İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-3-3
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Arseni Hohlatov | G | ||||
22 | Tanel Klee | M | 23 | ||
Jaagup Kopli | F | ||||
Karl Johan Kastein | M | 25 | |||
Jaanus Sõmer | D | ||||
Karmo Paju | M | 24 | 0,0M+ | ||
Holger Sepma | M | ||||
Kermo Platov | M | 18 | |||
Sten Veski | F | ||||
Andris Valk | F | ||||
Kert Kütt | M | ||||
vekil | |||||
Kasper Elissaar | M | ||||
Kristjan Ugam | F | 19 |
İlk onbirler doğrulandı
4-1-4-1
Kadro oluşumu
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Silver Rebane | G | ||||
Artur Sammul | D | ||||
Rico Piil | M | ||||
3 | Richard Priimann | D | |||
29 | Sten Patrick Prunn | M | |||
91 | Enriko Kajari | M | |||
Raul Begishvili | M | ||||
Valter Vahemets | M | ||||
Raian Soosalu | M | ||||
Riko Kolts | M | ||||
Gren Kevin Raudsep | F | ||||
vekil | |||||
Rico-Helandro Puusild | G | ||||
Joosep Konsa | D | ||||
Markus Aldoja | D | 17 | |||
Johann Vahermägi | M | ||||
Osvald Toome | M | ||||
18 | Ekke-Emil Kangur | F |
Olaylar: FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
II Liiga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-24 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-18 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Flora | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Saue JK | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Raplamaa Jk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-07-27 | Tallinna FC Flora - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-16 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Paide Linnameeskond III | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-08 | Harju Jalgpallikool U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-25 | Vandra Jk Vaprus - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 4 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Zapoos | 3 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-12 | JK Tabasalu U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 2 |
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Flora
Estonya, II Liiga, maç FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Flora, başlangıç zamanı 2023-08-04 14:45:05 uluslararası saat.
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM Ve Tallinna FC Flora şampiyonaya katılır II Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Tallinna FC Flora
II Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-08-18 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Flora | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-31 | Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev U21 | - | |
II Liiga | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-07-27 | Tallinna FC Flora - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-20 | Raplamaa Jk - Tallinna FC Flora | 0 - 3 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-15 | Keila JK - Tallinna FC Flora | 2 - 2 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-12 | Tallinna FC Flora - Tallinna FC Zapoos | 0 - 4 | |
II Liiga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-07 | Tallinna FC Flora - Tabasalu Ulasabat C.F. | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-04 | Saue JK - Tallinna FC Flora | 1 - 5 |
Puan durumu
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Harju Jalgpallikool U21 | 26 | 22 | 1 | 3 | 107:36 | 67 |
2
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 26 | 20 | 0 | 6 | 79:41 | 60 |
3
|
Tallinna FC Flora | 26 | 19 | 1 | 6 | 83:38 | 58 |
4
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 26 | 12 | 6 | 8 | 50:55 | 42 |
5
|
Saku Sporting | 26 | 12 | 3 | 11 | 67:64 | 39 |
6
|
FC Nõmme United U21 | 26 | 10 | 7 | 9 | 53:38 | 37 |
7
|
Pärnu JK Tervis | 26 | 11 | 3 | 12 | 88:80 | 36 |
8
|
Saue JK | 26 | 11 | 2 | 13 | 56:61 | 35 |
9
|
Vandra Jk Vaprus | 26 | 10 | 5 | 11 | 52:59 | 35 |
10
|
JK Tabasalu U21 | 26 | 9 | 5 | 12 | 57:45 | 32 |
11
|
Raplamaa Jk | 26 | 8 | 6 | 12 | 56:72 | 30 |
12
|
Keila JK | 26 | 6 | 7 | 13 | 44:69 | 25 |
13
|
Fc Kose | 26 | 5 | 1 | 20 | 46:100 | 16 |
14
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | 26 | 3 | 1 | 22 | 26:106 | 10 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 26 | 22 | 3 | 1 | 125:23 | 69 |
2
|
Jõhvi FC Phoenix | 26 | 18 | 4 | 4 | 103:22 | 58 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 26 | 18 | 4 | 4 | 97:24 | 58 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 26 | 15 | 6 | 5 | 75:29 | 51 |
5
|
Viimsi JK II | 26 | 14 | 7 | 5 | 75:24 | 49 |
6
|
Tartu JK Welco II | 26 | 13 | 6 | 7 | 78:46 | 45 |
7
|
FC Tallinn U21 | 26 | 13 | 3 | 10 | 74:41 | 42 |
8
|
FA Tartu Kalev II | 26 | 10 | 5 | 11 | 57:59 | 35 |
9
|
Tartu FC Helios | 26 | 10 | 1 | 15 | 70:76 | 31 |
10
|
Võru FC Helios | 26 | 8 | 4 | 14 | 66:77 | 28 |
11
|
Ajax Lasnamäe | 26 | 7 | 3 | 16 | 49:77 | 24 |
12
|
Tallinna FC ararat Ttu | 26 | 6 | 4 | 16 | 44:86 | 22 |
13
|
Lootus | 26 | 1 | 2 | 23 | 21:108 | 5 |
14
|
Warrior Valga | 26 | 1 | 0 | 25 | 10:252 | 3 |