Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Acre (2-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Hapoel Nir Ramat HaSharon
National League | |||
yuvarlak 37 | |||
2024-05-24 | Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 1 - 4 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-17 | Bnei Yehuda Tel Aviv FC - Hapoel Nir Ramat HaSharon | 2 - 0 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-10 | Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Um El Fahem | 2 - 2 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-07 | Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Nir Ramat HaSharon | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-02 | Maccabi Herzliya - Hapoel Nir Ramat HaSharon | 1 - 1 |
Maç istatistikleri
6 | Köşe vuruşları | 5 |
1 | Sarı kartlar | 5 |
1 | Kırmızı kartlar | 1 |
Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Acre
İsrail, National League, maç Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Acre, başlangıç zamanı 2024-02-19 17:00:00 uluslararası saat.
Hapoel Nir Ramat HaSharon Ve Hapoel Acre şampiyonaya katılır National League, İsrail.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Hapoel Acre
National League | |||
yuvarlak 37 | |||
2024-05-24 | Hapoel Afula - Hapoel Acre | 1 - 1 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-17 | Hapoel Acre - Hapoel Kfar Saba FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-10 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Acre | 2 - 5 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-07 | Hapoel Acre - Hapoel Ramat Gan Givataim | 1 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-03 | Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Acre | 1 - 1 |
Puan durumu
National League 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 30 | 19 | 4 | 7 | 57:36 | 61 |
2
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 30 | 19 | 3 | 8 | 50:19 | 60 |
3
|
Ironi Tiberias | 30 | 14 | 12 | 4 | 46:28 | 54 |
4
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 30 | 14 | 8 | 8 | 58:40 | 50 |
5
|
Hapoel Nof HaGalil | 30 | 13 | 8 | 9 | 46:34 | 47 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 30 | 12 | 9 | 9 | 55:48 | 45 |
7
|
Hapoel Um El Fahem | 30 | 10 | 12 | 8 | 38:34 | 42 |
8
|
Maccabi Herzliya | 30 | 11 | 9 | 10 | 34:41 | 42 |
9
|
Hapoel Acre | 30 | 10 | 11 | 9 | 41:40 | 41 |
10
|
MS Kfar Qasem | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:39 | 37 |
11
|
Hapoel Rishon Lezion | 30 | 9 | 8 | 13 | 27:39 | 35 |
12
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 30 | 8 | 10 | 12 | 36:35 | 34 |
13
|
Sektzia Ness Ziona FC | 30 | 9 | 7 | 14 | 38:53 | 34 |
14
|
Hapoel Kfar Saba FC | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:40 | 31 |
15
|
Hapoel Afula | 30 | 5 | 9 | 16 | 33:53 | 24 |
16
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 30 | 4 | 4 | 22 | 27:66 | 16 |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 37 | 24 | 4 | 9 | 66:23 | 76 |
2
|
Ironi Tiberias | 37 | 20 | 12 | 5 | 62:34 | 72 |
3
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 37 | 22 | 6 | 9 | 71:45 | 72 |
4
|
Hapoel Nof HaGalil | 37 | 18 | 9 | 10 | 62:39 | 63 |
5
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 37 | 14 | 9 | 14 | 68:62 | 51 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 37 | 13 | 11 | 13 | 64:64 | 50 |
7
|
Maccabi Herzliya | 37 | 13 | 11 | 13 | 43:61 | 50 |
8
|
Hapoel Um El Fahem | 37 | 11 | 13 | 13 | 47:51 | 46 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Acre | 37 | 12 | 14 | 11 | 54:49 | 50 |
2
|
MS Kfar Qasem | 37 | 12 | 11 | 14 | 44:50 | 47 |
3
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 37 | 11 | 11 | 15 | 47:43 | 44 |
4
|
Hapoel Afula | 37 | 11 | 10 | 16 | 44:54 | 43 |
5
|
Hapoel Rishon Lezion | 37 | 11 | 10 | 16 | 37:48 | 43 |
6
|
Hapoel Kfar Saba FC | 37 | 10 | 12 | 15 | 36:47 | 42 |
7
|
Sektzia Ness Ziona FC | 37 | 10 | 10 | 17 | 44:63 | 40 |
8
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 37 | 5 | 5 | 27 | 37:93 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
Hapoel Um El Fahem | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Maccabi Herzliya |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
MS Kfar Qasem | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Maccabi Herzliya | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
Hapoel Um El Fahem |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | ||||||
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
MS Kfar Qasem |