İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
3-4-2-1
Kadro oluşumu
48.4
Genel oyuncu değerlendirmesi
49.8 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
94 | Dejan Stanivuković | G | 29 | 0,1M+ | 50.1 |
26 | Ivan Tatomirović | D | 34 | 0,1M+ | |
33 | Nikola Stanković | D | 29 | 0,5M+ | |
5 | Nikola Vasiljevic | D | 32 | 0,2M+ | 49.1 |
17 | Milos Djokic | M | 32 | 48.7 | |
25 | Nemanja Nikolić | M | 35 | 0,8M+ | 50.5 |
22 | Damir Sadiković | M | 28 | 0,5M+ | 50.5 |
13 | Nenad Kočović | D | 28 | 0,2M+ | 46.5 |
10 | Miloš Filipović | M | 33 | 0,4M+ | 52.1 |
23 | Danko Kiković | M | 29 | 0,2M+ | 47.9 |
19 | Stefan Stanisavljevic | M | |||
vekil | |||||
18 | Marko Gudzulic | G | |||
24 | Ilija Milicevic | D | 22 | 45.5 | |
2 | Leandro | D | 29 | 0,6M+ | 51.5 |
3 | Luka Cucin | D | 24 | 0,4M+ | |
27 | Matija Petrovic | D | 18 | ||
7 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
11 | Luka Cvetićanin | F | 20 | 0,3M+ | |
9 | Nikola Gluščević | F | 20 | ||
4 | Nemanja Stojanović | ||||
20 | Vuk Vuleta | F | |||
28 | Aleksandar Lazarević |
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
50.5
Genel oyuncu değerlendirmesi
68.4 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
77 | Veljko Mijailovic | D | 22 | ||
5 | Filip Bačkulja | D | 19 | ||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
11 | Abel Abah | M | |||
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
7 | Marko Milinkovic | M | 35 | 0,1M+ | 50.7 |
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
vekil | |||||
41 | Mateja Maslarevic | G | 20 | ||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
14 | Adonija Ouanda | D | |||
16 | Branislav Marković | M | 26 | 0,2M+ | |
21 | Boris Cvetkovic | M | |||
9 | Svetislav Milošević | M | 24 | ||
20 | Andrija Savic | M | |||
15 | Niksa Vujcic | M | 22 | ||
99 | Savo Arambasic | F | 22 | ||
18 | Juan Nazarit | ||||
24 | Branislav Milanov | D |
Olaylar: FK Kolubara Lazarevac
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | OFK Vršac - FK Kolubara Lazarevac | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | FK Kolubara Lazarevac - FK Sloboda Uzice | 0 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | Metalac Gorjni - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | FK Kolubara Lazarevac - GFK Dubočica Leskovac | 1 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-04 | FK Kolubara Lazarevac - FK Radnički Novi Beograd | 2 - 1 |
FK Kolubara Lazarevac - Metalac Gorjni
Sırbistan, Prva Liga, maç FK Kolubara Lazarevac - Metalac Gorjni, başlangıç zamanı 2023-08-27 18:00:00 uluslararası saat.
FK Kolubara Lazarevac Ve Metalac Gorjni şampiyonaya katılır Prva Liga, Sırbistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Metalac Gorjni
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - Metalac Gorjni | 0 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | Metalac Gorjni - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | Metalac Gorjni - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - Metalac Gorjni | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-02 | Metalac Gorjni - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Puan durumu
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
FK Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Metalac Gorjni | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Novi Sad | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
FK Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Metalac Gorjni | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Novi Sad | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
Novi Sad | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
FK Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
Novi Sad |