İlk onbirler
İlk onbirler doğrulandı
4-4-2
Kadro oluşumu
50.9
Genel oyuncu değerlendirmesi
65.5 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marko Knezevic | G | 34 | 0,2M+ | |
2 | Predrag Đorđević | D | 33 | 0,3M+ | |
21 | Strahinja Jovancic | D | |||
31 | Marko Momčilović | D | 36 | 0,2M+ | |
44 | Miljan Ilić | D | 30 | 0,3M+ | 48.1 |
20 | Ivan Milic | M | |||
50 | Nikola Tasić | M | |||
23 | Đorđe Belić | M | 25 | 0,0M+ | 52.5 |
18 | Stefan Djuric | M | 26 | 54.9 | |
9 | Mlađan Stevanović | M | 28 | 0,3M+ | 47.9 |
17 | Junior Tallo | F | 30 | 0,5M+ | |
vekil | |||||
12 | Vukasin Stankovic | G | |||
3 | Danilo Jović | D | |||
14 | Matija Racic | D | 19 | 0,0M+ | |
28 | Predrag Đorđević | D | |||
8 | Miljan Ljubenovic | M | |||
7 | Ilija Stojanovic | M | |||
16 | Filip Tolic | M | |||
26 | Marko Tomić | M | 32 | 0,3M+ | |
10 | Dušan Savić | F | 37 | 0,2M+ | |
11 | Milan Djokic | F | 26 | ||
77 | Nemanja Vlajkovic |
İlk onbirler doğrulandı
4-4-2
Kadro oluşumu
51.7
Genel oyuncu değerlendirmesi
80.5 %
Mükemmel kompozisyondan
saldırma
Teknik
Savunma
Taktik
# | oyuncu | durum | Yaş | € | Değerlendirme |
---|---|---|---|---|---|
41 | Aleksa Jordanov | G | 21 | ||
14 | Adonija Ouanda | D | |||
32 | Bojan Mijailović | D | 28 | 0,2M+ | 54.9 |
3 | Nemanja Jovičić | D | |||
17 | Vukašin Bulatović | D | |||
11 | Abel Abah | M | |||
30 | Nikola Žakula | M | 31 | 0,2M+ | 51.9 |
22 | Igor Maksimović | M | 24 | 0,1M+ | 52.3 |
10 | Stefan Ilić | M | 25 | 0,1M+ | 50.1 |
99 | Savo Arambasic | F | 22 | ||
9 | Marko Mirić | F | 36 | 0,2M+ | 49.5 |
vekil | |||||
1 | Mateja Premović | G | 18 | ||
23 | Toheeb Dare Bamigboye | D | |||
18 | Đorđe Popović | D | |||
6 | Vladimir Tomovic | D | |||
88 | Nemanja Milosevic | M | |||
8 | Bojan Aleksic | F | 32 | 0,2M+ | |
7 | Ilija Kovačević | F | |||
4 | Nikola Zivanovic |
Olaylar: GFK Dubočica Leskovac
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - Metalac Gorjni | 0 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | Novi Sad - GFK Dubočica Leskovac | 2 - 3 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | GFK Dubočica Leskovac - OFK Vršac | 1 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | FK Kolubara Lazarevac - GFK Dubočica Leskovac | 1 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-02 | GFK Dubočica Leskovac - FK Mladost GAT | 0 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.91
|
3.1
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 6
Genel
GFK Dubočica Leskovac + Metalac Gorjni Less than 10.5 corners 7 itibaren 8
Metalac Gorjni 2.5 gol altı 8 itibaren 9
Metalac Gorjni Less than 4.5 cards 8 itibaren 10
GFK Dubočica Leskovac Hiç gol atılmamış 3
GFK Dubočica Leskovac Galibiyetsiz 10
GFK Dubočica Leskovac 2.5 gol altı 7 itibaren 9
GFK Dubočica Leskovac - Metalac Gorjni
Sırbistan, Prva Liga, maç GFK Dubočica Leskovac - Metalac Gorjni, başlangıç zamanı 2024-04-08 16:00:00 uluslararası saat.
GFK Dubočica Leskovac Ve Metalac Gorjni şampiyonaya katılır Prva Liga, Sırbistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Metalac Gorjni
Prva Liga | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-05-26 | GFK Dubočica Leskovac - Metalac Gorjni | 0 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-19 | Metalac Gorjni - FK Mladost GAT | 0 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-13 | Metalac Gorjni - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-08 | OFK Vršac - Metalac Gorjni | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-05-02 | Metalac Gorjni - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Puan durumu
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
FK Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
Metalac Gorjni | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
Novi Sad | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Belgrade | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
FK Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
Metalac Gorjni | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
Novi Sad | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
Novi Sad | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Belgrade | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
FK Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
|
FK Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
Metalac Gorjni | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
Novi Sad |