Dauphin Noir - Etoile de Kivu (0-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Dauphin Noir
Vodacom Ligue 1 | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-05-12 | FC Les Aigles du Congo - Dauphin Noir | İptal Edildi | |
yuvarlak 13 | |||
2024-05-06 | Dauphin Noir - CS Don Bosco | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-02 | Dauphin Noir - AS Vita Club | 1 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-04-28 | Lubumbashi Sport - Dauphin Noir | İptal Edildi | |
yuvarlak 14 | |||
2024-04-24 | FC Saint Eloi Lupopo - Dauphin Noir | Ertelenen |
Dauphin Noir - Etoile de Kivu
DR Congo, Vodacom Ligue 1, maç Dauphin Noir - Etoile de Kivu, başlangıç zamanı 2023-12-18 13:30:21 uluslararası saat.
Dauphin Noir Ve Etoile de Kivu şampiyonaya katılır Vodacom Ligue 1, DR Congo.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Etoile de Kivu
Vodacom Ligue 1 | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-02-18 | Etoile de Kivu - Céleste FC | Ertelenen | |
yuvarlak 15 | |||
2024-01-05 | Etoile de Kivu - FC Les Aigles du Congo | 0 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2023-12-30 | Etoile de Kivu - AC Kuya Sport | 3 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2023-12-18 | Dauphin Noir - Etoile de Kivu | 0 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2023-12-13 | Etoile de Kivu - Maniema Union | 1 - 3 |
Puan durumu
Vodacom Ligue 1 - Group A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Saint Eloi Lupopo | 17 | 15 | 1 | 1 | 36:7 | 46 |
2
|
TP Mazembe | 16 | 12 | 4 | 0 | 52:7 | 40 |
3
|
Lubumbashi Sport | 18 | 9 | 6 | 3 | 31:24 | 33 |
4
|
CS Don Bosco | 18 | 8 | 4 | 6 | 23:23 | 28 |
5
|
AS Simba | 18 | 5 | 8 | 5 | 18:15 | 23 |
6
|
Blessing FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 21:24 | 23 |
7
|
SM Sanga Balende | 17 | 5 | 4 | 8 | 15:20 | 19 |
8
|
US Panda B52 | 18 | 3 | 6 | 9 | 9:28 | 15 |
9
|
Groupe Bazano | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:47 | 8 |
10
|
Union Sportive Tshinkunku | 18 | 1 | 4 | 13 | 11:41 | 7 |
Vodacom Ligue 1 - Group B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maniema Union | 18 | 14 | 1 | 3 | 36:11 | 43 |
2
|
AS Vita Club | 18 | 11 | 1 | 6 | 23:9 | 34 |
3
|
Dauphin Noir | 18 | 9 | 5 | 4 | 20:13 | 32 |
4
|
FC Les Aigles du Congo | 18 | 9 | 2 | 7 | 21:14 | 29 |
5
|
OC Renaissance du Congo | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:25 | 23 |
6
|
Daring Club Motema Pemb | 18 | 6 | 3 | 9 | 15:28 | 21 |
7
|
Etoile de Kivu | 18 | 6 | 2 | 10 | 20:25 | 20 |
8
|
Céleste FC | 18 | 5 | 4 | 9 | 13:21 | 19 |
9
|
AC Kuya Sport | 18 | 4 | 4 | 10 | 11:26 | 16 |
10
|
AC Rangers | 18 | 3 | 5 | 10 | 12:29 | 14 |
Linafoot Ligue 1 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TP Mazembe | 9 | 6 | 3 | 0 | 15:2 | 21 |
2
|
Maniema Union | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:7 | 20 |
3
|
AS Vita Club | 11 | 5 | 5 | 1 | 14:7 | 20 |
4
|
FC Saint Eloi Lupopo | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
5
|
Dauphin Noir | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:17 | 10 |
6
|
FC Les Aigles du Congo | 10 | 1 | 6 | 3 | 9:13 | 9 |
7
|
CS Don Bosco | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:16 | 5 |
8
|
Lubumbashi Sport | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:17 | 5 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
US Panda B52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SM Sanga Balende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Groupe Bazano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Blessing FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Simba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Union Sportive Tshinkunku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OC Renaissance du Congo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AC Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Céleste FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Daring Club Motema Pemb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Etoile de Kivu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AC Kuya Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |