El Palo FC - Yeclano Deportivo (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: El Palo FC
Segunda División B | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | El Palo FC - Sevilla Atletico | 1 - 1 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-04-28 | CD San Roque de Lepe - El Palo FC | 0 - 0 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-04-21 | El Palo FC - Mar Menor CF | 1 - 0 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-04-14 | RB Linense - El Palo FC | 0 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-04-07 | El Palo FC - Cádiz B | 3 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.33
|
1.7
|
1.75
|
Click on the odds to view the odds history
El Palo FC - Yeclano Deportivo
İspanya, Segunda División B, maç El Palo FC - Yeclano Deportivo, başlangıç zamanı 2024-03-10 11:00:00 uluslararası saat.
El Palo FC Ve Yeclano Deportivo şampiyonaya katılır Segunda División B, İspanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Yeclano Deportivo
Segunda División B | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-02 | Yeclano Deportivo - Numancia | 2 - 1 | |
2024-05-26 | Numancia - Yeclano Deportivo | 2 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | Yeclano Deportivo - Lleida | 2 - 0 | |
2024-05-12 | Lleida - Yeclano Deportivo | 0 - 1 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-05 | Yeclano Deportivo - CD Manchego Ciudad Real | 0 - 1 |
Puan durumu
Segunda Federacion 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ourense CF | 34 | 21 | 10 | 3 | 54:19 | 73 |
2
|
Pontevedra | 34 | 19 | 11 | 4 | 69:31 | 68 |
3
|
Zamora | 34 | 17 | 12 | 5 | 42:21 | 63 |
4
|
CD Guijuelo | 34 | 14 | 9 | 11 | 36:34 | 51 |
5
|
R. Santander (A) | 34 | 13 | 12 | 9 | 50:41 | 51 |
6
|
UP Langreo | 34 | 12 | 14 | 8 | 32:40 | 50 |
7
|
Compostela | 34 | 13 | 8 | 13 | 35:38 | 47 |
8
|
Valladolid B | 34 | 13 | 8 | 13 | 47:52 | 47 |
9
|
Deportivo Fabril | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:47 | 44 |
10
|
Coruxo FC | 34 | 12 | 7 | 15 | 36:48 | 43 |
11
|
Marino Luanco | 34 | 9 | 15 | 10 | 29:24 | 42 |
12
|
Gimnastica Torrelavega | 34 | 11 | 8 | 15 | 41:50 | 41 |
13
|
Real Aviles CF | 34 | 9 | 14 | 11 | 40:38 | 41 |
14
|
Racing Club Villalbes | 34 | 8 | 13 | 13 | 23:32 | 37 |
15
|
Arandina CF | 34 | 8 | 10 | 16 | 37:48 | 34 |
16
|
Real Oviedo B | 34 | 6 | 12 | 16 | 27:43 | 30 |
17
|
CD Cayon | 34 | 6 | 12 | 16 | 37:52 | 30 |
18
|
CD Covadonga | 34 | 7 | 8 | 19 | 35:60 | 29 |
Segunda Federacion 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Athletic Bilbao B | 34 | 25 | 7 | 2 | 68:17 | 82 |
2
|
Barakaldo CF | 34 | 22 | 10 | 2 | 61:19 | 76 |
3
|
Logrones | 34 | 20 | 11 | 3 | 70:17 | 71 |
4
|
Utebo FC | 34 | 17 | 10 | 7 | 40:31 | 61 |
5
|
RZ Deportivo Aragón | 34 | 15 | 11 | 8 | 51:40 | 56 |
6
|
Deportivo Alavés B | 34 | 16 | 4 | 14 | 57:42 | 52 |
7
|
CD Tudelano | 34 | 12 | 12 | 10 | 45:32 | 48 |
8
|
Unión Deportiva Barbastro | 34 | 11 | 14 | 9 | 28:28 | 47 |
9
|
Real Sociedad C | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:37 | 47 |
10
|
CD Calahorra | 34 | 13 | 7 | 14 | 36:38 | 46 |
11
|
Gernika Club | 34 | 11 | 10 | 13 | 37:48 | 43 |
12
|
Arenas Club de Getxo | 34 | 9 | 14 | 11 | 35:37 | 41 |
13
|
Izarra | 34 | 10 | 6 | 18 | 32:51 | 36 |
