası saat.
FC Septemvri 98 Tervel Ve SFC Svetkavitsa Targovishte şampiyonaya katılır Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SFC Svetkavitsa Targovishte
Third League Northeast | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | SFC Svetkavitsa Targovishte - PFC Cherno More II Varna | 0 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | FC Dorostol Silistra - SFC Svetkavitsa Targovishte | 4 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-11 | SFC Svetkavitsa Targovishte - FC Dunav II Ruse | 2 - 1 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-01 | FK Kubrat 2016 - SFC Svetkavitsa Targovishte | 0 - 2 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-04-27 | SFC Svetkavitsa Targovishte - FC Septemvri 98 Tervel | 0 - 2 |
Puan durumu
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CHERNOMORETS BALCHIK | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
FC Septemvri 98 Tervel | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
FC Botev Novi Pazar | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |