İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
46.1
Genel oyuncu değerlendirmesi
81.4 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
30 | Artur Haluch | G | 28 | 0,1M+ | |
22 | Mateusz Spychała | D | 25 | 0,2M+ | |
27 | Mateusz Kamiński | D | 35 | 0,1M+ | |
2 | Piotr Żemło | D | 28 | 0,1M+ | |
24 | Jakub Szrek | D | 26 | ||
5 | Rafal Niziolek | M | 34 | 0,1M+ | |
32 | Maciej Wrobel | M | 20 | ||
10 | Maciej Makuszewski | F | 34 | 0,3M+ | |
13 | Adrian Purzycki | M | 26 | 0,2M+ | |
77 | Borja Galan Gonzalez | M | 30 | 0,7M+ | 46.1 |
11 | Dawid Czaplinski | F | 29 | ||
vekil | |||||
12 | Dominik Kalinowski | G | 25 | ||
2 | Jiri Piroch | D | 28 | 0,2M+ | |
28 | Artur Pikk | D | 30 | 0,2M+ | |
8 | Wojciech Kamiński | M | 22 | ||
9 | Tomáš Mikinič | M | 30 | 0,1M+ | |
29 | Michal Surzyn | M | 20 | ||
7 | Jean Franco Sarmiento | F | |||
98 | Din Sula | F | 25 | 0,3M+ | |
37 | Szymon Szklinski |
İlk onbirler doğrulandı
3-4-2-1
Kadro oluşumu
47.6
Genel oyuncu değerlendirmesi
62.4 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
33 | Mateusz Kos | G | 36 | 0,1M+ | |
27 | Dominik Jonczy | D | 26 | 0,1M+ | |
2 | Oleksii Bykov | D | 25 | 0,6M+ | |
13 | Vedran Dalić | D | 28 | 0,1M+ | |
77 | Konrad Wrzesiński | M | 30 | 1,0M+ | |
14 | Sebastian Bonecki | M | 28 | 0,1M+ | |
29 | Maksymilian Rozwandowicz | M | 29 | 0,2M+ | |
95 | Nikodem Zielonka | F | |||
10 | Juan Camara | M | 29 | 0,4M+ | |
17 | Joel Valencia | M | 28 | 1,0M+ | 47.3 |
9 | Kamil Biliński | F | 35 | 0,2M+ | |
vekil | |||||
1 | Grega Sorčan | G | 27 | 0,3M+ | |
4 | Mateusz Machala | D | 23 | ||
96 | Patryk Calinski | D | |||
18 | Dean Guezen | M | 24 | 46.9 | |
20 | Tymoteusz Klupś | M | 23 | 0,5M+ | |
28 | Kamil Bebenek | M | |||
55 | Meik Karwot | M | 30 | 0,1M+ | |
88 | Adrian Troć | M | 18 |
Olaylar: Odra Opole
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-29 | KS Gornik Zabrze - Odra Opole | - | |
2024-06-21 | Legia Varşova - Odra Opole | 2 - 1 | |
I Liga | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-05-30 | MKS Arka Gdynia - Odra Opole | 4 - 2 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-26 | Odra Opole - Znicz Pruszkow | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-19 | Polonia Varşova - Odra Opole | 1 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-12 | Odra Opole - Wisla Plock | 3 - 0 |
Maç istatistikleri
5 | Köşe vuruşları | 5 |
4 | Sarı kartlar | 1 |
0 | Kırmızı kartlar | 0 |
Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec
Polonya, I Liga, maç Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec, başlangıç zamanı 2023-08-28 16:00:00 uluslararası saat.
Odra Opole Ve Zaglebie Sosnowiec şampiyonaya katılır I Liga, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Zaglebie Sosnowiec
I Liga | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-26 | Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-18 | Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica | 1 - 2 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-05-12 | MKS Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec | 1 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-06 | Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakow | 1 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-27 | GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec | 2 - 0 |
Puan durumu
I Liga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Lechia Gdansk | 34 | 21 | 5 | 8 | 60:34 | 68 |
2
|
Katowice | 34 | 18 | 8 | 8 | 68:35 | 62 |
3
|
MKS Arka Gdynia | 34 | 18 | 8 | 8 | 52:34 | 62 |
4
|
Motor Lublin | 34 | 16 | 8 | 10 | 49:42 | 56 |
5
|
Gornik Leczna | 34 | 14 | 13 | 7 | 35:29 | 55 |
6
|
Odra Opole | 34 | 15 | 8 | 11 | 42:32 | 53 |
7
|
Wisla Plock | 34 | 14 | 9 | 11 | 46:46 | 51 |
8
|
Miedz Legnica | 34 | 13 | 12 | 9 | 52:36 | 51 |
9
|
GKS Tychy | 34 | 16 | 3 | 15 | 43:47 | 51 |
10
|
Wisla Krakow | 34 | 13 | 11 | 10 | 62:50 | 50 |
11
|
Stal Rzeszow | 34 | 14 | 6 | 14 | 53:60 | 48 |
12
|
Chrobry Glogow | 34 | 11 | 9 | 14 | 35:49 | 42 |
13
|
Znicz Pruszkow | 34 | 12 | 6 | 16 | 34:44 | 42 |
14
|
Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 34 | 10 | 11 | 13 | 56:52 | 41 |
15
|
Polonia Varşova | 34 | 8 | 11 | 15 | 41:50 | 35 |
16
|
CWKS Resovia | 34 | 9 | 7 | 18 | 39:60 | 34 |
17
|
Podbeskidzie Bielsko Biala | 34 | 4 | 11 | 19 | 26:59 | 23 |
18
|
Zaglebie Sosnowiec | 34 | 2 | 10 | 22 | 21:55 | 16 |