Olaylar: Kolkheti Poti II
Cup | |||
2024-06-10 | Kolkheti Poti II - WIT Georgia II | 4 - 1 | |
2024-05-13 | Kolkheti Poti II - Algeti Marneuli | 4 - 0 | |
Liga 4 | |||
yuvarlak 30 | |||
2023-11-20 | FC Dinamo Zugdidi - Kolkheti Poti II | 2 - 5 | |
yuvarlak 29 | |||
2023-11-13 | Kolkheti Poti II - FC Varketili II | 1 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2023-11-01 | Kolkheti Poti II - Samgurali Tskhaltubo II | 1 - 1 |
Kolkheti Poti II - FC Varketili II
Gürcistan, Liga 4, maç Kolkheti Poti II - FC Varketili II, başlangıç zamanı 2023-11-13 10:00:50 uluslararası saat.
Kolkheti Poti II Ve FC Varketili II şampiyonaya katılır Liga 4, Gürcistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Varketili II
Liga 4 | |||
yuvarlak 23 | |||
2024-10-09 | FC Margveti 2006 - FC Varketili II | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-10-02 | FC Varketili II - FC Squri Tsalenjikha | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-09-25 | Didube 2014 - FC Varketili II | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-18 | FC Varketili II - Sulori Vani | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-11 | WIT Georgia II - FC Varketili II | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-28 | FC Zana Abasha - FC Varketili II | 2 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-21 | Samgurali Tskhaltubo II - FC Varketili II | 3 - 2 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-02 | Mertskhali Ozurgeti - FC Varketili II | 1 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-27 | FC Varketili II - FC Gagra II | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-23 | Algeti Marneuli - FC Varketili II | 1 - 2 |
Puan durumu
Liga 4 2023: 2023
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gonio | 26 | 21 | 4 | 1 | 75:15 | 67 |
2
|
Betlemi Qeda | 26 | 21 | 2 | 3 | 99:16 | 65 |
3
|
FC Gardabani | 26 | 16 | 4 | 6 | 53:28 | 52 |
4
|
FC Odishi | 26 | 14 | 7 | 5 | 44:32 | 49 |
5
|
FC Margveti 2006 | 26 | 15 | 3 | 8 | 55:40 | 48 |
6
|
Algeti Marneuli | 26 | 10 | 4 | 12 | 48:74 | 34 |
7
|
Samgurali Tskhaltubo II | 26 | 10 | 3 | 13 | 51:49 | 33 |
8
|
Merani Martvili II | 26 | 9 | 6 | 11 | 38:37 | 33 |
9
|
Sulori Vani | 26 | 9 | 5 | 12 | 26:39 | 32 |
10
|
WIT Georgia II | 26 | 8 | 5 | 13 | 51:51 | 29 |
11
|
FC Varketili II | 26 | 9 | 1 | 16 | 38:48 | 28 |
12
|
FC Squri Tsalenjikha | 26 | 7 | 2 | 17 | 33:69 | 23 |
13
|
Kolkheti Poti II | 26 | 6 | 4 | 16 | 48:58 | 22 |
14
|
FC Dinamo Zugdidi | 26 | 1 | 2 | 23 | 22:125 | 5 |