BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Mebelshchik Belye Berega (2-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
3-4-2-1
Kadro oluşumu
28.9 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Nikita Avdeenko | G | ||||
Nikita Bondarenko | D | ||||
Aleksandr Sychev | M | ||||
Maksim Zinov | D | ||||
Artur Efremenko | D | ||||
Viktor Tolstykh | D | ||||
Ruslan Tishchenko | F | ||||
Sergey Malakhov | M | ||||
Timur Timonin | F | ||||
Oleg Dmitrenko | M | ||||
Artem Gaydukov | F | ||||
vekil | |||||
Nikita Ivashkin | F | ||||
Dmitriy Borvikov | D | ||||
Dmitriy Shilenok | M |
İlk onbirler doğrulandı
4-2-1-3
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Nikita Ustinov | G | ||||
Stanislav Rodichev | M | ||||
Evgeniy Aleksashkin | M | ||||
Danila Afanasjev | D | ||||
Maksim Potapov | M | ||||
Nikita Bondarev | M | ||||
Sergey Marochkin | M | ||||
Aleksey Nikitin | M | ||||
Artur Garaev | M | ||||
Evgeniy Lyamtsev | F | ||||
Matvey Smirnov | M | ||||
vekil | |||||
Aleksey Kosorotikov | M | ||||
Nikita Kovalev | M | ||||
Sergey Luchin | G |
Olaylar: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-07-20 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-07-15 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-12 | Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-11 | FC Zarya Starodub - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-08 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Aleksandr Dyatkovo | - | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-06 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-07-04 | FC Glinishchevo - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-01 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Bezhitsa Bryansk | 0 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-06-29 | FC Atom Novovoronezh - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 6 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-27 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Torpedo Roslavl | 7 - 0 |
BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Mebelshchik Belye Berega
Russia Amateur, Bryansk Oblast Cup, maç BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Mebelshchik Belye Berega, başlangıç zamanı 2023-08-03 15:00:00 uluslararası saat.
BGUOR-AgroTrade Bryansk Ve FC Mebelshchik Belye Berega şampiyonaya katılır Bryansk Oblast Cup, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Mebelshchik Belye Berega
Bryansk Oblast Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-07-25 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Sokol Seltso | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-07-14 | FC Trubchevsk - FC Mebelshchik Belye Berega | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-11 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Avangard Kletnya | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-08 | FC Lokomotiv Unecha - FC Mebelshchik Belye Berega | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-28 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Okhotno Bryansk | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-25 | FC Klintsy - FC Mebelshchik Belye Berega | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | FC Mebelshchik Belye Berega - DFTS A. Stepina Bryansk | 3 - 2 | |
Bryansk Oblast Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-19 | FC Rubin Zlynka - FC Mebelshchik Belye Berega | 2 - 3 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-06-15 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Sokol Seltso | Ertelenen |