İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
3-4-3
Kadro oluşumu
23.1 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
30 | Maxim Azarko | G | 19 | ||
47 | Aleksandr Mikhalenko | D | 21 | ||
14 | Vladislav Grekovich | D | |||
80 | Dmitry Denisenko | D | |||
5 | Valentin Dikhtievskiy | D | |||
6 | Fedor Lebedev | F | |||
23 | Artur Nazarenko | ||||
2 | Arseni Migdalenok | F | |||
77 | Evgeni Malashevich | M | 20 | ||
7 | Kiryl Zabelin | M | 21 | ||
26 | Maxim Shevchenko | M | 19 | ||
vekil | |||||
92 | Stanislav Boldysh | G | |||
3 | Gleb Krivtsov | D | 17 | ||
78 | Valentin Bondarenko | M | |||
17 | Evgeniy Kindruk | M | |||
81 | Dmitry Morozov | M | |||
87 | Rodion Pechura | M | |||
35 | Timofey Simanenka | F |
İlk onbirler doğrulandı
3-4-2-1
Kadro oluşumu
47.7 %
Mükemmel kompozisyondan
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
21 | Lapoukhov | G | 19 | ||
5 | Pavel Apiatsionak | D | |||
6 | Sergei Politevich | D | 33 | 0,5M+ | |
3 | Maksim Shvetsov | D | 25 | 0,4M+ | |
67 | Roman Begunov | D | 30 | 0,3M+ | |
19 | Dmitri Podstrelov | M | 25 | 0,3M+ | |
80 | Igor Shkolik | M | 22 | 0,3M+ | |
37 | Vladislav Rabbit | M | |||
23 | Vladislav Vassiljev | M | 26 | ||
14 | Raymond Adeola | M | 22 | ||
11 | Gleb Zherdev | F | 23 | ||
vekil | |||||
16 | Mikhail Aleksandrov | D | |||
88 | Nikita Demchenko | D | 19 | ||
27 | Matvey Mikhayrin | D | 17 | ||
2 | Vadim Pigas | D | 19 | ||
7 | Artem Bykov | M | 31 | 0,5M+ | |
47 | Ilya Charniak | F | 21 | ||
17 | Pavel Sedko | M | 25 | 0,2M+ | |
13 | Ivan Simakovic | M | |||
99 | Artem Sokolovsky | M | |||
9 | Pavel Meleshin | F | 19 |
Olaylar: Minsk
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | FC SLUTSK - Minsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-22 | Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-18 | Belshina - Minsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | SLAVIA MOZYR - Minsk | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | Dinamo Minsk - Minsk | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-05-30 | Minsk - Shakhter Soligorsk | 0 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-21 | ISLOCH - Minsk | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-18 | Minsk - FC Vitebsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-10 | FC Transmash Mogilev - Minsk | 1 - 1 |
dizi 14
Genel
Dinamo Minsk 2.5 gol üstü 6 itibaren 8
Dinamo Minsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Dinamo Minsk Less than 10.5 corners 5 itibaren 6
Minsk Kayıplar 5
Minsk Hiç gol atılmamış 5
Minsk Gol yenilen maçlar 5
Minsk 2.5 gol altı 6 itibaren 7
Minsk İlk gol yiyen 5 itibaren 5
Minsk Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
Kişisel toplantılar
Minsk + Dinamo Minsk 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Minsk + Dinamo Minsk Less than 4.5 cards 5 itibaren 6
Dinamo Minsk Mağlubiyetsiz 7
Dinamo Minsk İlk gol atan 6 itibaren 7
Minsk Gol yenilen maçlar 9
Minsk - Dinamo Minsk
Belarus, Vysshaya Liga, maç Minsk - Dinamo Minsk, başlangıç zamanı 2024-03-31 14:00:00 uluslararası saat.
Minsk Ve Dinamo Minsk şampiyonaya katılır Vysshaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dinamo Minsk
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | Bate Borisov - Dinamo Minsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-23 | Dinamo Minsk - Neman Grodno | - | |
Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-19 | FSK Miory - Dinamo Minsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-06-15 | FC SLUTSK - Dinamo Minsk | 0 - 5 | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | Dinamo Minsk - Minsk | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-01 | Dinamo Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | Ertelenen | |
2024-06-01 | FK Arsenal Dzerzhinsk - Dinamo Minsk | 1 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-26 | SLAVIA MOZYR - Dinamo Minsk | 1 - 1 |
Puan durumu
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torpedo Belaz Zhodino | 12 | 9 | 2 | 1 | 16:5 | 29 |
2
|
Neman Grodno | 12 | 9 | 0 | 3 | 14:8 | 27 |
3
|
Dinamo Minsk | 12 | 7 | 5 | 0 | 23:7 | 26 |
4
|
FC Dinamo Brest | 12 | 6 | 4 | 2 | 28:11 | 22 |
5
|
SLAVIA MOZYR | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:12 | 18 |
6
|
FC Vitebsk | 12 | 5 | 3 | 4 | 12:9 | 18 |
7
|
FC Gomel | 12 | 4 | 5 | 3 | 14:10 | 17 |
8
|
ISLOCH | 12 | 4 | 4 | 4 | 14:11 | 16 |
9
|
Bate Borisov | 12 | 4 | 3 | 5 | 14:12 | 15 |
10
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 11 | 4 | 2 | 5 | 9:10 | 14 |
11
|
Smorgon | 11 | 2 | 6 | 3 | 14:22 | 12 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 11 | 2 | 5 | 4 | 12:16 | 11 |
13
|
FC SLUTSK | 12 | 3 | 1 | 8 | 8:25 | 10 |
14
|
FC Transmash Mogilev | 12 | 1 | 4 | 7 | 7:21 | 7 |
15
|
Minsk | 11 | 0 | 4 | 7 | 6:18 | 4 |
16
|
Shakhter Soligorsk | 11 | 1 | 3 | 7 | 8:20 | -14 |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SLAVIA MOZYR | ||||||
|
ISLOCH | ||||||
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
Bate Borisov | ||||||
|
Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
Minsk | ||||||
|
FC SLUTSK | ||||||
|
Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
FC Transmash Mogilev |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
SLAVIA MOZYR | ||||||
|
ISLOCH | ||||||
|
Bate Borisov | ||||||
|
Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
Minsk | ||||||
|
FC SLUTSK | ||||||
|
Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
FC Transmash Mogilev |