Westchester Flames - Long Island Rough Riders (1-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Westchester Flames
USL League Two | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-30 | Westchester Flames - Hudson Valley Hammers | - | |
2024-06-23 | Westchester Flames - Ironbound SC | - | |
2024-06-19 | Long Island Rough Riders - Westchester Flames | - | |
2024-06-12 | Hudson Valley Hammers - Westchester Flames | - | |
2024-06-08 | Staten Island Asc - Westchester Flames | - | |
2024-06-05 | FC Motown II - Westchester Flames | 5 - 2 | |
2024-06-02 | Westchester Flames - Morris Elite SC | 2 - 1 | |
2024-05-30 | Manhattan SC - Westchester Flames | İptal Edildi | |
2024-05-23 | Westchester Flames - New Jersey Copa FC | 2 - 0 | |
2023-07-12 | Hudson Valley Hammers - Westchester Flames | 4 - 1 |
Westchester Flames - Long Island Rough Riders
ABD, USL League Two, maç Westchester Flames - Long Island Rough Riders, başlangıç zamanı 2023-06-24 23:30:00 uluslararası saat.
Westchester Flames Ve Long Island Rough Riders şampiyonaya katılır USL League Two, ABD.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Long Island Rough Riders
USL League Two | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-26 | Long Island Rough Riders - Staten Island Asc | - | |
2024-06-19 | Long Island Rough Riders - Westchester Flames | - | |
2024-06-15 | Morris Elite SC - Long Island Rough Riders | - | |
2024-06-12 | Long Island Rough Riders - Manhattan SC | - | |
2024-06-09 | Long Island Rough Riders - Hudson Valley Hammers | - | |
2024-06-01 | Ironbound SC - Long Island Rough Riders | 0 - 8 | |
2024-05-25 | FC Motown II - Long Island Rough Riders | 1 - 3 | |
2024-05-19 | Long Island Rough Riders - New Jersey Copa FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2023-07-21 | Long Island Rough Riders - Ocean City Nor'easters | 1 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2023-07-16 | Long Island Rough Riders - New Jersey Copa FC | 3 - 1 |
Puan durumu
USL League Two 2023, Chesapeake Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Fort Wayne FC | ||||||
|
Toledo Villa FC | ||||||
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
FC Buffalo | ||||||
|
Dayton Dutch Lions FC | ||||||
|
Kings Hammer |
USL League Two 2023, Deep North Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thunder Bay Chill | 12 | 9 | 2 | 1 | 29:9 | 29 |
2
|
RKC Third Coast | 12 | 8 | 1 | 3 | 35:20 | 25 |
3
|
FC Manitoba | 12 | 5 | 3 | 4 | 22:16 | 18 |
4
|
ST. Croix SC | 12 | 5 | 1 | 6 | 16:22 | 16 |
5
|
Rochester FC | 12 | 4 | 2 | 6 | 15:25 | 14 |
6
|
Minneapolis City SC | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:26 | 12 |
7
|
Bavarian United SC | 12 | 1 | 2 | 9 | 14:30 | 5 |
USL League Two 2023, Great Lakes Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flint City Bucks | 12 | 10 | 1 | 1 | 29:9 | 31 |
2
|
AFC Ann Arbor | 12 | 6 | 1 | 5 | 24:15 | 19 |
3
|
Oakland County FC | 12 | 5 | 3 | 4 | 23:22 | 18 |
4
|
Lansing City Football | 12 | 4 | 4 | 4 | 15:21 | 16 |
5
|
Midwest United FC | 12 | 4 | 3 | 5 | 22:18 | 15 |
6
|
Kalamazoo FC | 12 | 4 | 3 | 5 | 26:29 | 15 |
7
|
South Bend Lions | 12 | 0 | 3 | 9 | 8:33 | 3 |
USL League Two 2023, Heartland Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago City SC | 12 | 11 | 0 | 1 | 36:9 | 33 |
2
|
Des Moines Menace | 12 | 10 | 0 | 2 | 42:11 | 30 |
3
|
