İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
85.4 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
30 | Vladimir Pyatigorets | G | 31 | ||
22 | Gleb Gurban | D | 21 | ||
4 | Gleb Yakushevich | D | 21 | ||
60 | Alexey Tumanov | M | 18 | ||
15 | Maksim Kasarab | D | 19 | ||
6 | Yuli Kuznetsov | M | 18 | ||
13 | Daniil Dusheuski | M | 18 | ||
77 | Evgeni Malashevich | M | 20 | ||
87 | Rodion Pechura | M | |||
2 | Arseni Migdalenok | F | |||
11 | Semen Penchuk | M | 21 | ||
vekil | |||||
31 | Aleksandr Nechaev | G | 27 | ||
80 | Dmitry Denisenko | D | |||
5 | Valentin Dikhtievskiy | D | |||
26 | Bekono Rufin Fabrice | D | |||
78 | Valentin Bondarenko | M | |||
49 | Dzenyagha Saagi | M | |||
72 | Fedor Fedorovich | ||||
17 | Evgeniy Kindruk | ||||
23 | Artur Nazarenko | ||||
81 | Ivan Rodionov |
İlk onbirler doğrulandı
4-4-2
Kadro oluşumu
72.2 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
13 | Aleksey Kharitonovich | G | 26 | 0,1M+ | |
4 | Vladislav Solanovich | M | 22 | ||
77 | Alexei Matlakh | D | 23 | ||
69 | Dmitriy Bukshtan | D | |||
20 | Ivan Yurin | F | |||
5 | Ilya Kucharchyk | M | 24 | ||
71 | Jakha Leonard | M | |||
23 | Mikhail Kolyadko | M | 35 | 0,1M+ | |
8 | Dmitry Velisevich | M | 26 | ||
7 | Ilya Sen | F | 24 | ||
11 | Stanislav Lomako | F | 19 | ||
vekil | |||||
1 | Vladislav Drozd | G | |||
24 | Nikita Patsenko | G | 20 | ||
9 | Daniil Pakhomov | D | |||
10 | Kirill Leonovich | M | 23 | ||
95 | Kirill Malykh | M | |||
21 | Nikita Goncharov | M | 23 | ||
30 | Ioann Guzov | F | |||
22 | Vladislav Bolotnikov | 18 |
Olaylar: Minsk
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-16 | Minsk - Smorgon | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-09 | Dinamo Minsk - Minsk | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-02 | Bate Borisov - Minsk | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-12 | Belshina - Minsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | Minsk - Neman Grodno | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | FC SLUTSK - Minsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | SLAVIA MOZYR - Minsk | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | Dinamo Minsk - Minsk | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-05-30 | Minsk - Shakhter Soligorsk | 0 - 0 |
Minsk - Belshina
Belarus, Vysshaya Liga, maç Minsk - Belshina, başlangıç zamanı 2023-11-12 14:00:00 uluslararası saat.
Minsk Ve Belshina şampiyonaya katılır Vysshaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Belshina
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-07-31 | Belshina - FC ORSHA | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-27 | FC LIDA - Belshina | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-20 | Belshina - Dinamo Minsk Reserve | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-12 | Belshina - Minsk | - | |
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-06 | Lokomotiv Gomel - Belshina | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-30 | Belshina - BATE Borisov Reserve | 1 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | Shakhter Soligorsk Reserve - Belshina | 3 - 5 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Belshina - Ostrovets | 1 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-08 | FC Molodechno - Belshina | 5 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | Belshina - FC BARANOVICHI | 5 - 0 |
Puan durumu
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Minsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Neman Grodno | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Torpedo Belaz Zhodino | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
ISLOCH | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
Bate Borisov | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
FC Gomel | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
SLAVIA MOZYR | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
FC SLUTSK | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
Minsk | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
FC Dinamo Brest | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
Smorgon | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Shakhter Soligorsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
Energetik BGU Minsk | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Belshina | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |