İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-4-2
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
58 | Ivan Novichkov | G | |||
21 | Evgeni Milevski | M | 26 | 0,1M+ | |
4 | Aleksandr Kuchinskiy | D | 25 | ||
22 | Artur Chuduk | D | 25 | ||
55 | Dmitri Kaplunov | D | 29 | 0,1M+ | |
11 | Aleksandr Butko | F | 26 | ||
8 | Ivan Zhestkin | M | 30 | 0,1M+ | |
6 | Ivan Tikhonov | M | |||
10 | Aleksandr Yanchenko | F | 26 | 0,0M+ | |
97 | Yuri Muzychenko | F | 21 | ||
14 | Egor Shedko | F | 18 | ||
vekil | |||||
1 | Andrey Silivonchik | G | 33 | ||
13 | Andrey Kukharenok | M | 36 | ||
7 | Pavel Trofimchuk | M | 20 | ||
2 | Nikita Tsarenko | M | 21 | ||
9 | Maxim Tkatsevich | M | 19 | ||
5 | Roman Danilkov | M | 21 | ||
26 | Evgeni Azerskiy | F | 26 |
İlk onbirler doğrulandı
3-4-3
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
34 | Artem Soroko | G | 31 | 0,1M+ | |
2 | Alikhan Fazylov | D | 21 | ||
5 | Eduard Zhevnerov | D | 35 | 0,1M+ | |
19 | Vladislav Lyakh | D | 23 | ||
10 | Andrey Levkovets | M | 27 | ||
20 | Nikita Khalimonchik | D | 23 | ||
51 | Aleksandr Skshynetskiy | M | 32 | ||
66 | Arseniy Ageev | D | |||
9 | Albert Mikhailov | M | 19 | ||
68 | Danila Zhulpa | M | 17 | ||
77 | Evgeni Sakuta | M | 21 | ||
vekil | |||||
1 | Ivan Sanko | G | 23 | ||
35 | Aleksey Vasilyev | G | |||
69 | Roman Khadzhiev | D | |||
13 | Ivan Oreshkevich | D | |||
11 | Dmitriy Bachek | M | 20 | 0,1M+ | |
8 | Vladislav Rusenchik | M | 21 | ||
88 | Pavel Sushkov | M | |||
21 | Artem Gonzhurov | M | |||
17 | Nikita Guzach | M | |||
25 | Dmitri Matyash | F | 21 |
Olaylar: Lokomotiv Gomel
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-06 | Lokomotiv Gomel - Belshina | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-29 | FK Bumprom - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | Lokomotiv Gomel - Bff Academy Minsk U17 U17 | 3 - 2 | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Lokomotiv Gomel - ISLOCH | 0 - 5 | |
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-14 | Kommunalnik Slonim - Lokomotiv Gomel | 1 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Lokomotiv Gomel - FC ORSHA | 1 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | FC LIDA - Lokomotiv Gomel | 2 - 1 |
Lokomotiv Gomel - FK Arsenal Dzerzhinsk
Belarus, Cup, maç Lokomotiv Gomel - FK Arsenal Dzerzhinsk, başlangıç zamanı 2023-07-23 12:00:00 uluslararası saat.
Lokomotiv Gomel Ve FK Arsenal Dzerzhinsk şampiyonaya katılır Cup, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Arsenal Dzerzhinsk
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-12 | FC ORSHA - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-06 | FC Gomel - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Naftan Novopolotsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Smorgon | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Dinamo Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | Ertelenen | |
2024-06-01 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Dinamo Minsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Bate Borisov | 2 - 0 |