Peoria City | 12 | 6 | 0 | 6 | 27:17 | 18 |
4
|
St Charles FC | 12 | 6 | 0 | 6 | 23:31 | 18 |
5
|
Fc Wichita | 12 | 4 | 0 | 8 | 22:28 | 12 |
6
|
Chicago Dutch Lions FC | 12 | 3 | 0 | 9 | 12:35 | 9 |
7
|
Springfield ASC | 12 | 2 | 0 | 10 | 9:40 | 6 |
USL League Two 2023, Lone Star Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AHFC Royals | 12 | 10 | 1 | 1 | 33:11 | 31 |
2
|
Twin City Toucans | 12 | 7 | 3 | 2 | 37:12 | 24 |
3
|
Corpus Christi FC | 12 | 5 | 3 | 4 | 30:21 | 18 |
4
|
AC Houston SUR | 12 | 4 | 1 | 7 | 14:18 | 13 |
5
|
Houston FC | 12 | 3 | 3 | 6 | 13:21 | 12 |
6
|
Round Rock SC | 12 | 1 | 1 | 10 | 7:51 | 4 |
USL League Two 2023, Metropolitan Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Long Island Rough Riders | 14 | 12 | 1 | 1 | 44:9 | 37 |
2
|
Hudson Valley Hammers | 14 | 10 | 1 | 3 | 37:18 | 31 |
3
|
Manhattan SC | 14 | 8 | 3 | 3 | 29:25 | 27 |
4
|
New Jersey Copa FC | 14 | 8 | 2 | 4 | 32:22 | 26 |
5
|
Cedar Stars FC | 14 | 7 | 1 | 6 | 29:22 | 22 |
6
|
FC Motown II | 14 | 5 | 4 | 5 | 41:33 | 19 |
7
|
Westchester Flames | 14 | 4 | 4 | 6 | 25:29 | 16 |
8
|
Morris Elite SC | 14 | 3 | 2 | 9 | 16:37 | 11 |
9
|
FA Euro New York | 14 | 2 | 2 | 10 | 12:32 | 8 |
10
|
Ironbound SC | 14 | 1 | 0 | 13 | 10:48 | 3 |
USL League Two 2023, Mid Atlantic Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ocean City Nor'easters | 14 | 8 | 5 | 1 | 28:15 | 29 |
2
|
West Chester United | 14 | 8 | 4 | 2 | 37:21 | 28 |
3
|
Reading United AC | 14 | 5 | 7 | 2 | 23:16 | 22 |
4
|
Real Central New Jersey | 14 | 4 | 5 | 5 | 20:17 | 17 |
5
|
Philadelphia Lone Star FC | 14 | 3 | 2 | 9 | 21:33 | 11 |
6
|
FC Lehigh Valley United | 14 | 1 | 3 | 10 | 10:37 | 6 |
USL League Two 2023, Mid South Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Texas United FC | 12 | 10 | 2 | 0 | 72:5 | 32 |
2
|
Little Rock Rangers | 12 | 8 | 2 | 2 | 42:7 | 26 |
3
|
Louisiana Krewe FC | 12 | 6 | 1 | 5 | 26:15 | 19 |
4
|
Mississippi Brilla FC | 12 | 5 | 2 | 5 | 20:27 | 17 |
5
|
LA Parish | 12 | 2 | 0 | 10 | 10:33 | 6 |
6
|
Blue Goose SC | 12 | 1 | 1 | 10 | 4:87 | 4 |
USL League Two 2023, Mountain Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Park City Red Wolves | 10 | 7 | 3 | 0 | 18:7 | 24 |
2
|
New Mexico United U23 | 10 | 6 | 0 | 4 | 17:14 | 18 |
4
|
Boulder County United | 10 | 4 | 3 | 3 | 17:18 | 15 |
4
|
Flatirons Rush SC | 10 | 4 | 0 | 6 | 15:13 | 12 |
5
|
Ogden City SC | 10 | 3 | 3 | 4 | 16:15 | 12 |
6
|
Colorado International Soccer Academy | 10 | 1 | 1 | 8 | 6:22 | 4 |
USL League Two 2023, Nor Cal Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monterey Bay FC II | 12 | 10 | 1 | 1 | 32:12 | 31 |
2
|
San Francisco Glens SC | 12 | 9 | 1 | 2 | 25:11 | 28 |
3
|
Marin FC Legends | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:24 | 15 |
4
|
Project 51O | 12 | 5 | 0 | 7 | 19:23 | 15 |
5
|
San Francisco City | 12 | 4 | 2 | 6 | 18:19 | 14 |
6
|
Academica SC | 12 | 4 | 1 | 7 | 21:26 | 13 |
7
|
Davis Legacy | 12 | 1 | 2 | 9 | 15:35 | 5 |
USL League Two 2023, Northeast Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Seacoast United Phantoms | 14 | 11 | 1 | 2 | 34:18 | 34 |
2
|
Western Mass Pioneers | 14 | 10 | 3 | 1 | 36:9 | 33 |
3
|
Vermont Green FC | 14 | 10 | 1 | 3 | 38:12 | 31 |
4
|
Pathfinder FC | 14 | 5 | 4 | 5 | 20:23 | 19 |
5
|
FC Boston Bolts | 14 | 3 | 6 | 5 | 21:20 | 15 |
6
|
Blackwatch Rush | 14 | 4 | 3 | 7 | 22:29 | 15 |
