FC Povorino - FC Ternovka (3-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Povorino
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-08-24 | FC Povorino - Ikorets Sredny Ikorets | - | |
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-08-24 | FC Bars-1 Bobrov - FC Povorino | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-18 | FC Povorino - Sokol Ertil | - | |
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-08-17 | FC Povorino - Rodina Popovka | - | |
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-14 | FC Povorino - Juvenal Borisoglebsk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-10 | Kristall Yelan-Kolenovsky - FC Povorino | 3 - 1 | |
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-08-10 | FC Povorino - Kolos Petropavlovka | 3 - 0 | |
Voronezh Oblast Championship | |||
2024-08-04 | FC Salyut Buturlinovka - FC Povorino | 5 - 4 | |
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | FC Vorobyovka - FC Povorino | 3 - 1 | |
Voronezh Oblast Championship | |||
2024-07-28 | FC Povorino - Khoper Novokhopersk | 0 - 6 |
FC Povorino - FC Ternovka
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, maç FC Povorino - FC Ternovka, başlangıç zamanı 2023-09-16 13:00:00 uluslararası saat.
FC Povorino Ve FC Ternovka şampiyonaya katılır Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Ternovka
Voronezh Oblast Championship | |||
yuvarlak 18 | |||
2023-09-16 | FC Povorino - FC Ternovka | 3 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2023-09-10 | FC Ternovka - FC Anna | 0 - 3 | |
yuvarlak 16 | |||
2023-09-03 | FC Salyut Buturlinovka - FC Ternovka | 3 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2023-08-19 | FC Ternovka - FC Gribanovskiy | 2 - 3 | |
yuvarlak 13 | |||
2023-08-13 | Kristall Yelan-Kolenovsky - FC Ternovka | 5 - 2 |
Puan durumu
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Hleborob Hoholskiy | 14 | 12 | 2 | 0 | 50:22 | 38 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 14 | 10 | 2 | 2 | 50:15 | 32 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 14 | 9 | 2 | 3 | 50:36 | 29 |
4
|
FC Don Podgornoe | 14 | 5 | 3 | 6 | 29:28 | 18 |
5
|
FC Semiluki | 14 | 5 | 1 | 8 | 32:38 | 16 |
6
|
FC Verkhnyaya Khava | 14 | 4 | 1 | 9 | 39:47 | 13 |
7
|
Pobeda Panino | 14 | 2 | 3 | 9 | 26:58 | 9 |
8
|
DYUSSH Ostrogozhsk | 14 | 2 | 0 | 12 | 23:55 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 12 | 3 | 1 | 88:13 | 39 |
2
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 11 | 3 | 2 | 57:26 | 36 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 11 | 2 | 3 | 76:20 | 35 |
4
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 78:25 | 32 |
5
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 6 | 1 | 9 | 48:54 | 19 |
6
|
FC Ternovka | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:52 | 16 |
7
|
FC Gribanovskiy | 16 | 4 | 1 | 11 | 22:69 | 13 |
8
|
FC Povorino | 16 | 2 | 3 | 11 | 9:104 | 9 |
9
|
FC Energy Talovaya | 16 | 2 | 2 | 12 | 30:70 | 8 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 16 | 14 | 1 | 1 | 72:16 | 43 |
2
|
FC Pavlovsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 59:20 | 36 |
3
|
FC Kantemirovka | 16 | 11 | 1 | 4 | 54:27 | 34 |
4
|
FC Olkhovatka | 16 | 10 | 2 | 4 | 68:31 | 32 |
5
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 16 | 6 | 3 | 7 | 27:35 | 21 |
6
|
FC Burevestnik Yelizavetovka | 16 | 4 | 3 | 9 | 22:33 | 15 |
7
|
FC Kamenka | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:63 | 13 |
8
|
FC Verkhny Mamon | 16 | 1 | 3 | 12 | 21:63 | 6 |
9
|
FC Sigma Kalach | 16 | 1 | 3 | 12 | 12:65 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group A 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
2
|
FC Pavlovsk | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
FC Hleborob Hoholskiy | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:11 | 6 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:16 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 6 | 4 | 2 | 0 | 33:8 | 14 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:15 | 13 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:25 | 4 |
4
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:28 | 3 |