Campo Mourão - Hope Internacional (3-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Campo Mourão
Paranaense, 3ª Divisão | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-18 | Campo Mourão - Arapongas | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-08 | Campo Mourão - Portuguesa Londrinense | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-04 | Rolândia EC - Campo Mourão | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | Campo Mourão - CA Cambé | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | Arapongas - Campo Mourão | - | |
yuvarlak 28 | |||
2023-11-19 | Campo Mourão - Atlético Paranavaí | 2 - 0 | |
2023-11-15 | Atlético Paranavaí - Campo Mourão | 4 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2023-11-12 | Iraty - Campo Mourão | 0 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2023-11-05 | Campo Mourão - Prudentópolis | 3 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2023-10-28 | Hope Internacional - Campo Mourão | 2 - 4 |
Campo Mourão - Hope Internacional
Brezilya, Paranaense, 3ª Divisão, maç Campo Mourão - Hope Internacional, başlangıç zamanı 2023-10-01 14:00:00 uluslararası saat.
Campo Mourão Ve Hope Internacional şampiyonaya katılır Paranaense, 3ª Divisão, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Hope Internacional
Paranaense, 3ª Divisão | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-09-22 | Hope Internacional - Araucária EC | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-15 | Hope Internacional - AA Batel | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-08 | Iraty - Hope Internacional | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-04 | Hope Internacional - Prudentópolis | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | Araucária EC - Hope Internacional | - | |
yuvarlak 9 | |||
2023-11-05 | AA Batel - Hope Internacional | 1 - 4 | |
yuvarlak 8 | |||
2023-10-28 | Hope Internacional - Campo Mourão | 2 - 4 | |
yuvarlak 7 | |||
2023-10-21 | Iraty - Hope Internacional | 2 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2023-10-15 | Hope Internacional - Prudentópolis | 2 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2023-10-07 | Hope Internacional - AA Batel | 1 - 1 |
Puan durumu
Paranaense, 3ª Divisão – Grupo A 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Campo Mourão | 8 | 6 | 0 | 2 | 18:10 | 18 |
2
|
Prudentópolis | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | 11 |
3
|
Hope Internacional | 8 | 2 | 3 | 3 | 14:14 | 9 |
4
|
AA Batel | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | 7 |
5
|
Iraty | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:7 | 4 |
Paranaense, 3ª Divisão – Grupo B 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nacional-PR | 10 | 8 | 2 | 0 | 16:2 | 26 |
2
|
Atlético Paranavaí | 10 | 8 | 1 | 1 | 28:6 | 25 |
3
|
Arapongas | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:10 | 14 |
4
|
Rolândia EC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
5
|
Portuguesa Londrinense | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:22 | 8 |
6
|
CA Cambé | 10 | 1 | 0 | 9 | 4:20 | 3 |