Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Nof HaGalil , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Hapoel Rishon Lezion
National League | |||
yuvarlak 37 | |||
2024-05-24 | Ihud Bnei Shefa-Amr - Hapoel Rishon Lezion | 0 - 5 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-17 | Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Gan Givataim | 2 - 1 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-10 | Hapoel Rishon Lezion - Sektzia Ness Ziona FC | 1 - 1 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-07 | MS Kfar Qasem - Hapoel Rishon Lezion | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-03 | Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Acre | 1 - 1 |
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Nof HaGalil
İsrail, National League, maç Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Nof HaGalil, başlangıç zamanı 2024-04-05 16:00:00 uluslararası saat.
Hapoel Rishon Lezion Ve Hapoel Nof HaGalil şampiyonaya katılır National League, İsrail.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Hapoel Nof HaGalil
National League | |||
yuvarlak 37 | |||
2024-05-24 | Maccabi Yafo Kabilyo - Hapoel Nof HaGalil | 2 - 2 | |
yuvarlak 36 | |||
2024-05-17 | Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Um El Fahem | 2 - 1 | |
yuvarlak 35 | |||
2024-05-10 | Ironi Tiberias - Hapoel Nof HaGalil | 1 - 0 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-05-07 | Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Nir Ramat HaSharon | 2 - 0 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-05-03 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC - Hapoel Nof HaGalil | 0 - 2 |
Puan durumu
National League 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 30 | 19 | 4 | 7 | 57:36 | 61 |
2
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 30 | 19 | 3 | 8 | 50:19 | 60 |
3
|
Ironi Tiberias | 30 | 14 | 12 | 4 | 46:28 | 54 |
4
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 30 | 14 | 8 | 8 | 58:40 | 50 |
5
|
Hapoel Nof HaGalil | 30 | 13 | 8 | 9 | 46:34 | 47 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 30 | 12 | 9 | 9 | 55:48 | 45 |
7
|
Hapoel Um El Fahem | 30 | 10 | 12 | 8 | 38:34 | 42 |
8
|
Maccabi Herzliya | 30 | 11 | 9 | 10 | 34:41 | 42 |
9
|
Hapoel Acre | 30 | 10 | 11 | 9 | 41:40 | 41 |
10
|
MS Kfar Qasem | 30 | 9 | 10 | 11 | 31:39 | 37 |
11
|
Hapoel Rishon Lezion | 30 | 9 | 8 | 13 | 27:39 | 35 |
12
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 30 | 8 | 10 | 12 | 36:35 | 34 |
13
|
Sektzia Ness Ziona FC | 30 | 9 | 7 | 14 | 38:53 | 34 |
14
|
Hapoel Kfar Saba FC | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:40 | 31 |
15
|
Hapoel Afula | 30 | 5 | 9 | 16 | 33:53 | 24 |
16
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 30 | 4 | 4 | 22 | 27:66 | 16 |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | 37 | 24 | 4 | 9 | 66:23 | 76 |
2
|
Ironi Tiberias | 37 | 20 | 12 | 5 | 62:34 | 72 |
3
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | 37 | 22 | 6 | 9 | 71:45 | 72 |
4
|
Hapoel Nof HaGalil | 37 | 18 | 9 | 10 | 62:39 | 63 |
5
|
Maccabi Yafo Kabilyo | 37 | 14 | 9 | 14 | 68:62 | 51 |
6
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | 37 | 13 | 11 | 13 | 64:64 | 50 |
7
|
Maccabi Herzliya | 37 | 13 | 11 | 13 | 43:61 | 50 |
8
|
Hapoel Um El Fahem | 37 | 11 | 13 | 13 | 47:51 | 46 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hapoel Acre | 37 | 12 | 14 | 11 | 54:49 | 50 |
2
|
MS Kfar Qasem | 37 | 12 | 11 | 14 | 44:50 | 47 |
3
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | 37 | 11 | 11 | 15 | 47:43 | 44 |
4
|
Hapoel Afula | 37 | 11 | 10 | 16 | 44:54 | 43 |
5
|
Hapoel Rishon Lezion | 37 | 11 | 10 | 16 | 37:48 | 43 |
6
|
Hapoel Kfar Saba FC | 37 | 10 | 12 | 15 | 36:47 | 42 |
7
|
Sektzia Ness Ziona FC | 37 | 10 | 10 | 17 | 44:63 | 40 |
8
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | 37 | 5 | 5 | 27 | 37:93 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
Hapoel Um El Fahem | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Maccabi Herzliya |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
MS Kfar Qasem | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr |
Championship Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Maccabi Yafo Kabilyo | ||||||
|
Ironi Tiberias | ||||||
|
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | ||||||
|
Bnei Yehuda Tel Aviv FC | ||||||
|
Maccabi Herzliya | ||||||
|
Hapoel Nir Ramat HaSharon | ||||||
|
Hapoel Nof HaGalil | ||||||
|
Hapoel Um El Fahem |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hapoel Ramat Gan Givataim | ||||||
|
Hapoel Rishon Lezion | ||||||
|
Hapoel Afula | ||||||
|
Sektzia Ness Ziona FC | ||||||
|
Ihud Bnei Shefa-Amr | ||||||
|
Hapoel Acre | ||||||
|
Hapoel Kfar Saba FC | ||||||
|
MS Kfar Qasem |