7
|
AC Connecticut | 14 | 4 | 3 | 7 | 19:29 | 15 |
8
|
Black Rock FC | 14 | 3 | 4 | 7 | 12:18 | 13 |
9
|
Boston City FC | 14 | 0 | 1 | 13 | 8:52 | 1 |
USL League Two 2023, Northwest Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ballard FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 41:13 | 31 |
2
|
OLY Town FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 23:24 | 20 |
3
|
United Pdx | 12 | 5 | 1 | 6 | 26:26 | 16 |
4
|
Capital FC | 12 | 5 | 1 | 6 | 21:28 | 16 |
5
|
Lane United FC | 12 | 3 | 4 | 5 | 21:19 | 13 |
6
|
PDX FC | 12 | 1 | 3 | 8 | 12:34 | 6 |
USL League Two 2023, South Atlantic Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
North Carolina Fusion U23 | 14 | 10 | 2 | 2 | 32:12 | 32 |
2
|
Charlotte Eagles | 14 | 9 | 3 | 2 | 38:21 | 30 |
3
|
FC Carolinas | 14 | 5 | 4 | 5 | 25:22 | 19 |
4
|
West Virginia United | 14 | 4 | 7 | 3 | 25:26 | 19 |
5
|
Wake FC | 14 | 5 | 3 | 6 | 27:25 | 18 |
6
|
Tobacco Road FC | 14 | 5 | 2 | 7 | 27:29 | 17 |
7
|
North Carolina FC U23 | 14 | 5 | 2 | 7 | 23:29 | 17 |
8
|
Charlotte Independence II | 14 | 1 | 1 | 12 | 15:48 | 4 |
USL League Two 2023, South Central Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Asheville City SC | 12 | 10 | 1 | 1 | 36:9 | 31 |
2
|
SC United Bantams | 12 | 10 | 1 | 1 | 27:8 | 31 |
3
|
East Atlanta FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 19:15 | 20 |
4
|
Tennessee SC | 12 | 3 | 4 | 5 | 14:16 | 13 |
5
|
Dalton Red Wolves SC | 12 | 4 | 1 | 7 | 18:14 | 13 |
6
|
Southern Soccer Academy Kings | 12 | 4 | 0 | 8 | 17:19 | 12 |
7
|
North Alabama SC | 12 | 0 | 1 | 11 | 4:54 | 1 |
USL League Two 2023, South Florida Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Weston FC | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:11 | 23 |
2
|
Miami AC | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:9 | 21 |
3
|
Sarasota Paradise | 12 | 5 | 2 | 5 | 18:14 | 17 |
4
|
FC Miami City Champions | 12 | 5 | 4 | 3 | 16:13 | 19 |
5
|
St. Petersburg FC | 12 | 4 | 3 | 6 | 22:21 | 15 |
6
|
Altitude Rush | 12 | 1 | 2 | 9 | 13:32 | 5 |
USL League Two 2023, Southeast Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The Villages | 12 | 8 | 3 | 1 | 24:7 | 27 |
2
|
Nona FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 30:7 | 26 |
3
|
Florida Elite SA | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:10 | 21 |
4
|
Tampa Bay United SC | 12 | 3 | 2 | 7 | 14:19 | 11 |
5
|
Brevard Fire SC | 11 | 3 | 1 | 7 | 16:31 | 10 |
6
|
Swan City SC | 11 | 1 | 1 | 9 | 8:37 | 4 |
USL League Two 2023, Southwest Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Redlands FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 22:13 | 26 |
2
|
Ventura County Fusion | 12 | 8 | 1 | 3 | 33:14 | 25 |
3
|
FC Tucson | 12 | 7 | 4 | 1 | 30:14 | 25 |
4
|
Southern California Seahorses | 12 | 4 | 1 | 7 | 19:21 | 13 |
5
|
Arizona Arsenal SC | 12 | 2 | 2 | 8 | 14:28 | 8 |
6
|
Capo FC | 12 | 1 | 2 | 9 | 12:40 | 5 |
USL League Two 2023, Valley Division: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fort Wayne FC | 12 | 10 | 2 | 0 | 31:3 | 32 |
2
|
Cleveland Force SC | 12 | 5 | 4 | 3 | 27:18 | 19 |
3
|
Toledo Villa FC | 12 | 5 | 4 | 3 | 21:19 | 19 |
4
|
Kings Hammer | 11 | 2 | 4 | 5 | 12:17 | 10 |
5
|
Dayton Dutch Lions FC | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:24 | 9 |
6
|
FC Buffalo | 11 | 1 | 3 | 7 | 11:32 | 6 |