La Viena FC - Wadi Degla Sc (3-4), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: La Viena FC
Egypt Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-05-28 | Smouha SC - La Viena FC | 1 - 0 | |
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | La Viena FC - Tanta Fc | 2 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-29 | Ghazl El Mahallah - La Viena FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-21 | Haras El Hodood - La Viena FC | 0 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-16 | La Viena FC - El Seka EL Hadid | 2 - 2 |
La Viena FC - Wadi Degla Sc
Mısır, 2nd Division, maç La Viena FC - Wadi Degla Sc, başlangıç zamanı 2024-01-29 12:30:00 uluslararası saat.
La Viena FC Ve Wadi Degla Sc şampiyonaya katılır 2nd Division, Mısır.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Wadi Degla Sc
2nd Division | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-05-08 | Wadi Degla Sc - Gazl Kafr Eldwar | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-04-29 | Petrojet Fc - Wadi Degla Sc | 3 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-04-21 | Wadi Degla Sc - Alqana | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-04-16 | Tanta Fc - Wadi Degla Sc | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-03-06 | Wadi Degla Sc - La Viena FC | 1 - 2 |
Puan durumu
2. Division A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 19 | 14 | 3 | 2 | 34:13 | 45 |
2
|
Wadi Degla Sc | 19 | 10 | 8 | 1 | 27:13 | 38 |
3
|
Haras El Hodood | 19 | 9 | 9 | 1 | 28:18 | 36 |
4
|
Ghazl El Mahallah | 19 | 9 | 8 | 2 | 21:12 | 35 |
5
|
La Viena FC | 19 | 9 | 6 | 4 | 30:17 | 33 |
6
|
Tanta Fc | 19 | 8 | 5 | 6 | 23:17 | 29 |
7
|
El Seka EL Hadid | 19 | 6 | 11 | 2 | 20:12 | 29 |
8
|
Proxy SC | 19 | 7 | 8 | 4 | 23:23 | 29 |
9
|
Alqana | 19 | 7 | 7 | 5 | 21:16 | 28 |
10
|
Gazl Kafr Eldwar | 19 | 6 | 10 | 3 | 21:16 | 28 |
11
|
Asyut Petroleum | 19 | 8 | 4 | 7 | 20:20 | 28 |
12
|
Abu Qair Semad | 19 | 6 | 7 | 6 | 19:16 | 25 |
13
|
Telecom Egypt | 19 | 7 | 3 | 9 | 23:23 | 24 |
14
|
Aswan Fc | 19 | 5 | 7 | 7 | 19:20 | 22 |
15
|
Dikernis SC | 19 | 5 | 6 | 8 | 19:28 | 21 |
16
|
Makadi FC | 19 | 2 | 9 | 8 | 17:23 | 15 |
17
|
Gomhoryet Shebin | 19 | 3 | 5 | 11 | 10:25 | 14 |
18
|
Nogoom El Mostakbal | 19 | 3 | 4 | 12 | 14:28 | 13 |
19
|
Misr Lel Makasa | 19 | 2 | 3 | 14 | 18:44 | 9 |
20
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 19 | 1 | 3 | 15 | 14:37 | 6 |
2. Division A 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet Fc | 28 | 19 | 7 | 2 | 50:21 | 64 |
2
|
Ghazl El Mahallah | 28 | 13 | 13 | 2 | 35:18 | 52 |
3
|
Haras El Hodood | 28 | 11 | 16 | 1 | 34:22 | 49 |
4
|
La Viena FC | 28 | 13 | 9 | 6 | 42:25 | 48 |
5
|
Wadi Degla Sc | 28 | 11 | 13 | 4 | 36:24 | 46 |
6
|
Tanta Fc | 28 | 11 | 6 | 11 | 30:27 | 39 |
7
|
El Seka EL Hadid | 28 | 8 | 14 | 6 | 29:24 | 38 |
8
|
Gazl Kafr Eldwar | 28 | 8 | 14 | 6 | 27:28 | 38 |
9
|
Proxy SC | 28 | 9 | 10 | 9 | 28:35 | 37 |
10
|
Alqana | 28 | 9 | 9 | 10 | 27:23 | 36 |
2. Division A 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abu Qair Semad | 28 | 13 | 9 | 6 | 34:21 | 48 |
2
|
Asyut Petroleum | 28 | 10 | 11 | 7 | 29:26 | 41 |
3
|
Telecom Egypt | 28 | 11 | 6 | 11 | 33:29 | 39 |
4
|
Aswan Fc | 28 | 10 | 8 | 10 | 31:28 | 38 |
5
|
Dikernis SC | 28 | 9 | 9 | 10 | 31:35 | 36 |
6
|
Makadi FC | 28 | 5 | 12 | 11 | 31:36 | 27 |
7
|
Gomhoryet Shebin | 28 | 6 | 7 | 15 | 20:37 | 25 |
8
|
Nogoom El Mostakbal | 28 | 4 | 8 | 16 | 22:44 | 20 |
9
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 28 | 2 | 6 | 20 | 26:54 | 12 |
10
|
Misr Lel Makasa | 28 | 3 | 3 | 22 | 28:66 | 12 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Haras El Hodood | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
2
|
Sporting Alexandria | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
3
|
Tersana SC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
4
|
Suez Montakhab | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Suez Montakhab | ||||||
|
Tersana SC |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Tersana SC | ||||||
|
Suez Montakhab |