14
|
AD San Juan | 34 | 8 | 9 | 17 | 29:47 | 33 |
15
|
Mutilvera | 34 | 9 | 6 | 19 | 21:50 | 33 |
16
|
Naxara CD | 34 | 6 | 6 | 22 | 23:60 | 24 |
17
|
CD Egues | 34 | 5 | 6 | 23 | 25:58 | 21 |
18
|
CD Brea | 34 | 5 | 6 | 23 | 15:56 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hercules CF | 34 | 19 | 8 | 7 | 53:30 | 65 |
2
|
CE Europa | 34 | 17 | 12 | 5 | 63:32 | 63 |
3
|
UE Costa Brava | 34 | 16 | 11 | 7 | 42:25 | 59 |
4
|
UE Sant Andreu | 34 | 16 | 10 | 8 | 53:33 | 58 |
5
|
Lleida | 34 | 18 | 4 | 12 | 45:31 | 58 |
6
|
Terrassa | 34 | 13 | 11 | 10 | 45:40 | 50 |
7
|
Torrent CF | 34 | 13 | 10 | 11 | 40:37 | 49 |
8
|
Alzira | 34 | 11 | 13 | 10 | 39:41 | 46 |
9
|
Espanyol Barcelona B | 34 | 12 | 10 | 12 | 40:44 | 46 |
10
|
Santa Eulalia | 34 | 12 | 9 | 13 | 49:58 | 45 |
11
|
Valencia B | 34 | 11 | 11 | 12 | 48:39 | 44 |
12
|
CE Andratx | 34 | 11 | 11 | 12 | 40:47 | 44 |
13
|
SD Formentera | 34 | 12 | 8 | 14 | 40:42 | 44 |
14
|
Atlético Saguntino | 34 | 11 | 9 | 14 | 32:42 | 42 |
15
|
FC Cerdanyola Del Vallés | 34 | 9 | 10 | 15 | 35:45 | 37 |
16
|
SE Penya Independent | 34 | 9 | 7 | 18 | 32:52 | 34 |
17
|
CE Manresa | 34 | 6 | 9 | 19 | 23:41 | 27 |
18
|
CF La Nucía | 34 | 4 | 9 | 21 | 23:63 | 21 |
Segunda Federacion 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sevilla Atletico | 34 | 18 | 12 | 4 | 52:20 | 66 |
2
|
Yeclano Deportivo | 34 | 17 | 9 | 8 | 43:29 | 60 |
3
|
Marbella | 34 | 16 | 8 | 10 | 41:32 | 56 |
4
|
Orihuela | 34 | 15 | 9 | 10 | 39:37 | 54 |
5
|
Real Betis B | 34 | 13 | 14 | 7 | 44:28 | 53 |
6
|
CD Estepona | 34 | 13 | 10 | 11 | 34:27 | 49 |
7
|
CDA Águilas FC | 34 | 11 | 15 | 8 | 27:20 | 48 |
8
|
Ucam Murcia | 34 | 13 | 8 | 13 | 42:35 | 47 |
9
|
RB Linense | 34 | 12 | 11 | 11 | 35:33 | 47 |
10
|
Club Atlético Antoniano | 34 | 12 | 10 | 12 | 32:40 | 46 |
11
|
CP La Unión | 34 | 14 | 4 | 16 | 36:36 | 43 |
12
|
Cádiz B | 34 | 10 | 12 | 12 | 41:43 | 42 |
13
|
CD Manchego Ciudad Real | 34 | 9 | 14 | 11 | 29:36 | 41 |
14
|
Mar Menor CF | 34 | 9 | 13 | 12 | 20:28 | 40 |
15
|
El Palo FC | 34 | 8 | 12 | 14 | 26:36 | 36 |
16
|
CD San Roque de Lepe | 34 | 9 | 9 | 16 | 34:39 | 36 |
17
|
Vélez | 34 | 7 | 11 | 16 | 31:61 | 29 |
18
|
FC Cartagena II | 34 | 4 | 11 | 19 | 25:51 | 23 |
Segunda Federacion 23/24, Group 5: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gimnastica Segoviana | 34 | 17 | 10 | 7 | 46:27 | 61 |
2
|
Reyes, De Los | 34 | 16 | 13 | 5 | 61:26 | 61 |
3
|
Numancia | 34 | 18 | 6 | 10 | 51:39 | 60 |
4
|
Getafe CF B | 34 | 15 | 12 | 7 | 41:32 | 57 |
5
|
CD Atlético Paso | 34 | 15 | 11 | 8 | 28:21 | 56 |
6
|
Cacereno | 34 | 12 | 13 | 9 | 43:37 | 49 |
7
|
AD Unión Adarve | 34 | 12 | 12 | 10 | 44:44 | 48 |
8
|
Navalcarnero | 34 | 11 | 13 | 10 | 34:35 | 46 |
9
|
CF Talavera de la Reina | 34 | 12 | 10 | 12 | 31:27 | 46 |
10
|
Guadalajara | 34 | 14 | 4 | 16 | 46:53 | 46 |
11
|
Villanovense | 34 | 12 | 8 | 14 | 35:35 | 44 |
12
|
CD Ursaria | 34 | 12 | 8 | 14 | 34:39 | 44 |
13
|
CD Illescas | 34 | 11 | 11 | 12 | 34:32 | 44 |
14
|
AD Llerenense | 34 | 12 | 8 | 14 | 31:36 | 44 |
15
|
UD San Fernando | 34 | 9 | 11 | 14 | 31:43 | 38 |
16
|
Badajoz | 34 | 8 | 13 | 13 | 35:39 | 37 |
17
|
CD Mensajero | 34 | 5 | 10 | 19 | 28:58 | 25 |
18
|
UD Montijo | 34 | 6 | 5 | 23 | 28:58 | 23 |