Miedz Legnica II - KS Polonia Nysa (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Miedz Legnica II
Puchar Polski | |||
yuvarlak 1 | |||
2023-09-19 | Miedz Legnica II - Stal Rzeszow | 0 - 3 | |
III Liga, Group 3 | |||
yuvarlak 34 | |||
2023-06-17 | Miedz Legnica II - GSK Pniowek Pawlowice | 1 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2023-06-10 | MKP Carina Gubin - Miedz Legnica II | 2 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2023-06-03 | Miedz Legnica II - KS Polonia Nysa | 3 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2023-05-27 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - Miedz Legnica II | 2 - 4 |
Miedz Legnica II - KS Polonia Nysa
Polonya, III Liga, Group 3, maç Miedz Legnica II - KS Polonia Nysa, başlangıç zamanı 2023-06-03 10:00:00 uluslararası saat.
Miedz Legnica II Ve KS Polonia Nysa şampiyonaya katılır III Liga, Group 3, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: KS Polonia Nysa
Club Friendly Games | |||
2024-01-31 | Gwarek Tarnowskie Gory - KS Polonia Nysa | 4 - 1 | |
III Liga, Group 3 | |||
yuvarlak 34 | |||
2023-06-17 | MKS Kluczbork - KS Polonia Nysa | 1 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2023-06-10 | MKS Odra Wodzislaw Slaski - KS Polonia Nysa | 2 - 4 | |
yuvarlak 32 | |||
2023-06-03 | Miedz Legnica II - KS Polonia Nysa | 3 - 1 | |
yuvarlak 31 | |||
2023-05-27 | KS Polonia Nysa - Polonia Bytom | 0 - 0 |
Puan durumu
III Liga, Group 3 22/23: 2022-2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Bytom | 34 | 24 | 3 | 7 | 68:35 | 75 |
2
|
Raków Częstochowa II | 34 | 19 | 8 | 7 | 64:34 | 65 |
3
|
Rekord Bielsko Biala | 34 | 19 | 8 | 7 | 69:42 | 65 |
4
|
Sleza Wroclaw | 34 | 19 | 3 | 12 | 73:55 | 60 |
5
|
MKP Carina Gubin | 34 | 16 | 6 | 12 | 47:45 | 54 |
6
|
Gwarek Tarnowskie Gory | 34 | 14 | 9 | 11 | 60:52 | 51 |
7
|
Gornik Zabrze II | 34 | 15 | 6 | 13 | 68:61 | 51 |
8
|
MKS Kluczbork | 34 | 14 | 6 | 14 | 61:55 | 48 |
9
|
Lechia Zielona Góra | 34 | 12 | 11 | 11 | 51:51 | 47 |
10
|
LKS Goczałkowice-Zdrój | 34 | 12 | 10 | 12 | 41:43 | 46 |
11
|
GSK Pniowek Pawlowice | 34 | 12 | 10 | 12 | 64:60 | 46 |
12
|
Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 13 | 5 | 16 | 51:61 | 44 |
13
|
Warta Gorzów Wielkopolski | 34 | 11 | 10 | 13 | 42:56 | 43 |
14
|
Stal Brzeg | 34 | 10 | 7 | 17 | 51:75 | 37 |
15
|
KS Polonia Nysa | 34 | 8 | 12 | 14 | 42:50 | 36 |
16
|
Miedz Legnica II | 34 | 7 | 9 | 18 | 45:63 | 30 |
17
|
MKS Odra Wodzislaw Slaski | 34 | 7 | 7 | 20 | 57:88 | 28 |
18
|
Chrobry Głogów II | 34 | 7 | 4 | 23 | 42:70 | 25 |