İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-3-3
Kadro oluşumu
64.4 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
49 | Artem Karatay | G | |||
18 | Vladislav Zhuk | M | 27 | 0,2M+ | |
19 | Ilya Rutskiy | D | 21 | ||
81 | Nikita Melnikov | D | |||
12 | Aleksey Ivanov | D | 25 | 0,1M+ | |
14 | Sergey Sazonchik | M | 22 | 0,1M+ | |
6 | Cristian Dros | M | 25 | 0,1M+ | |
23 | Aleksey Antilevski | M | 21 | ||
63 | Kirill Sidorenko | F | 26 | ||
9 | Andrei Cobet | F | 26 | ||
77 | Alexander Dzhigero | M | 27 | 0,1M+ | |
vekil | |||||
16 | Danila Sokol | G | 20 | ||
27 | Pavel Chikida | D | 26 | ||
4 | Daniel Prudnik | D | 17 | ||
31 | Andrei Zaleski | D | 32 | 0,2M+ | |
95 | Maksim Zhumabekov | D | 24 | ||
7 | Igor Costrov | M | 35 | 0,1M+ | |
21 | Ermek Kenzhebaev | M | |||
17 | Pavel Kotlyarov | M | |||
11 | Artem Petrenko | F | 22 | ||
15 | Andrei Shemruk | F | 27 | 0,1M+ |
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
94.3 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
31 | Aleksandr Nechaev | G | 27 | ||
22 | Gleb Gurban | D | 21 | ||
15 | Maksim Kasarab | D | 19 | ||
14 | Vladislav Grekovich | D | |||
4 | Gleb Yakushevich | D | 21 | ||
6 | Yuli Kuznetsov | M | 18 | ||
13 | Daniil Dusheuski | M | 18 | ||
49 | Dzenyagha Saagi | M | |||
87 | Rodion Pechura | M | |||
2 | Arseni Migdalenok | F | |||
47 | Timofey Martynov | F | |||
vekil | |||||
30 | Vladimir Pyatigorets | G | 31 | ||
80 | Dmitri Denisenko | D | 22 | ||
26 | Bekono Rufin Fabrice | D | |||
23 | Artur Nazarenko | D | |||
9 | Egor Lapun | M | 23 | ||
77 | Evgeni Malashevich | M | 20 | ||
11 | Semen Penchuk | M | 21 | ||
35 | Timofey Simanenka | F | |||
81 | Ilya Bondarenko | ||||
88 | Evgeniy Kindruk |
Olaylar: SLAVIA MOZYR
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | SLAVIA MOZYR - FC Gomel | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | Naftan Novopolotsk - SLAVIA MOZYR | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | FK Bumprom - SLAVIA MOZYR | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | SLAVIA MOZYR - Minsk | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-31 | Smorgon - SLAVIA MOZYR | 3 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | SLAVIA MOZYR - Dinamo Minsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-17 | Bate Borisov - SLAVIA MOZYR | 1 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-12 | SLAVIA MOZYR - Neman Grodno | 0 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-04 | FC SLUTSK - SLAVIA MOZYR | 1 - 0 |
SLAVIA MOZYR - Minsk
Belarus, Vysshaya Liga, maç SLAVIA MOZYR - Minsk, başlangıç zamanı 2023-08-04 17:00:00 uluslararası saat.
SLAVIA MOZYR Ve Minsk şampiyonaya katılır Vysshaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Minsk
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | FC SLUTSK - Minsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Belshina - Minsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | SLAVIA MOZYR - Minsk | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | Dinamo Minsk - Minsk | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-05-30 | Minsk - Shakhter Soligorsk | 0 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-21 | ISLOCH - Minsk | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | Minsk - FC Vitebsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-10 | FC Transmash Mogilev - Minsk | 1 - 1 |
Puan durumu
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Minsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Neman Grodno | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Torpedo Belaz Zhodino | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
ISLOCH | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
Bate Borisov | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
FC Gomel | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
SLAVIA MOZYR | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
FC SLUTSK | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
Minsk | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
FC Dinamo Brest | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
Smorgon | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Shakhter Soligorsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
Energetik BGU Minsk | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Belshina | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |