AS Simba - Union Sportive Tshinkunku , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: AS Simba
Vodacom Ligue 1 | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-04-13 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | İptal Edildi | |
2024-02-18 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | Ertelenen | |
yuvarlak 18 | |||
2023-12-23 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | 3 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2023-12-16 | CS Don Bosco - AS Simba | 0 - 2 | |
yuvarlak 16 | |||
2023-12-13 | AS Simba - Blessing FC | 0 - 0 |
AS Simba - Union Sportive Tshinkunku
DR Congo, Vodacom Ligue 1, maç AS Simba - Union Sportive Tshinkunku, başlangıç zamanı 2024-02-18 13:30:42 uluslararası saat.
AS Simba Ve Union Sportive Tshinkunku şampiyonaya katılır Vodacom Ligue 1, DR Congo.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Union Sportive Tshinkunku
Vodacom Ligue 1 | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-04-13 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | İptal Edildi | |
2024-02-18 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | Ertelenen | |
yuvarlak 18 | |||
2023-12-23 | AS Simba - Union Sportive Tshinkunku | 3 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2023-12-17 | Blessing FC - Union Sportive Tshinkunku | 1 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2023-12-10 | Lubumbashi Sport - Union Sportive Tshinkunku | 2 - 0 |
Puan durumu
Vodacom Ligue 1 - Group A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Saint Eloi Lupopo | 17 | 15 | 1 | 1 | 36:7 | 46 |
2
|
TP Mazembe | 16 | 12 | 4 | 0 | 52:7 | 40 |
3
|
Lubumbashi Sport | 18 | 9 | 6 | 3 | 31:24 | 33 |
4
|
CS Don Bosco | 18 | 8 | 4 | 6 | 23:23 | 28 |
5
|
AS Simba | 18 | 5 | 8 | 5 | 18:15 | 23 |
6
|
Blessing FC | 18 | 6 | 5 | 7 | 21:24 | 23 |
7
|
SM Sanga Balende | 17 | 5 | 4 | 8 | 15:20 | 19 |
8
|
US Panda B52 | 18 | 3 | 6 | 9 | 9:28 | 15 |
9
|
Groupe Bazano | 18 | 2 | 2 | 14 | 20:47 | 8 |
10
|
Union Sportive Tshinkunku | 18 | 1 | 4 | 13 | 11:41 | 7 |
Vodacom Ligue 1 - Group B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maniema Union | 18 | 14 | 1 | 3 | 36:11 | 43 |
2
|
AS Vita Club | 18 | 11 | 1 | 6 | 23:9 | 34 |
3
|
Dauphin Noir | 18 | 9 | 5 | 4 | 20:13 | 32 |
4
|
FC Les Aigles du Congo | 18 | 9 | 2 | 7 | 21:14 | 29 |
5
|
OC Renaissance du Congo | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:25 | 23 |
6
|
Daring Club Motema Pemb | 18 | 6 | 3 | 9 | 15:28 | 21 |
7
|
Etoile de Kivu | 18 | 6 | 2 | 10 | 20:25 | 20 |
8
|
Céleste FC | 18 | 5 | 4 | 9 | 13:21 | 19 |
9
|
AC Kuya Sport | 18 | 4 | 4 | 10 | 11:26 | 16 |
10
|
AC Rangers | 18 | 3 | 5 | 10 | 12:29 | 14 |
Linafoot Ligue 1 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TP Mazembe | 9 | 6 | 3 | 0 | 15:2 | 21 |
2
|
Maniema Union | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:7 | 20 |
3
|
AS Vita Club | 11 | 5 | 5 | 1 | 14:7 | 20 |
4
|
FC Saint Eloi Lupopo | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
5
|
Dauphin Noir | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:17 | 10 |
6
|
FC Les Aigles du Congo | 10 | 1 | 6 | 3 | 9:13 | 9 |
7
|
CS Don Bosco | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:16 | 5 |
8
|
Lubumbashi Sport | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:17 | 5 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
US Panda B52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SM Sanga Balende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Groupe Bazano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Blessing FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Simba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Union Sportive Tshinkunku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Linafoot Ligue 1 - Relegation Round, Group B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OC Renaissance du Congo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AC Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Céleste FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Daring Club Motema Pemb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Etoile de Kivu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
AC Kuya Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |