FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Atom-2 Novovoronezh (0-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
57.4 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Nikita Mishin | G | ||||
24 | Eduard Chernavskiy | D | 19 | ||
Vladimir Chernykh | M | ||||
Kirill Ananyevskiy | M | 26 | |||
Maksim Kolosentsev | M | 20 | |||
Maksim Povarenkin | M | ||||
Aleksandr Stytsko | M | 20 | |||
Ilya Shirokikh | M | ||||
Artem Azarov | F | ||||
Stanislav Kretinin | F | 19 | |||
Vadim Pidko | F | ||||
vekil | |||||
Nikita Batsevicus | M | ||||
Aleksandr Manukovskiy | M | 38 | 0,1M+ | ||
Ruslan Chernyshov | M | ||||
Maksim Bashkirov | M | ||||
Yaroslav Tyurin | G |
İlk onbirler doğrulandı
66.5 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
Denis Chernev | G | ||||
Vladislav Zakirko | D | 20 | |||
Pavel Kubasov | D | ||||
Vladislav Zhivoglazov | M | 18 | |||
Timofey Logachev | M | ||||
Nikita Melnikov | M | ||||
Yaroslav Nikolaev | M | ||||
Egor Pashkov | M | ||||
Danila Romanov | M | 18 | |||
70 | Danila Stepanischev | M | 18 | ||
Daniil Batishchev | F | 19 | |||
vekil | |||||
Dmitriy Muravyov | M | ||||
Nikita Altukhov | M | ||||
Ruslan Kovalev | M | ||||
Egor Nikitin | M | ||||
Ivan Zhidkikh | M | ||||
Mikhail Martynenko | G |
Olaylar: FC Khimmash-Servis Borisoglebsk
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-02 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-26 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | - | |
SFF Center Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-07-23 | FC Lokomotiv Liski - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-07-19 | FC Yelets - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-12 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-06 | Metallurg-M Lipetsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 4 | |
SFF Center Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-07-03 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Atom Novovoronezh | 1 - 1 | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-06-29 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - Rotor-M Volgograd | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | FC Urozhay Elan - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 0 | |
SFF Center Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-06-12 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 2 |
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Atom-2 Novovoronezh
Russia Amateur, Voronezhskaya oblast , maç FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Atom-2 Novovoronezh, başlangıç zamanı 2023-08-19 14:00:00 uluslararası saat.
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk Ve FC Atom-2 Novovoronezh şampiyonaya katılır Voronezhskaya oblast , Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Atom-2 Novovoronezh
Voronezhskaya oblast | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-07-20 | FC Atom-2 Novovoronezh - FC Hleborob Hoholskiy | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-14 | FC Atom-2 Novovoronezh - FC Lokomotiv-2 Liski | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-07 | FC Spartak Rossosh - FC Atom-2 Novovoronezh | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-30 | FC Torpedo Ramon - FC Atom-2 Novovoronezh | 2 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-09 | FC Hleborob Hoholskiy - FC Atom-2 Novovoronezh | 3 - 6 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | FC Lokomotiv-2 Liski - FC Atom-2 Novovoronezh | 1 - 5 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-05-26 | FC Atom-2 Novovoronezh - FC Spartak Rossosh | 3 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-19 | FC Atom-2 Novovoronezh - FC Torpedo Ramon | 4 - 1 |
Puan durumu
Voronezh Oblast Liga 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 18 | 16 | 1 | 1 | 70:15 | 49 |
2
|
FC Torpedo Ramon | 18 | 14 | 3 | 1 | 58:18 | 45 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 18 | 14 | 0 | 4 | 55:9 | 42 |
4
|
FC Atom-2 Novovoronezh | 18 | 11 | 2 | 5 | 39:22 | 35 |
5
|
FC Spartak Rossosh | 18 | 7 | 2 | 9 | 33:39 | 23 |
6
|
FC Rubin Voronezh | 18 | 6 | 1 | 11 | 38:57 | 19 |
7
|
FC Strela Voronezh | 18 | 6 | 1 | 11 | 26:46 | 19 |
8
|
FC Lokomotiv-2 Liski | 18 | 4 | 2 | 12 | 24:61 | 14 |
9
|
Tsementnik Podgorensky | 18 | 2 | 3 | 13 | 19:51 | 9 |
10
|
FA Fakel Voronezh | 18 | 2 | 1 | 15 | 18:62 | 7 |