Olaylar: FC Gonio
Liga 3 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-10-10 | FC Gonio - FC Borjomi | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-10-03 | Lokomotivi Tbilisi II - FC Gonio | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-26 | FC Gonio - Guria Lanchkhuti | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-19 | FC Gori - FC Gonio | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-09-12 | FC Gonio - FC Saburtalo Tiblisi II | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-09-05 | FC Irao - FC Gonio | 2 - 2 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-29 | FC Gonio - Meshakhte Tkibuli | 0 - 1 | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-20 | FC Gonio - FC Rustvai | 2 - 3 | |
Liga 3 | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-15 | FC Gonio - FC Varketili | 4 - 0 | |
Cup | |||
2024-06-10 | FC Odishi - FC Gonio | 1 - 5 |
FC Gonio - Betlemi Qeda
Gürcistan, Liga 4, maç FC Gonio - Betlemi Qeda, başlangıç zamanı 2023-11-13 10:00:46 uluslararası saat.
FC Gonio Ve Betlemi Qeda şampiyonaya katılır Liga 4, Gürcistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Betlemi Qeda
Liga 3 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-10-10 | Betlemi Qeda - Lokomotivi Tbilisi II | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-10-03 | Guria Lanchkhuti - Betlemi Qeda | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-26 | Betlemi Qeda - FC Gori | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-19 | FC Saburtalo Tiblisi II - Betlemi Qeda | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-09-12 | Betlemi Qeda - FC Irao | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-09-05 | Meshakhte Tkibuli - Betlemi Qeda | 4 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-29 | Betlemi Qeda - FC Varketili | 2 - 3 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-15 | Betlemi Qeda - FC Merani Tbilisi | 1 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-05 | Merani Martvili - Betlemi Qeda | 3 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-30 | Betlemi Qeda - FC Gardabani | 1 - 0 |
Puan durumu
Liga 4 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gonio | 26 | 21 | 4 | 1 | 75:15 | 67 |
2
|
Betlemi Qeda | 26 | 21 | 2 | 3 | 99:16 | 65 |
3
|
FC Gardabani | 26 | 16 | 4 | 6 | 53:28 | 52 |
4
|
FC Odishi | 26 | 14 | 7 | 5 | 44:32 | 49 |
5
|
FC Margveti 2006 | 26 | 15 | 3 | 8 | 55:40 | 48 |
6
|
Algeti Marneuli | 26 | 10 | 4 | 12 | 48:74 | 34 |
7
|
Samgurali Tskhaltubo II | 26 | 10 | 3 | 13 | 51:49 | 33 |
8
|
Merani Martvili II | 26 | 9 | 6 | 11 | 38:37 | 33 |
9
|
Sulori Vani | 26 | 9 | 5 | 12 | 26:39 | 32 |
10
|
WIT Georgia II | 26 | 8 | 5 | 13 | 51:51 | 29 |
11
|
FC Varketili II | 26 | 9 | 1 | 16 | 38:48 | 28 |
12
|
FC Squri Tsalenjikha | 26 | 7 | 2 | 17 | 33:69 | 23 |
13
|
Kolkheti Poti II | 26 | 6 | 4 | 16 | 48:58 | 22 |
14
|
FC Dinamo Zugdidi | 26 | 1 | 2 | 23 | 22:125 | 5 |