Union Sportive Tshinkunku - TP Mazembe (0-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Union Sportive Tshinkunku
Vodacom Ligue 1 | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-04-13 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | İptal Edildi | |
2024-02-18 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | Ertelenen | |
yuvarlak 18 | |||
2023-12-23 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | 3 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2023-12-17 | Blessing FC - Union Sportive Tshinkunku | 1 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2023-12-10 | Lubumbashi Sport - Union Sportive Tshinkunku | 2 - 0 |
Union Sportive Tshinkunku - TP Mazembe
DR Congo, Vodacom Ligue 1, maç Union Sportive Tshinkunku - TP Mazembe, başlangıç zamanı 2023-11-19 13:30:59 uluslararası saat.
Union Sportive Tshinkunku Ve TP Mazembe şampiyonaya katılır Vodacom Ligue 1, DR Congo.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: TP Mazembe
Vodacom Ligue 1 | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-05-12 | Maniema Union - TP Mazembe | Ertelenen | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-04 | TP Mazembe - FC Saint Eloi Lupopo | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-01 | TP Mazembe - FC Les Aigles du Congo | 0 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-01 | FC Saint Eloi Lupopo - TP Mazembe | 1 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-28 | TP Mazembe - AS Vita Club | İptal Edildi |
Puan durumu
Vodacom Ligue 1 - Group A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Saint Eloi Lupopo | 17 | 15 | 1 | 1 | 36:7 | 46 |
2
|
TP Mazembe | 16 | 12 | 4 | 0 | 52:7 | 40 |
3
|
Lubumbashi Sport | 18 | 9 | 6 | 3 | 31:24 | 33 |
4
|
CS Don Bosco | 18 | 8 | 4 | 6 | 23:23 | 28 |
5
|
AS Simba | 18 | 5 | 8 | 5 | 18:15 | 23 |
6
|
Blessing FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 21:24 | 23 |
7
|
SM Sanga Balende | 17 | 5 | 4 | 8 | 15:20 | 19 |
8
|
US Panda B52 | 18 | 3 | 6 | 9 | 9:28 | 15 |
9
|
Groupe Bazano | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:47 | 8 |
10
|
Union Sportive Tshinkunku | 18 | 1 | 4 | 13 | 11:41 | 7 |
Vodacom Ligue 1 - Group B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maniema Union | 18 | 14 | 1 | 3 | 36:11 | 43 |
2
|
AS Vita Club | 18 | 11 | 1 | 6 | 23:9 | 34 |
3
|
Dauphin Noir | 18 | 9 | 5 | 4 | 20:13 | 32 |
4
|
FC Les Aigles du Congo | 18 | 9 | 2 | 7 | 21:14 | 29 |
5
|
OC Renaissance du Congo | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:25 | 23 |
6
|
Daring Club Motema Pemb | 18 | 6 | 3 | 9 | 15:28 | 21 |
7
|
Etoile de Kivu | 18 | 6 | 2 | 10 | 20:25 | 20 |
8
|
Céleste FC | 18 | 5 | 4 | 9 | 13:21 | 19 |
9
|
AC Kuya Sport | 18 | 4 | 4 | 10 | 11:26 | 16 |
10
|
AC Rangers | 18 | 3 | 5 | 10 | 12:29 | 14 |
Linafoot Ligue 1 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TP Mazembe | 9 | 6 | 3 | 0 | 15:2 | 21 |
2
|
Maniema Union | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:7 | 20 |
3
|
AS Vita Club | 11 | 5 | 5 | 1 | 14:7 | 20 |
4
|
FC Saint Eloi Lupopo | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
5
|
Dauphin Noir | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:17 | 10 |
6
|
FC Les Aigles du Congo | 10 | 1 | 6 | 3 | 9:13 | 9 |
7
|
CS Don Bosco | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:16 | 5 |
8
|
Lubumbashi Sport | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:17 | 5 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
US Panda B52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SM Sanga Balende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Groupe Bazano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Blessing FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Simba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Union Sportive Tshinkunku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OC Renaissance du Congo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AC Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Céleste FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Daring Club Motema Pemb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Etoile de Kivu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AC Kuya Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |