Olaylar: FC Odishi
Liga 4 | |||
yuvarlak 23 | |||
2024-10-09 | FC Odishi - Mertskhali Ozurgeti | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-10-02 | FC Gagra II - FC Odishi | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-09-25 | FC Odishi - Algeti Marneuli | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-18 | FC Chikhura Sachkhere - FC Odishi | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-11 | FC Odishi - FC Merani Tbilisi II | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-09-04 | Merani Martvili II - FC Odishi | 1 - 5 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-28 | FC Odishi - Samgurali Tskhaltubo II | 2 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-21 | FC Odishi - FC Margveti 2006 | 5 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-02 | FC Odishi - FC Squri Tsalenjikha | 4 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-27 | Didube 2014 - FC Odishi | 1 - 0 |
FC Odishi - Shevardeni 1906
Gürcistan, Liga 4, maç FC Odishi - Shevardeni 1906, başlangıç zamanı 2023-10-04 11:00:00 uluslararası saat.
FC Odishi Ve Shevardeni 1906 şampiyonaya katılır Liga 4, Gürcistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Shevardeni 1906
Liga 4 | |||
yuvarlak 23 | |||
2023-10-04 | FC Odishi - Shevardeni 1906 | İptal Edildi | |
yuvarlak 22 | |||
2023-09-27 | Shevardeni 1906 - FC Margveti 2006 | İptal Edildi | |
yuvarlak 21 | |||
2023-09-20 | FC Squri Tsalenjikha - Shevardeni 1906 | İptal Edildi | |
yuvarlak 20 | |||
2023-09-13 | Shevardeni 1906 - Tbilisi City | İptal Edildi | |
yuvarlak 19 | |||
2023-09-06 | Sulori Vani - Shevardeni 1906 | İptal Edildi |
Puan durumu
Liga 4 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gonio | 26 | 21 | 4 | 1 | 75:15 | 67 |
2
|
Betlemi Qeda | 26 | 21 | 2 | 3 | 99:16 | 65 |
3
|
FC Gardabani | 26 | 16 | 4 | 6 | 53:28 | 52 |
4
|
FC Odishi | 26 | 14 | 7 | 5 | 44:32 | 49 |
5
|
FC Margveti 2006 | 26 | 15 | 3 | 8 | 55:40 | 48 |
6
|
Algeti Marneuli | 26 | 10 | 4 | 12 | 48:74 | 34 |
7
|
Samgurali Tskhaltubo II | 26 | 10 | 3 | 13 | 51:49 | 33 |
8
|
Merani Martvili II | 26 | 9 | 6 | 11 | 38:37 | 33 |
9
|
Sulori Vani | 26 | 9 | 5 | 12 | 26:39 | 32 |
10
|
WIT Georgia II | 26 | 8 | 5 | 13 | 51:51 | 29 |
11
|
FC Varketili II | 26 | 9 | 1 | 16 | 38:48 | 28 |
12
|
FC Squri Tsalenjikha | 26 | 7 | 2 | 17 | 33:69 | 23 |
13
|
Kolkheti Poti II | 26 | 6 | 4 | 16 | 48:58 | 22 |
14
|
FC Dinamo Zugdidi | 26 | 1 | 2 | 23 | 22:125 | 5 |