İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-4-2
Kadro oluşumu
59.3
Genel oyuncu değerlendirmesi
60.2 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pablo Heredia | G | 33 | 0,1M+ | |
5 | Ignacio Meza | D | 25 | ||
2 | Italo Muller | D | |||
13 | Nicolas Garrido | D | 21 | ||
4 | Yerko González | D | 22 | 0,1M+ | |
18 | Francisco Valdes | M | 21 | ||
21 | Gonzalo Espinoza | M | 33 | 0,4M+ | 60.3 |
22 | Gonzalo Jara | M | 24 | 0,1M+ | |
19 | Josepablo Monreal | F | 27 | 0,5M+ | |
11 | Mario Briceño | M | 27 | 0,2M+ | |
24 | Nahuel Lujan | M | 28 | 0,8M+ | |
vekil | |||||
12 | Martín Ibacache | G | 21 | ||
14 | Ignacio Aviles | M | 31 | 0,2M+ | |
6 | Hugo Herrera | M | 25 | 0,1M+ | |
33 | Axel León | M | |||
7 | Matias Sandoval | F | 25 | ||
9 | Franco Sosa | F | 24 | 0,0M+ | |
17 | Zederick Vega | F | 23 | 0,0M+ |
İlk onbirler doğrulandı
4-1-2-3
Kadro oluşumu
51.4
Genel oyuncu değerlendirmesi
81.6 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Maximiliano Velazco | G | 28 | 0,2M+ | |
22 | Yerson Opazo | D | 38 | 0,2M+ | 52.5 |
23 | Jaime Luciano Gaete Fredes | D | |||
19 | Esteban Flores | D | 31 | 0,3M+ | |
11 | Francisco Ayala | D | 34 | 0,1M+ | 52.3 |
18 | Alonso Rodriguez | D | 25 | 0,1M+ | |
10 | Albano Becica | M | 34 | ||
8 | Ignacio Lemmo | M | 33 | ||
9 | Edwuin Pernía | F | 28 | 0,5M+ | |
27 | Pedro Munoz | M | 37 | 0,2M+ | |
5 | Byron Bustamante | M | 28 | ||
vekil | |||||
29 | César Díaz | F | 19 | ||
12 | Gonzalo Flores | G | 21 | ||
6 | Jonathan Schunke | D | 36 | 1,5M+ | 49.3 |
20 | Danilo Catalan | M | 25 | 0,1M+ | |
24 | Alberto Letelier | M | |||
13 | Carlos Sepúlveda | M | 28 | 0,2M+ | |
28 | Eduardo Vilches | M | 31 |
Olaylar: Union San Felipe
Primera B | |||
yuvarlak 20 | |||
2024-08-04 | Union San Felipe - Deportes Santa Cruz | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-07-31 | Santiago Wanderers - Union San Felipe | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-07-28 | Union San Felipe - San Luis De Quillota | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-21 | Deportes Recoleta - Union San Felipe | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-14 | Union San Felipe - Curicó Unido | - | |
Copa Chile | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | CD Melipilla - Union San Felipe | 1 - 0 | |
Primera B | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-04 | Union San Felipe - San Marcos De Arica | 0 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-25 | Deportes Magallanes - Union San Felipe | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-18 | La Serena - Union San Felipe | 3 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-05-10 | Union San Felipe - Santiago Morning | 2 - 2 |
Union San Felipe - Deportes Santa Cruz
Şili, Primera B, maç Union San Felipe - Deportes Santa Cruz, başlangıç zamanı 2023-09-10 18:00:00 uluslararası saat.
Union San Felipe Ve Deportes Santa Cruz şampiyonaya katılır Primera B, Şili.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Deportes Santa Cruz
Primera B | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-07-31 | Deportes Recoleta - Deportes Santa Cruz | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-07-28 | Deportes Santa Cruz - Curicó Unido | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-21 | Deportes Santa Cruz - Santiago Wanderers | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-14 | AC Barnechea - Deportes Santa Cruz | - | |
Copa Chile | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-06-30 | Audax Italiano - Deportes Santa Cruz | - | |
2024-06-23 | Deportes Santa Cruz - Audax Italiano | 1 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-16 | Deportes Rengo - Deportes Santa Cruz | 2 - 3 | |
Primera B | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-01 | Santiago Morning - Deportes Santa Cruz | 2 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-05-27 | Deportes Santa Cruz - Deportes Limache | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-19 | San Luis De Quillota - Deportes Santa Cruz | 1 - 2 |
Puan durumu
Primera B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis De Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos De Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
U. Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
Deportes Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |