Independiente de Chivilcoy - Defensores de Pronunciamiento (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Independiente de Chivilcoy
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Independiente de Chivilcoy - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | Sp. Belgrano de S. F. - Independiente de Chivilcoy | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | Independiente de Chivilcoy - CA Douglas Haig | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-01 | Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay - Independiente de Chivilcoy | 0 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-25 | Independiente de Chivilcoy - Linqueno | 0 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | Defensores de Pronunciamiento - Independiente de Chivilcoy | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-15 | 9 de Julio de Rafaela - Independiente de Chivilcoy | 0 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | Independiente de Chivilcoy - Sportivo Las Parejas | 2 - 4 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.73
|
3.6
|
4
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 6
Genel
Independiente de Chivilcoy + Defensores de Pronunciamiento Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Defensores de Pronunciamiento 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Independiente de Chivilcoy Galibiyetsiz 4
Independiente de Chivilcoy Hiç gol atılmamış 3
Independiente de Chivilcoy 2.5 gol altı 8 itibaren 10
Independiente de Chivilcoy İlk gol yiyen 5 itibaren 6
Independiente de Chivilcoy - Defensores de Pronunciamiento
Arjantin, Torneo Federal A, maç Independiente de Chivilcoy - Defensores de Pronunciamiento, başlangıç zamanı 2024-03-23 19:00:00 uluslararası saat.
Independiente de Chivilcoy Ve Defensores de Pronunciamiento şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Defensores de Pronunciamiento
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | 9 de Julio de Rafaela - Defensores de Pronunciamiento | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | Defensores de Pronunciamiento - Sportivo Las Parejas | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Defensores de Pronunciamiento | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | Defensores de Pronunciamiento - Sp. Belgrano de S. F. | 0 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | CA Douglas Haig - Defensores de Pronunciamiento | 3 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-19 | Defensores de Pronunciamiento - Independiente de Chivilcoy | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-15 | Defensores de Pronunciamiento - Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 1 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-11 | Linqueno - Defensores de Pronunciamiento | 4 - 0 |
Puan durumu
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 12 | 7 | 3 | 2 | 16:8 | 24 |
2
|
CA Germinal | 12 | 6 | 5 | 1 | 18:10 | 23 |
3
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:9 | 23 |
4
|
Kimberley | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:7 | 18 |
5
|
Circulo Deportivo | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:18 | 15 |
6
|
Sol de Mayo | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:21 | 14 |
7
|
Cipolletti | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:9 | 12 |
8
|
Deportivo Rincón | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:13 | 12 |
9
|
CD Santamarina Tandil | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:11 | 11 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 12 | 1 | 5 | 6 | 8:15 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Bolivar (Arg) | 12 | 7 | 2 | 3 | 14:7 | 23 |
2
|
Gutiérrez SC | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 12 | 4 | 6 | 2 | 9:7 | 18 |
4
|
San Martin de Mendoza | 12 | 5 | 3 | 4 | 8:6 | 18 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | 17 |
6
|
Huracan Las Heras | 12 | 3 | 6 | 3 | 8:10 | 15 |
7
|
Camioneros | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:7 | 13 |
8
|
Juventud Unida Universitario | 12 | 2 | 5 | 5 | 8:13 | 11 |
9
|
Ferro de General Pico | 12 | 2 | 5 | 5 | 6:12 | 11 |
10
|
Estudiantes San Luis | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 10 | 6 | 3 | 1 | 12:4 | 21 |
2
|
Sp. Belgrano de S. F. | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:5 | 18 |
3
|
Linqueno | 11 | 5 | 3 | 3 | 9:5 | 18 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 10 | 4 | 4 | 2 | 15:8 | 16 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:12 | 15 |
6
|
CA Douglas Haig | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:9 | 14 |
7
|
Independiente de Chivilcoy | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | 14 |
8
|
Defensores de Pronunciamiento | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:21 | 9 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | 3 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 11 | 7 | 2 | 2 | 16:6 | 23 |
2
|
Central Norte de Salta | 10 | 6 | 3 | 1 | 14:6 | 21 |
3
|
San Martín Formosa | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:7 | 18 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 11 | 5 | 2 | 4 | 8:8 | 17 |
5
|
Crucero del Norte | 11 | 3 | 5 | 3 | 9:9 | 14 |
6
|
Juventud Antoniana | 10 | 3 | 4 | 3 | 7:7 | 13 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:12 | 7 |
9
|
Union De Sunchales | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:22 | 5 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |