İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-4-2
Kadro oluşumu
49.6
Genel oyuncu değerlendirmesi
69.9 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
31 | Mateja Maslarevic | G | 20 | ||
15 | Miroljub Pesic | D | 30 | 49.5 | |
87 | Ognjen Djurkovic | D | 19 | ||
32 | Andrija Curcic | M | |||
3 | Vladimir Nedeljković | D | |||
7 | Ilija Matejevic | D | 30 | 47.5 | |
41 | Milan Ilic | M | |||
13 | Milenko Skoric | D | |||
23 | Nemanja Đokić | M | |||
20 | Lazar Stojanovic | ||||
10 | Jasin Nuredini | M | |||
vekil | |||||
1 | Danilo Djulcic | G | 25 | ||
16 | Stefan Dabić | D | 26 | 0,2M+ | 51.7 |
14 | Todor Milinkovic | D | |||
2 | Banga Mani | M | 21 | ||
34 | Rijad Koca | M | |||
30 | Ognjen Djuric | M | |||
11 | Stanisa Velinov | M | |||
27 | Djordje Vasic | M | |||
39 | Peretonmotei Ikporo Kennedy | F | |||
28 | Lazar Hrnjaz | ||||
33 | Justine Aniekwuilo |
İlk onbirler doğrulandı
4-2-3-1
Kadro oluşumu
48.8
Genel oyuncu değerlendirmesi
53.8 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
12 | Luka Savic | G | 22 | ||
2 | Marko Janković | D | 23 | 0,1M+ | |
15 | Rade Glišović | D | 28 | 0,2M+ | 47.7 |
4 | Aleksandar Cvetic | D | 25 | 0,1M+ | |
28 | Mihailo Jovanović | D | 34 | 0,3M+ | |
29 | Myung Se-Jin | M | 22 | ||
5 | Semir Alic | D | 17 | ||
7 | Todor Glisovic | M | |||
10 | Vladimir Siladji | F | 30 | 0,9M+ | |
11 | Andrej Djukic | M | 19 | ||
20 | Shedrack Charles | F | |||
vekil | |||||
1 | Djordje Vukasinovic | G | 26 | ||
13 | Đorđe Glišović | D | |||
17 | Milan Srbijanac | D | 22 | 0,1M+ | |
21 | Nikola Eskić | M | 25 | 0,5M+ | |
18 | Ognjen Starcevic | M | |||
27 | Marko Stanojević | M | 26 | 0,1M+ | 49.9 |
19 | Nemanja Lazić | M | |||
8 | Savo Rašković | M | 20 | ||
30 | Dejan Tumbas | M | 21 | ||
24 | Dragoljub Radoman | F | |||
9 | Bojan Gajić | F |
Olaylar: FK Radnički Novi Beograd
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | FK Sloboda Uzice - FK Radnički Novi Beograd | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | FK Radnički Novi Beograd - OFK Vršac | 0 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | Novi Sad - FK Radnički Novi Beograd | 4 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | FK Radnički Novi Beograd - FK Mladost GAT | 0 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-04 | FK Kolubara Lazarevac - FK Radnički Novi Beograd | 2 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.2
|
2.9
|
3.2
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 4
Genel
FK Sloboda Uzice 2.5 gol altı 5 itibaren 6
FK Sloboda Uzice Less than 10.5 corners 5 itibaren 6
FK Radnički Novi Beograd Less than 4.5 cards 9 itibaren 10
FK Radnički Novi Beograd Less than 10.5 corners 5 itibaren 7
FK Radnički Novi Beograd - FK Sloboda Uzice
Sırbistan, Prva Liga, maç FK Radnički Novi Beograd - FK Sloboda Uzice, başlangıç zamanı 2024-03-29 14:00:00 uluslararası saat.
FK Radnički Novi Beograd Ve FK Sloboda Uzice şampiyonaya katılır Prva Liga, Sırbistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Sloboda Uzice
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | FK Sloboda Uzice - FK Radnički Novi Beograd | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | FK Kolubara Lazarevac - FK Sloboda Uzice | 0 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - FK Sloboda Uzice | 1 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | FK Sloboda Uzice - Novi Sad | 3 - 3 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-02 | Metalac Gorjni - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Puan durumu
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
FK Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Metalac Gorjni | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Novi Sad | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
FK Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Metalac Gorjni | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Novi Sad | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
Novi Sad | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
FK Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
Novi Sad |