FC Krasnaya Polyana - FC Gribnaya Raduga Kursk (1-6), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Krasnaya Polyana
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 6 | |||
2023-10-15 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Krasnaya Polyana | 3 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2023-09-30 | FC Krasnaya Polyana - FC Gribnaya Raduga Kursk | 1 - 6 | |
yuvarlak 4 | |||
2023-09-24 | Magnit Zheleznogorsk - FC Krasnaya Polyana | 4 - 3 | |
yuvarlak 3 | |||
2023-09-16 | FC Krasnaya Polyana - FC Zarya Cheremisinovo | 5 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2023-09-10 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Krasnaya Polyana | 1 - 1 |
FC Krasnaya Polyana - FC Gribnaya Raduga Kursk
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç FC Krasnaya Polyana - FC Gribnaya Raduga Kursk, başlangıç zamanı 2023-09-30 13:30:56 uluslararası saat.
FC Krasnaya Polyana Ve FC Gribnaya Raduga Kursk şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Gribnaya Raduga Kursk
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-08-31 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-25 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Gorky Kursk | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-20 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-13 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | FC Gorky Kursk - FC Gribnaya Raduga Kursk | 5 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | İptal Edildi | |
Kursk Oblast Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-12 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | 0 - 1 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |