FC Burevestnik Yelizavetovka - FC Olkhovatka (1-6), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Burevestnik Yelizavetovka
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 18 | |||
2023-09-16 | FC Burevestnik Yelizavetovka - Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 0 - 2 | |
yuvarlak 16 | |||
2023-09-02 | FC Burevestnik Yelizavetovka - FC Kamenka | 1 - 2 | |
yuvarlak 15 | |||
2023-08-26 | FC Pavlovsk - FC Burevestnik Yelizavetovka | 4 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2023-08-19 | FC Burevestnik Yelizavetovka - FC Olkhovatka | 1 - 6 | |
yuvarlak 13 | |||
2023-08-12 | FC Verkhny Mamon - FC Burevestnik Yelizavetovka | 0 - 3 |
FC Burevestnik Yelizavetovka - FC Olkhovatka
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, maç FC Burevestnik Yelizavetovka - FC Olkhovatka, başlangıç zamanı 2023-08-19 14:00:10 uluslararası saat.
FC Burevestnik Yelizavetovka Ve FC Olkhovatka şampiyonaya katılır Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Olkhovatka
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-31 | FC Olkhovatka - FC Pavlovsk | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-24 | Rassvet Troitskoye - FC Olkhovatka | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-17 | FC Kantemirovka - FC Olkhovatka | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-10 | FC Olkhovatka - Lider-Kalach | 8 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-03 | Tsementnik Podgorensky - FC Olkhovatka | 2 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-27 | FC Olkhovatka - Temp Boguchar | 4 - 6 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-20 | Lokomotiv-DYUSSH Rossosh - FC Olkhovatka | 1 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-13 | FC Olkhovatka - Kotoffey Kantemirovka | 1 - 6 |
Puan durumu
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Hleborob Hoholskiy | 14 | 12 | 2 | 0 | 50:22 | 38 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 14 | 10 | 2 | 2 | 50:15 | 32 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 14 | 9 | 2 | 3 | 50:36 | 29 |
4
|
FC Don Podgornoe | 14 | 5 | 3 | 6 | 29:28 | 18 |
5
|
FC Semiluki | 14 | 5 | 1 | 8 | 32:38 | 16 |
6
|
FC Verkhnyaya Khava | 14 | 4 | 1 | 9 | 39:47 | 13 |
7
|
Pobeda Panino | 14 | 2 | 3 | 9 | 26:58 | 9 |
8
|
DYUSSH Ostrogozhsk | 14 | 2 | 0 | 12 | 23:55 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 12 | 3 | 1 | 88:13 | 39 |
2
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 11 | 3 | 2 | 57:26 | 36 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 11 | 2 | 3 | 76:20 | 35 |
4
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 78:25 | 32 |
5
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 6 | 1 | 9 | 48:54 | 19 |
6
|
FC Ternovka | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:52 | 16 |
7
|
FC Gribanovskiy | 16 | 4 | 1 | 11 | 22:69 | 13 |
8
|
FC Povorino | 16 | 2 | 3 | 11 | 9:104 | 9 |
9
|
FC Energy Talovaya | 16 | 2 | 2 | 12 | 30:70 | 8 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 16 | 14 | 1 | 1 | 72:16 | 43 |
2
|
FC Pavlovsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 59:20 | 36 |
3
|
FC Kantemirovka | 16 | 11 | 1 | 4 | 54:27 | 34 |
4
|
FC Olkhovatka | 16 | 10 | 2 | 4 | 68:31 | 32 |
5
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 16 | 6 | 3 | 7 | 27:35 | 21 |
6
|
FC Burevestnik Yelizavetovka | 16 | 4 | 3 | 9 | 22:33 | 15 |
7
|
FC Kamenka | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:63 | 13 |
8
|
FC Verkhny Mamon | 16 | 1 | 3 | 12 | 21:63 | 6 |
9
|
FC Sigma Kalach | 16 | 1 | 3 | 12 | 12:65 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group A 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
2
|
FC Pavlovsk | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
FC Hleborob Hoholskiy | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:11 | 6 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:16 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 6 | 4 | 2 | 0 | 33:8 | 14 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:15 | 13 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:25 | 4 |
4
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:28 | 3 |