FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Dorostol Silistra (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Lokomotiv 2022 Ruse
Third League Northeast | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | FK Kubrat 2016 - FC Lokomotiv 2022 Ruse | 2 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-26 | FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Septemvri 98 Tervel | 0 - 4 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-18 | FC Chernolomets 1919 Popovo - FC Lokomotiv 2022 Ruse | 6 - 2 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-01 | FC Fratria Benkovski - FC Lokomotiv 2022 Ruse | 5 - 1 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-04-27 | FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Ustrem Donchevo | 2 - 1 |
FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Dorostol Silistra
Bulgaria Amateur, Third League Northeast, maç FC Lokomotiv 2022 Ruse - FC Dorostol Silistra, başlangıç zamanı 2024-03-30 14:00:00 uluslararası saat.
FC Lokomotiv 2022 Ruse Ve FC Dorostol Silistra şampiyonaya katılır Third League Northeast, Bulgaria Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Dorostol Silistra
Third League Northeast | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-26 | FC Ustrem Donchevo - FC Dorostol Silistra | 4 - 3 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-19 | FC Dorostol Silistra - SFC Svetkavitsa Targovishte | 4 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-12 | PFC Ludogorets III Razgrad - FC Dorostol Silistra | 2 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-01 | FC Dorostol Silistra - FC Dunav II Ruse | 2 - 0 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-04-27 | FC Riltsi Dobrich - FC Dorostol Silistra | 1 - 0 |
Puan durumu
Treta Liga - SI 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 26 | 19 | 4 | 3 | 69:16 | 61 |
2
|
FC Fratria Benkovski | 26 | 19 | 4 | 3 | 71:20 | 61 |
3
|
FC Septemvri 98 Tervel | 26 | 18 | 4 | 4 | 52:19 | 58 |
4
|
PFC Cherno More II Varna | 26 | 16 | 8 | 2 | 49:17 | 56 |
5
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 26 | 17 | 2 | 7 | 54:31 | 53 |
6
|
FC Spartak 1918 II Varna | 26 | 16 | 2 | 8 | 66:27 | 50 |
7
|
FC Benkovski Isperih | 26 | 11 | 2 | 13 | 48:45 | 35 |
8
|
FC Dorostol Silistra | 26 | 10 | 4 | 12 | 36:50 | 34 |
9
|
FC Riltsi Dobrich | 26 | 9 | 6 | 11 | 40:45 | 33 |
10
|
FC Ustrem Donchevo | 26 | 7 | 4 | 15 | 36:58 | 25 |
11
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 26 | 4 | 7 | 15 | 26:54 | 19 |
12
|
FC Dunav II Ruse | 26 | 4 | 4 | 18 | 26:64 | 16 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 26 | 2 | 5 | 19 | 22:73 | 11 |
14
|
FK Kubrat 2016 | 26 | 2 | 0 | 24 | 10:86 | 6 |
15
|
FC Volov Shumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |