Stade Beaucaire 30 - FC Rousset , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Stade Beaucaire 30
National 3 Groupe J | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-09-07 | Stade Beaucaire 30 - Olympique de Marseille II | 0 - 0 | |
Méditerranée National 3 | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-05-18 | Stade Beaucaire 30 - AS Cagnes Le Cros | 0 - 1 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-05-11 | US Club du Cortenais - Stade Beaucaire 30 | 2 - 5 | |
yuvarlak 23 | |||
2024-05-01 | ET.S. Fosséenne - Stade Beaucaire 30 | 3 - 3 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-04-27 | Stade Beaucaire 30 - RCO Agde | 4 - 1 |
Stade Beaucaire 30 - FC Rousset
France Amateur, Méditerranée National 3, maç Stade Beaucaire 30 - FC Rousset, başlangıç zamanı 2024-04-06 16:00:00 uluslararası saat.
Stade Beaucaire 30 Ve FC Rousset şampiyonaya katılır Méditerranée National 3, France Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Rousset
National 3 Groupe J | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-09-07 | FC Rousset - ET.S. Fosséenne | 1 - 1 | |
Méditerranée National 3 | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-05-18 | Istres - FC Rousset | 3 - 3 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-05-11 | FC Rousset - ET.S. Fosséenne | 4 - 3 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-04-27 | FC Rousset - Olympique de Marseille II | 1 - 1 | |
yuvarlak 23 | |||
2024-04-20 | Montpellier HSC 2 - FC Rousset | 0 - 0 |
Puan durumu
National 3 Groupe A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Istres | 24 | 13 | 6 | 5 | 39:26 | 45 |
2
|
Montpellier HSC 2 | 24 | 11 | 8 | 5 | 47:28 | 41 |
3
|
Olympique de Marseille II | 24 | 10 | 7 | 7 | 32:33 | 37 |
4
|
ET.S. Fosséenne | 24 | 9 | 8 | 7 | 36:28 | 35 |
5
|
RCO Agde | 24 | 8 | 11 | 5 | 43:36 | 35 |
6
|
Gallia Club Lucciana | 24 | 9 | 7 | 8 | 31:33 | 34 |
7
|
US Club du Cortenais | 24 | 9 | 6 | 9 | 31:35 | 33 |
8
|
Stade Beaucaire 30 | 24 | 7 | 11 | 6 | 37:29 | 32 |
9
|
FC Rousset | 24 | 8 | 7 | 9 | 40:39 | 31 |
10
|
EUGA Ardziv | 24 | 7 | 8 | 9 | 29:41 | 29 |
11
|
ES Cannet-Rocheville | 24 | 7 | 6 | 11 | 35:45 | 27 |
12
|
AS Cagnes Le Cros | 24 | 7 | 6 | 11 | 32:42 | 27 |
13
|
Entente Saint-Clément-Montferrier | 24 | 2 | 7 | 15 | 24:41 | 13 |